Wibo, #Wibomood, Spicy Lips Matte Edition (Matowa pomadka do ust z ekstraktem z papryczki chili)

Matowa pomadka do ust z ekstraktem z papryczki chilli. Efekt natychmiastowego powiększenia ust. Dostępna w 3 kolorach do wyboru.

w płynie
powiększające usta
Efekt
matowe

Bardzo szybko zastyga na ustach.

Pomadka bardzo szybko zastyga na ustach. Minus daję za to że łatwo się ściera. Pomadkę bardzo łatwo się nakłada na usta, które są miękkie i ładnie wyglądają. Opakowanie pomadki jest małe przez co szybko się pomadka kończy, ale pomadka ma ładne kolory i wygodny aplikator, ładnie pachnie i szybko się kończy.

Pomadka szybko zastyga, piękne kolory, dosyć wydajna. Jedynym minusem tego produktu jest fakt że łatwo się ściera. Nie osadza się w kącikach ust oraz nie robi uczucia suchych ust

Miło wspominam

Dość miło wspominam pomadke. Nie miałam problemów z nakładaniem jej. Udta po niej były miękkie, ładnie wyglądały. Pomadka dobrze się zjadała, lubiłam ją poprawiać w ciągu dnia (nie była trwała, ale to mi nie przeszkadzało). Posiadła pezyjemne kolory, wszystkie mi się podobały. Miałam dwie sztuki. Nie powiększała ust, ale to również mi nie przeszkadzało. Opakowanie było małe. Z tego co pamiętam to bardzo szybko się wysuszały mimo, że czas po otwarciu i data ważności były jeszcze dobre.
Jest mi w sumie przykro, że nie da się jej już kupić, z chęcią bym nabyła jeszcze kilka sztuk.

Tania i dobra pomadka

Pomadka o kremowym wykończeniu w bardzo ładnych neutralnych odcieniach. Daje delikatne uczucie pieczenia. Równomiernie ściera się z ust podczas jedzenia czy picia. Bardzo komfortowa w koszeniu, bez żadnego uczucia ściągnięcia.

Nic nadzwyczajnego

Pomadkę kupiłam oczywiście z poleceń na YT .O ile kolory są fajne to jej wygląd na ustach już nie .Mimo nawet najcieńszej warstwy nieestetycznie się wałkuje od wewnętrznej strony ust .Zachowuje się jak gumowa .Jedyna opcja używać delikatnie wklepujac .

poprawna

Ładne kolory i wygodny aplikator. Pomadka ładnie pachnie i ładnie wygląda na ustach, nie jest trwała. Mała pojemność, szybko się kończy, zjada się. Powiedziałabym, że jest poprawna, taki zwyklak.

Bardzo przeciętna

Pomadka Spicy Lips od Wibo nie zachwyciła mnie. Po nałożeniu wygląda ładnie, ale niestety szybko się ściera i roluje - kolor schodzi nierównomiernie co wygląda nieestetycznie. Dodatkowo usta po dłuższym stosowaniu stają się wysuszone. Nie zauważyłam też żadnego efektu 'powiększenia ust'.
Ogólnie lubię pomadki firmy Wibo, ale akurat ta jest jedną z gorszych propozycji tej firmy.

meh... słabo

Słabo produkt. Miało być ładnie, matowo, trwale i dodatkowo z powiększeniem ust! Za dużo tych obietnic :D
Pomadki mają śliczne kolory, naprawdę twarzowe ale formuła pomadki jest mało przyjemna, ciężko się nakłada, nierównomiernie, potrafi się rozlewać poza kontur ust. Daje suchy efekt i nie jest komfortowa w noszeniu. Powiększenia ust nie zauważyłam.

Ostra kicha

Mialam wysokie oczekiwania co do tej pomadki, jednak jedyne co jest okej to kolor, rzeczywiście ładny, ale pomadka kompletnie nie daje efektu powiększenia ust a na dodatek roluje się na ustach, od wewnątrz się ściera, a na krawędziach ust pozostają brzydkie ślady. Niestety kit

Cóż..

Pomadki nie są trwałe. Na ustach wyglądają bardzo ładnie. Niestety są niezbyt komfortowe na ustach. Szczególnie po kilku godzinach. Osobiście nakładam na nie błyszczyk i wtedy jest super.

Brak działania

Kupiłam ją z ciekawości i bardzo mnie zawiodła. Działania nie widzę po niej żadnego, pieczenia ust też nie poczułam. Jak były tak są małe. Nie wiem czy to jest czymś uwarunkowane czy nie. Krycie ma dosyć średnie i bardzo ciężko było mi ją ładnie rozprowadzić. Wypływała poza konur ust a na ustach podkreślała każda zmarszczkę, dodając tym samym kilka dobrych lat.

Fajna do codziennego makijażu.

Mój odcień to numer 2, jak dla mnie tak powinien wyglądać klasyczny odcień nude. Lubiłam po nią sięgać gdy nie miałam ochoty na mocne usta, albo gdy mój makijaż oczu wymagał delikatnego koloru ust.
Pomadka ma wykończenie matowe, ale nie jest to suchy, tępy mat, można przecierać usta, ponieważ nie są mocno oblepione. Wymaga lekkich poprawek w ciągu dnia, zjada się równomiernie.
Producent obiecuje natychmiastowy efekt powiększenia ust. Ma to być spowodowane dzięki ekstraktowi z papryczki chili. To bujda, same obiecanki nie są na serio, ja nie wyczułam na ustach ani przez sekundę jakiegoś mrowienia czy szczypania, tak powinno się dziać przy produktach, które pobudzają krążenie w ustach.
Opakowanie jest niewielkie, pędzelek w kształcie szpatułki, takie w sumie lubię najbardziej, najwygodniej idzie mi korzystanie z nich.
Pozbywam jej się, ponieważ zaczyna nieprzyjemnie pachnieć. Miałam ją o wiele dłużej otwartą, niż zaleca producent (a z półtora roku), zdążyłam wiele, wiele razy mieć ją na sobie.