Bielenda Professional, Strengthening Serum for Thighs, Belly and Breasts (Serum wzmaniające na uda, brzuch i biust.)

Przeznaczenie: skóra ciała wymagająca regeneracji – napięta, przesuszona. Swędzenie, pieczenie, poczucie dyskomfortu. Produkt rekomendowany dla kobiet w okresie ciąży i połogu.
Składniki aktywne: Kwas Hialuronowy, Ekstrakt ze Skrzypu Polnego, Ekstrakt z Bluszcza, D-Pantenol, Ekstrakt z Aloesu, Witamina C.
Działanie:
Profilaktyka powstawania rozstępów w czasie ciąży (biust, uda, brzuch),
Wzmocnienie,
Utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry,
Regeneracja skóra.

pielęgnacja ciała
ujędrniające, regenerujące, uelastyczniające / na rozstępy
serum
normalna

Całkiem ok

Dawno nie robiłam żadnych recenzji. Uczę się, za chwile mam egzaminy. Ale do rzeczy. Będąc w ciąży używałam specyfików różnych M.innymi tez ten. Suma Summarum, wyszły mi rozstępy od dołu brzucha. Wydaje mi się że to nie przez zaniedbanie itd... tylko skłonność genetyczna.
Na udach i biuście mi nie wyszły. Wiec chociaż tyle.
Serum łatwo się rozprowadzało, szybko wchłaniało. Nie pozostawało żadnych nieprzyjemności na ubraniu.