Rossmann, Accent, Brown, Szampon dla włosów brąz i farbowanych na brąz

Rossmann, Accent, Brown, Szampon dla włosów brąz i farbowanych na brąz

Szampon z ekstraktem z karmelu i orzechów laskowych. Specjalne składniki jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem i nadają im atrakcyjny połysk. Dzięki kombinacji filtrów UV i witaminy E włosy uzyskują długotrwały aksamitny brązowy połysk.

ok

Jeden z moich ulubionych szamponów na lato. Ładnie odświeża mój naturalny brązowy kolor włosów, który jak wiadomo latem pod wpływem słońca robi się trochę wyblakły. Włosy się ładnie po nim rozczesują, w sumie nie mam do niego zastrzeżeń, no może tylko to że trzeba uważać przy myciu bo strasznie brudzi wszystko naokoło:)

Używam tego produktu od:2lata

dobry

Używam go od dłuższego czasu i będę nadal, bo kosztuje grosze a jak dla mnie w zupełności wystarcza.
Moje fale dobrze się po nim mają, fajnie układają i szybko nie przetłuszczają. Pięknie pachnie!
Pogłębienia koloru za to nie zauważyłam, ale wcale na to nie liczyłam - mam oporne pod tym względem włosy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ?

Dobry

Kupiłam ten szampon z ciekawości, szukając idealnego. Zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim ma piękny zapach utrzymujący się na włosach. Spodobał mi się też kolor i konsystencja. Nie powodował żadnych podrażnień. Włosy wyglądały po nim bardzo dobrze. Za taką cenę jak najbardziej godny polecenia.
Minusem jest to, że jednak słabo podkreśla kolor, oczekiwałam czegoś lepszego, ale i tak jestem zadowolona.

Taki sobie

Szampon jest średni. Do używania na codzień jest w porządku, jednak ja często olejuję włosy i potrzebuję czegoś, co sobie dobrze poradzi z oczyszczaniem. Pieni się gorzej niż uniwersalny Babydream, przez co muszę go zużyć bardzo dużo na jedno mycie. Z plusów: piękny kolor, niska cena, wygodne opakowanie i ciekawy zapach. Może nadaje delikatne refleksy włosom, ale jest to bardzo zauważalna różnica. Polecam dla mało wymagających osób :)

Ilość zużytych opakowań: zużywam pierwsze

dobry

Szampon dobrze oczyszcza włosy, które po jego użyciu są bardzo puszyste. Ożywia kolor włosów, nadaje im ciepłych odcieni, zresztą woda w wanie po jego spłukaniu również ma miodowobrązowy odcien ;) Na pewno nie chroni przed wysuszeniem, o czym zapewnia producent. Zapach mi się nie podoba, jakaś nie udana imitacja czekolady z bakaliami. Jeśli będę chciała ocieplic kolor moich włosów to do niego wrócę,a tak pozostane przy innych szamponach

super!

To zdecydowanie jeden z lepszych szamponów do włosów brązowych.
Ma dobrą, nie za gęstą konsystencję i ślicznie pachnie.

Włosy po nim wygladają tak jakbym je ufarbowała,a mam naturalne,nigdy nie farbowane. Po prostu pięknie podkreśla naturalny ciemny odcień.

Zdecydowanie nadaje się do codziennego stosowania, dobrze oczyszcza.
W mojej opinii jest dość wydajny jak na rzadki szampon,a za tak niską cenę z pewnością kupię go jeszcze nie raz :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:ponad połowa pierwszego

dobry

Kupiłam szampon skuszona pozytywnymi opiniami Wiażanek. Poza tym lubię wypróbowywać kosmetyki do brązowych włosów.
szampon jest dość gęsty, ma postać brązowego żelu, bardzo przyjemnie pachnie, zapach jest słodko-egzotyczny, trochę przypomina zapach serii do brązowych włosów Gliss Kur.

szapom dobrze się pieni, bardzo dobrze oczyszcza włosy. Po umyciu są śliskie, błyszczące, świeże i wygładzone. Dobrze się rozczesują i są puszyste.
Szampon bardzo dobrze sprawdza się w zmywaniu olejów.

