Elgydium, Baby, Szczoteczka do zębów dla małych dzieci 0-2 lata

Elgydium, Baby, Szczoteczka do zębów dla małych dzieci 0-2 lata

Szczoteczka Elgydium Baby stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach (0-2 lat). Zaokrąglone włókna szczoteczki zaprojektowane z myślą o delikatnym myciu zębów i dziąseł. Szczoteczka posiada nakładkę na główkę zapewniająca higienę szczoteczki. Rączka szczoteczki w kształcie maskotki dostosowana do dłoni dziecka. Idealna szczoteczka do wyrzynających się zębów.

akcesoria dla dzieci
oczyszczające

Szczoteczka

Moja córcia myje ząbki ta szczoteczka jest miękka,kolorowa,dobrze się ja czyści.Córcia nie ma problemu ze szczotkowanie praktycznie od razu załapała o co chodzi.

Dobra szczoteczka

Moje dzieci używały tych szczoteczek dość długo. Ładnie czyściły zęby, choć moim odczuciu włosie mogło by być odrobinę krótsze. Porządne szczoteczki, które starczają na długo. Nawet wytrwale gryzione przez dziecko wytrzymują długo. Włosie nie zużywa się zbyt szybko. Gumowa, antypoślizgowa rączka w kształcie zwierzaka to dodatkowa zaleta. Na tle innych szczoteczek dla tego przedziału wiekowego byłam zadowolona. Ostatecznie przeszliśmy na inne ze względu na cenę - przy dwójce małych dzieci, które dość mocno niszczą szczoteczki wychodziło trochę drogo. Kilka wersji kolorystycznych w żywych barwach.