Remington, Curl & Straight Confidence Urządzenie do włosów 2 w 1 S6606

Remington, Curl & Straight Confidence Urządzenie do włosów 2 w 1 S6606

Remington Curl&Straight Confidence S6606 to urządzenie do włosów 2 w 1, z łukowatymi płytkami do stylizacji prostowania, kręcenia loków i fal. Jedyne w swoim rodzaju łukowate i sprężyste płytki do stylizacji z mikro grzebieniem do wygładzania oraz do prostego stylizacji loków i fal za jednym pociągnięciem.Wysokiej jakości powłoka ceramiczna wzbogacona o antystatyczną turmalinę, która zapewnia delikatne przesuwanie przez włosy i redukuje statyczne ładowanie włosów.Cyfrowy wyświetlacz z 5 ustawieniami temperatury od 150 do 230 °C, czas nagrzewania 30 sekund, funkcja Boost temperatury umożliwia szybkie ustawienie maksymalnej temperatury.Funkcja pamięci, zapamiętuje ostatnio ustawioną temperaturę; gładka i zaokrąglona obudowa chłodzi włosy podczas stylizacji i zapewnia długotrwałe loki. Zachwyca elegancka kolorystyka - antracyt z różem.

lokówki, prostownice

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 3

Raczej prostownica niż lokówka

Zażyczyłam sobie ten sprzęt parę lat temu jako prezent, uznając, że takie 2w1 to ekstra wygoda i oszczędność miejsca. Rzadko stylizuję włosy (choć ostatnio częściej, bo teraz mam je do ramion), dlatego to urządzenie wydawało mi się idealne.

Generalne złe nie jest, choć nie jest też idealne. Przede wszystkim spodziewałam się chyba jakiegoś porządniejszego wykonania. Gdy rozpakowałam urządzenie to zastanawiałam się, czy to na pewno oryginał, bo plastik wydawał mi się tak delikatny (aczkolwiek przez te parę lat nie zauważyłam żadnych uszkodzeń na powierzchni). Brakuje mi też jakiejś pętelki albo haczyka, żeby po użyciu można było tę prostownico-lokówkę powiesić, z drugiej strony wraz z urządzeniem dostajemy pokrowiec na tę rozgrzewającą się część. Pokrowiec działa bardzo dobrze, odpowiednio izoluje ciepło, od razu po użyciu można go założyć i odłożyć sprzęt na blat albo do szuflady.

Do sposobu stylizacji włosów trzeba się przyzwyczaić, bo wygląda to trochę inaczej niż w zwykłej lokówce albo prostownicy. Przy płytkach grzewczych jest taki plastikowy grzebyk, który pewnie ma za zadanie rozdzielać włosy i sprawiać, że łatwiej je będzie układać. Mi on jednak trochę przeszkadza, bo ciągnie włosy i lekko je szarpie, mimo że mam je idealnie rozczesane, przez co mam wrażenie, że sprzęt szarpie włosy, a płytki grzewcze nie "idą" gładko po włosie. Jako prostownica, urządzenie sprawdza się dobrze, choć trzeba uważać, żeby podczas przejeżdżania nie obkręcić jej, bo włosy się zawiną. U mnie potrzeba 230 stopni, żeby dobrze wyprostować włosy i przy tym je wygładzić, na niższych temperaturach niestety włosy potrafią być spuszone i takie "zmiotełkowane" na końcówkach. Jako lokówka urządzenie sprawdza się średnio. Tworzy bardziej fale jak po prostownicy, niż loki. Urządzenie ma tylko jedną grubość, więc te fale są dość jednolite. Muszę przyznać, że przy tym sprzęcie łatwiej wykonać mi równomierne fale niż na samej prostownicy, jednak nie jest to chyba efekt, którego oczekiwałam - aczkolwiek na razie mi nie przeszkadza, bo obecnie zależy mi raczej na efekcie messy.

Podsumowując, nie jestem pewna, czy urządzenie zastąpi lokówkę. Jako prostownica może sprawdzić się dobrze, może też stworzyć delikatne fale, ale jeśli ktoś chciałby mieć loki aniołka albo prawie afro to musi zaopatrzyć się w dodatkowy sprzęt. Jeśli o mnie chodzi i o moją stylizację włosów, to sprzęt raczej na razie spełnia moje oczekiwania, ale tak jak wspominałam, włosy stylizuję raczej rzadko.

