Braun, Depilator Silk-épil 9 SkinSpa

Braun, Depilator Silk-épil 9 SkinSpa

Depilator Braun Silk-épil 9-961V zawiera 12 dodatków i nasadek, które urozmaicą Twoje zabiegi depilacji. Oprócz szczoteczek do peelingów i nasadki do masażu, depilator Silk-épil 9 SkinSpa zawiera nasadkę do kontaktu ze skórą, która zapewnia maksymalny kontakt ze skórą, abyś nie ominęła żadnego miejsca. Nasadka do precyzyjnej depilacji może być stosowana, przy depilacji mniejszych obszarów ciała. Głowica goląca oraz nasadka trymera mogą zmienić Twój depilator w pełnowartościową golarkę elektryczną i trymer. Depilator zawiera także specjalną szczoteczkę do oczyszczania twarzy oraz dwie dodatkowe szczoteczki.

depilatory

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Genialne maleństwo

Oceniam wersję z rozszerzonym zestawem również do oczyszczania twarzy (ten sam sprzęt, dodatkowe końcówki).

Jest to mój pierwszy depilator. Zawsze szkoda było mi kasy na tego typu gadżet. Ten dostałam w prezencie od męża.
Jestem bardzo zadowolona z całokształtu. Depilator ma wygodny kształt, antypoślizgowy uchwyt i bardzo ładny kobiecy design. Krótko mówiąc zrewolucjonizował moją pielęgnację ciała:) Nie napiszę tutaj że depilacja tym urządzeniem nie boli, bo boli jak cholera, ale tak działają depilatory. Ja po kilku depilacjach zaczęłam się przyzwyczajać. Plusem dla mnie odpornych na ból może okazać się możliwość stosowania depilatora pod wodą - choć to wg mnie zmniejsza nieco jego skuteczność.