Szampon ma ładne opakowanie, wygodne i poręczne, dodatkowy plus za to, ze można postawić je na zakrętce i zużyć do końca. Jest bardzo wydajny i tani.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Dobry

To jedyny szampon, który spasował mi w 100% . Na pewno kupię go ponownie. Włosy się nie plączą, z tym kolorem to nie widzę różnicy, ale włosy są miękkie, układają się, są gładkie i podczas mycia się nie plączą tylko są takie strasznie śliskie i mnie się to podoba, a co najważniejsze włosy się nie przetłuszczają, ba nawet wolniej się przetłuszczają. Pobij mojego dotychczasowego lidera Nivea Intense Repair Polecam.Używam tego produktu od: miesiąca

nie jest zły

Po zachwytach spodziewałam się czegoś lepszego, ale ogólnie nie jest źle. Nie zauważyłam żeby jakoś pogłębiał czy przedłużał kolor moich włosów, poza tym nie lubię jego konsystencji jest taka glutowata. Myje dość dobrze, chociaż mam wrażenie, że trochę obciąża, ważne że nie wysusza i zbytnio nie plącze włosów. Pachnie karmelowo-czekoladowo i taki ma też kolor. To chyba tyle co mogę o nim powiedzieć. Nie jest źle, ale szału też nie zrobił i ze skruchą wracam do ziołowych, naturalnych szamponów:)

Używam tego produktu od:mc

* szału ni ma *

Niestety szampon nie sprawdził się na moich włosiętach.
Za plusy uznam mu:
+ piękny zapach,
+ cena

Minusy jednak były znaczące:
- obciąża, co spodowało przetłuszczanie się włosów,
- ciemny, gęsty kolor faflunił mi łazienkę podczas bardzo szybkiego mycia :)
- ostatecznie zrobił mi na głowie mega siano

Tak więc: temu panu dziękujemy

Ilość zużytych opakowań: wymęczone 1

Wow!!!

Używam tego szamponu od 3 tygodni, codziennie. Uważam że jest po prostu świetny i nawet nie chodzi tu o stosunek jakość:cena - chodzi po prostu o jakość.

Szampon ma fajną konsystencję i kolor - bardzo podobny do stosowanej kiedyś przeze mnie odżywki Vitalitys - nawet zapach ma łudząco podobny - czyżby to był przypadek...?
Jest bardzo wydajny - niewielka ilość wystarczy do umycia długich włosów.

Jednak największe znaczenie ma jego działanie - odkąd go używam moje włosy odżyły - stały się miękkie, świetnie się układają, są puszyste, dawno nie wyglądały tak dobrze, pomimo wcześniej używanych kosmetyków profesjonalnych.

Jeśli chodzi o podkreślanie koloru brąz włosów - wiadomo, nie jest to szampon koloryzujący, a efekt nie może być tak spektakularny, ale dostrzegam pewną różnice w barwie włosów. Może nie za każdym razem, ale czasem, gdy jadę samochodem i spojrzę przypadkiem w lusterko jestem pod wrażeniem tego, że włosy mają taki fajny głębszy kolor :-)

Póki co uważam, że jest to naprawdę dobry szampon, spokojnie mogący konkurować z wieloma droższymi i profesjonalnymi. Planuję go jeszcze połączyć z odżywką - jestem ciekawa rezultatów na moich cienkich włosach...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie- codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Nie rozumiem zachwytow

Zachęcona pozytywnymi komentarzami skusiłam się na te ,,cudeńko". Powiem szczerze, ze bardzo się zawiodłam. Przede wszystkim szampon słabo się pieni, jest malo wydajny, włosy szybciej się przetłuszczają. Nie widzę żadnej różnicy ani w kolorze, ani w ogólnym stanie włosów. Wcześniej używałam szamponu Dove i był o niebo lepszy. Jestem zaskoczona tak wysokimi ocenami tego szamponu.

Używam tego produktu od:miesiąca