Panasonic, 3-in-1 Micro-Foaming Facial Cleansing Brush EH-XC10 (Szczoteczka do mycia twarzy 3 w 1)

Czyści 18 razy lepiej niż przy uzyciu rąk; W badaniu z udziałem kobiet kobiety donoszą, że skóra jest gładsza i bardziej miękka i wygląda jaśniej;że koloryt skóry był bardziej równomierny, pory wydawały się mniej zauważalne, a drobne linie i zmarszczki wydawały się delikatniejsze
System oczyszczania twarzy wykorzystuje opatentowaną technologię do tworzenia mikropianki, z wykorzystaniem kremu lub żelu do oczyszczania twarzy, łagodnie usuwa brud i olej ze skóry i głęboko w porach
Podgrzewajaca plyta do demakijażu pomaga rozluźnić i usunąć makijaż z delikatnym ciepłem
Miękka szczotka w japońskim stylu jest idealna dla wrażliwej skóry i używa bardzo miękkich, zwężających się włosków, które pomagają oczyścić pory
W zestawie silikonowa szczotka do oczyszczania twarzy przeznaczona jest do głębokiego oczyszczania określonych obszarów, np. Wokół nosa

wielofunkcyjne

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Uwielbiam

Szczotke do twarzy dostalam w ramach testu od niemieckiego producenta. Juz jakis rok temu. I jestem w niej zakochana. Nie myslalam ze taka niby 'zwykla' szotka moze tak dokladnie a zarazem przyjemnie oczyszczac moja twarz. Doskonale nadaje sie do codziennego uzytku. Ze wzgledu na jej miekkie wlosie idalnie nadaje sie ona do mojej wrazliwej cery.
Posiada plyte rozgrzewajaca ktora ma nam pomoc lawiej 'rozpuscic' makeup, po nalozeniu na twarz np plynu micelarnego. Nastepnie przy odrobinie naszego ulubionego srodka do mycia twarzy (musi sie pienic) mozemy oczyscic dokladnie nasza twarz przy uzyciu szczotki myjacej.

Co zaobserwowalam po regularnym uzytkowaniu:
Moja cera znacznie sie poprawila, koloryt skory jakby sie poprawil i ujednolicil, przestaly sie na mojej twarzy pojawiac jakies 'niespodzianki' i przede wszystkim znacznie zmniejszyly mi sie pory. Bardzo ciesze sie ze otrzymalam ta szotke bo nie wyobrazam sobie teraz bez niej codziennego czyszczenia mojej twarzy. Jednak jej cena jest wysoka.