Sophin, Diamond Defense (Diamentowy preparat wzmacniający)

Sophin, Diamond Defense (Diamentowy preparat wzmacniający)

Diamentowy utwardzacz płytki jest doskonałą alternatywą dla produktów zawierających formaldehyd, przeznaczony do słabych i cienkich paznokci, które mają tendencję do łamania i rozdwajania. zawiera opatentowane i sprawdzone medycznie aldehydy, które wzmacniają paznokcie oraz poprawiają ich stan po 4 tygodniach regularnego stosowania. Produkt zawiera cząstki naturalnego diamentu, który zapewnia bezcenny połysk.
Preparat niezmywalny, tworzy na paznokciu cienką powłokę, można stosować jako bazę pod lakier.

odżywki do paznokci
utwardzające, wzmacniające, regenerujące
bez formaldehydu
w buteleczce
żel / płyn

Działa dobrze

Odżywkę kupiłam w czasie, kiedy moje paznokcie były w opłakanym stanie - suche, matowe i łamliwe, rozdwajające się na całej powierzchni płytki. Zaopatrzyłam się więc w ten preparat (i jeszcze w wersję hydromask).
Początkowo stosowałam tylko jako odżywkę (po kilku zastosowaniach hydromaski). Odżywka wysycha po ok 15 minutach, dobrze się trzyma, po tygodniu zmywałam i aplikowałam na nowo. Paznokcie wyglądały całkiem przyzwoicie, przestały się łamać, stały się mocniejsze.
Później, aż do teraz zaczęłam stosować jako bazę pod lakier, zamiennie z hydromask. Produkt dobrze trzyma się płytki, dobrze utrzymuje lakier i chroni paznokcie od przebarwień ciemniejszymi kolorami. Polecam