• Trwałość / wykonanie: 4

Dobra do delikatnych fal

Rzadko stylizuję włosy ze względu na ich delikatna budowę ale szukałam produktu który od razu da mi 2 w 1 i natrafiłam własnie na sprzęt remingtona. Urządzenie jest bardzo ładne, nie za duże i nie za małe. Przy moich włosach, które naturalnie lekko się kręcą i sa podatne na stylizację wystarczy chwila żeby z nieregularnych, napuszałych pseudo loków zrobić bardzo ładne i gładkie fale. Jako prostownicy użyłam raz i efekt był zwyczajny, nie odstawał od zwykłych prostownic ze średniej półki ani na plus ani na minus. Ogólnie łatwość korzystania z urządzenia jest największym atutem bo nawet jeśli rano postanowię coś więcej niż zwykle zrobić z włosami zajmuje mi to kilka minut. Nie niszczy aż tak bardzo ale nie powiem, że wcale b musiałabym skłamać ale pewnie to też zależy od początkowej kondycji włosów i tego jak na temperaturę reagują. Nie zgodzę się jedna że efekt utrzymuje się cały dzień - u mnie po około 5 godzinach fale są już coraz mniej widoczne i włosy wracają do swojego naturalnego kształtu

• Łatwość obsługi: 5

Produkt niestety nie dla mnie.

Bardzo cenię sobie produkty do stylizacji włosów firmy Remington. Moim hitem jest prostownica z serii Keratin, która idealnie wygładza włosy już przy 160 stopniach, nie niszcząc ich przy tym.
Do zakupu Curl & Straight Confidence długo się przymierzałam. Kusiła możliwość łatwego lokowania włosów, w końcu prostownicę już mam. Jednak cena ok. 220 zł lekko zniechęcała. I tu przyszedł z pomocą mój mąż i kupił mi ją w prezencie,
Prostownica jest bardzo wygodna w użyciu (choć za pierwszym razem długo szukałam włącznika, który znajduje się wewnątrz, tuż pod płytkami grzewczymi. Nie należę bowiem do osób, które czytają instrukcję przed pierwszym użyciem. Nowoczesny jest też pokrowiec, który można nałożyć na zamknięte urządzenie zaraz po jego użyciu. To rodzaj "ubranka", które ściśle przylega do prostownicy.
Jak nazwa wskazuje, prostownicą można też robić loki i delikatne fale.O ile w miarę opanowałam sztukę obkręcania prostownicy o 180 stopni jednocześnie lekko przesuwając ją w dół pasma włosów, to nijak nie mogę przyzwyczaić się do grzebyka, który znajduje się na płytkach. Za każdym razem plączę nim włosy, a co za tym idzie nierównomiernie skręcam. Próbowałam na wiele sposobów. Bezskutecznie :(

To prawdziwy hit!

Do tej pory do stylizacji włosów zawsze używałam lokówki i prostownicy. Ten gadżet sprawił jednak, że konieczność stosowania obu stała się wspomnieniem! Prostownico - lokówka jest prosta w obsłudze i co bardzo ważne – bezpieczna, gdyż oparzenia podczas modelowania są praktycznie niemożliwe. Ergonomiczny kształt otwiera przed nami wachlarz stylizacyjnych możliwości, od burzy loków po subtelne i klasycznie wygładzone stylizacje. To także ogromna oszczędność miejsca!
Moje włosy nigdy nie były tak proste i gładkie. A jeśli zdecyduję się na fale? Mam gwarancję, że skręt będzie idealny i nie wyprostuje się po wyjściu z domu. To świetne rozwiązanie, na co dzień i zdecydowany „must have” na każdą podróż! Ten gadżet poradził sobie z moimi niesfornymi włosam, które stały się niesamowicie lśniące i gładkie. Pomimo tego, że są oporne na kręcenie, skręt utrzymuje się teraz przez cały dzień. Podczas kręcenia inna lokówką włosy elektryzowały się i już po 30 minutach były proste jak drut… Z tym sprzętem zapomniałam o szarpaniu oraz popalonych i postrzępionych końcówkach. Dzięki mikrogrzebieniom umieszczonym na prostownicy moje włosy są okiełznane i niesamowicie rozczesane, loki sprężyste, fale subtelne, a to wszystko w kilka minut. Przy użyciu innych lokówek zajmowało mi to dużo więcej czasu. Obsługa jest banalna - wystarczy pasmo włosów umieścić między płytki i obrócić o 180 stopni, następnie kierujemy urządzenie ku dołowi i to wszystko! To bardzo proste! Polecam szczególnie kobietom, którym zależy na perfekcyjnym skręcie i gładkich błyszczących włosach z gwarancją pięknej fryzury przez cały dzień! Urządzenie sprawdzi się w szczególności u osób, którym często brakuje czasu na stylizację, a chciałyby wyglądać jak po wizycie u fryzjera!

