Real Techniques, Brush Crush Volume 2, Powder Brush 300 (Pędzel do pudru)

Real Techniques, Brush Crush Volume 2, Powder Brush 300 (Pędzel do pudru)

Nakłada idealną ilość pudru, delikatnie rozprowadzając go po twarzy, zapewniając naturalne, równomierne i profesjonalne wykończenie. Idealnie miękkie, syntetyczne włosie sprawia, że aplikacja jest bardzo przyjemna.
Nawiązuje do kosmosu dzięki kosmicznej-metalicznej rączce.
Edycja limitowana. Kod produktu 01798.

pędzle
do pudru, do pudru brązującego, do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Piękny i rewelacyjny.

Długo robiłam maślane oczka do pędzli z nowej kolekcji. Kosmiczne, nietypowe skuwki i piekne włosie robią wrażenie, nie ma co. :)
Firmę RT bardzo lubię, ponieważ ich pędzle mam naprawde lata i nic się z nimi nie dzieje. Pierwszy kupiłam około 10 lat temu i mam go do dziś, nadal mi służy i nadal jest w formie. ;)
W koncu zamówiłam i tego młodszego braciszka. Skusiłam sie na pędzel do pudru, bo wiadomo, że z takiego korzysta się najczęściej.
Gdy do mnie dotarł nie mogłąm uwierzyć, że pedzel do pudru może być aż tak ładny. Skuwka jest gładka, z jakby kruszonego hologramu pod powłoką z lakieru. Cudownie to wygląda.
Włosie jest mięciutkie jak marzenie. Jedyne, do czego mogę go porównać, to miękkość pędzla z włosia wiewiórki z Glam Shopu. To jest chyba jeszcze bardziej miękkie. Pędzel ma go idealną, mam wrażenie, ilość; ani za dużo ani za mało. Jego długość, ścięcie oraz wyprofilowanie równiez są bardzo przemyślane. Jest bardzo sypkie, a mimo to nabiera idealną ilość pudru.
Łapie dobrze tak prasowany jak i sypki puder i równomiernie rozprasza go na twarzy niwelując tym samym efekt sztuczności.
Myslę, że jeśli ktos ma ciężką rękę do pudru, to ten pedzel wiele zmieni.
Oprócz tego, że pieknie wygląda, jest to naprawde profesjonalny przyrząd do makijażu.
Przerobiłam juz wiele pedzli; tanszych i droższych, ale ten jest naprawdę wyjątkowy.
Polecam.