Zosia

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealnie proste, czy idealnie kręcone ? Wybór należy do Ciebie

Urządzenie S6606 Curl &Straight Confidence od Remington mogłam testować dzięki Wizaż. Bardzo dziękuję :)
Zacznę od pudełka - ono samo wywarło na mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Urządzenie wewnątrz pudełka jest pięknie zapakowane - praktycznie jak na prezent.
Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem była prostownica, która wcale nie jest prosta. Urządzenie, które albo prostuje albo kręci w jednym ? Wielkie zdziwienie i zaskoczenie.
Te nowo powstałe urządzenie 2 w 1 od Remington ułatwi codzienne życie nie tylko mi, ale tysiącom kobiet.

WRAŻENIA PO PIERWSZYM PROSTOWANIU - Miękkie włosy, proste "jak od linijki", nie zniszczone, gładkie :

Na co dzień moje włosy z jednej strony są pokręcone lub pofalowane na różne strony. Urządzenie Curl & Straight Confidence idealnie poradziło sobie z wyprostowaniem, nawet tych najbardziej pokręconych włosów. Sekret prostowania tym urządzeniem tkwi w skręconej, ceramicznej grzałce, która została pokryta powłoką turminalową o właściwościach antystatycznych.
W czasach, gdy prostowałam włosy zwykłą prostownicą z marketu, nie trudno było zauważyć poplątane i zniszczone końcówki oraz ciągłe elektryzowanie się włosów (co było bardzo męczące). Gdy tylko zaczęłam używać urządzenia Curl & Straight od Remington, wszystkie problemy jak ręką odjął. Zapomniałam o elektryzowaniu i ciągłym szarpaniu włosów. Atutem prostowania włosów urządzeniem Curl & Straight jest to, że pozostają proste od rana do samego wieczora. Jednak największym atutem tego urządzenia są mikrogrzebienie, które znajdują się na krawędzi dłuższych boków płytek. Pozwalają one utrzymać pasmo włosów w idealnej pozycji pomiędzy płytkami. A to wszystko po to, aby wyprostować włosy jednym pociągnięciem.

WRAŻENIA PO PIERWSZYM KRĘCENIU ? - włosy idealnie pofalowane i pokręcone. Loki są sprężyste, a fale delikatne i subtelne :

Jako, że moje włosy żyją własnym życiem, a ja od dzieciństwa marzyłam o kręconych włosach, to urządzenie Curl & Straight od Remington spełniło te najskrytsze marzenie. Zwykłą prostownicą, którą posiadałam wcześniej, osiągnięcie fal czy loków było po prostu nie możliwe. Płytki w urządzeniu Curl & Straight od Remington to minimalnie skręcenie powierzchni grzałki, dzięki czemu zrobienie fal czy loków to kwestia kilku sekund.

Jak zrobić fale i loki urządzeniem Cul & Straight od Remington ?
Wystarczy pasmo włosów dać między płytki i obrócić urządzenie o 180 stopni, po czym delikatnie zsunąć ku dołowi. Fale i loki wykonane tym oto urządzeniem utrzymują się bardzo długo, a włosy nie są zniszczone.

Funkcje urządzenia, które ułatwią życie :
- pokrowiec, który ułatwia chłodzenie urządzenia
- 5 ustawień temperatury, wyświetlanej na cyfrowym wyświetlaczu
- temperatura z możliwością dobrania idealnie pod rodzaj włosów
- urządzenie nagrzewa się w przeciągu 30 sekund
- chłodzone końcówki urządzenia - mamy pewność, że się nie poparzymy, a włosy natychmiast się schłodzą

Urządzenie to polecam w szczególności osobom, które mają bardzo mało czasu, a chcą mieć piękną fryzurę wykonaną w domowym zaciszu przez cały dzień, czy też wieczór.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Łatwość obsługi: 5

Kręcone czy proste? Prostownica i lokówka w jednym

Curl & Straight Confidence REMINGTON S6606 otrzymałam do testowania, za co bardzo dziękuję Wizażowi. Kocham wszelkie nowości na rynku, także jak tylko otrzymałam przesyłkę nie mogłam wyjść z podziwu.
Pudełko z prostownicą jest bardzo eleganckie i solidnie wykonane. A w środku ,,zakręcona'' prostownica. Jakież było moje zdziwienie że to urządzenie potrafi jednocześnie prostować i kręcić włosy?

Tak, to nowość Remington 2 w 1, dzięki któremu można kreować swoją fryzurę każdego dnia w inny sposób. A wiadomo kobieta zmienną jest...

PIERWSZE WRAŻENIA PROSTOWANIA - Gładkość

Prostownica i lokówka Curl and Straight Confidence to innowacyjny sprzęt, który poradził sobie z moimi puszystymi i lekko falowanymi włosami. W końcu mogę się cieszyć idealnie prostymi, gładkimi włosami na całej długości. Sztuka obsługi tkwi w skręconej grzałce. Idealnie gładka, ceramiczna grzałka została pokryta powłoką turmalinową o silnych właściwościach antystatycznych.
Przy każdym prostowaniu zwykłą prostownicą włosy elektryzowały się i łamały końcówki. Podczas używania nowej Curl&Straight mogę zapomnieć o szarpaniu włosów i elektryzowaniu podczas stylizacji. Specjalne mikrogrzebienie umieszczone przy dłuższych bokach płytek od razu utrzymują pasma w idealnej pozycji między płytkami, by możliwe było stylizowanie za pomocą jednego pociągnięcia!

PIERWSZE WRAŻENIA - Loki i fale

Zawsze miałam trudności z uzyskaniem sprężystych loków lub miękkich fal przy pomocy zwykłej prostownicy. To już przeszłość od kiedy otrzymałam Remington S6606. Innowacyjne płytki prostownicy Curl and Straight Confidence to minimalnie skręcona powierzchnia grzałki. Aby uzyskać sprężysta loki lub delikatne, miękkie fale, wystarczy ująć pasmo między płytki, obrócić stylizator o 180° i delikatnie zsunąć w dół. Wszystko zależy od tego jak grube pasma weźmiemy i jak szybko będzie pociągać w dół. Jestem zachwycona efektem końcowym fryzury. Fale są równe i długo utrzymują się na głowie.

Najważniejsze cechy i funkcje:

*Urządzenie posiada 5 ustawień temperatury na prostownicy, w zakresie od 150 do 230°C ,dzięki czemu można dostosować moc grzania do potrzeb swojej stylizacji. Ekspresowe nagrzewanie w ciągu 30 sekund pozwala na szybkie, nawet codzienne stylizowanie fryzury na co dzień i na wielkie wyjścia – bez szkody dla włosów.
*Dla skutecznego, ekspresowego utrwalenia uzyskanej fryzury Remington opracował okrągłą, chłodną obudowę zewnętrzną, która natychmiast po stylizacji schładza i utrwala pasma włosów. Dodatkowa chłodna końcówka to ułatwienie przy chwytaniu – zabezpiecza przed gorącem i umożliwia łatwy chwyt do jeszcze wygodniejszej stylizacji.
Podsumowując, jeśli ktoś często lubi eksperymentować i zmieniać swoje fryzury jest to idealny gadżet,dzięki któremu nie potrzebujemy dwóch osobnych urządzeń, aby móc się cieszyć lokami,falami czy gładkimi włosami. Prostownica i lokówka 2 w 1 :)