Rossmann, Accent, Brown, Odżywka do włosów brąz i farbowanych na brąz

Rossmann, Accent, Brown, Odżywka do włosów brąz i farbowanych na brąz

Odżywka z ekstraktem z karmelu i orzechów laskowych. Specjalne składniki jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem i nadają im atrakcyjny połysk. Dzięki kombinacji filtrów UV i witaminy E włosy uzyskują długotrwały aksamitny brązowy połysk.

taka sobie

Uzywalam dzielnie przez miesiac razem z szamponem i poddalam sie, bo to duet zdecydowanie nie dla moich wlosow. Sama odzywka jest gesta, przyjemna w stosowaniu, jednak nie przynoszaca zadnych efektow. Wlosy matowe i bez zycia. Wlosy wygladaly tak jak po uzyciu samego szamponu, a jednak od odzywki oczekuje wiecej.
Wydajna, niedroga ale przeciez nie o to chodzi.

Używam tego produktu od:miesiac

bardzo dobra

Odżywkę mam w komplecie z szamponem z tej serii. Razem nadają włosom ciepłych refleksów.
Odżywka pachnie jakby karmelem, mi się ten zapach nie podoba, bo jest to taki sztuczny, chemiczny karmel.
Po jej zastosowaniu włosy są bardziej miękkie, błyszczące. Łatwiej się je rozczesuje. Także obietnice producenta zostały spełnione:)

Zachwyt od pierwszego użycia

Jak wiele kosmetyków odżywkę kupiłam skuszona zachwytami nad serią Accent Brown. Myślałam, że odżywka za 6 zł cudów nie zrobi. I tu się pomyliłam.

Plusy:
+ wydajna- 1 opakowanie starczyło mi na prawie 2 miesiące używania
+ tania
+ pięknie pachnie (mogłabym ją zjeść za ten karmelowy zapach) i o dziwo zapach utrzymuje się na włosach
+ wygładza lepiej niż niektóre odżywki, których głównym działaniem jest prostowanie
+ nie zauważyłam nadmiernego obciążenia włosów
+ co do koloryzacji- odżywka nie farbuje na jakiś konkretny brąz. W moim przypadku wydobyła z mysiego koloru złociste refleksy, które znakomicie ożywiły mój naturalny kolor.
+ poręczne opakowanie

Minusy? Nie zauważyłam.
Gorąco polecam, z pewnością zaprzyjaźniłam się z tym kosmetykiem na dłużej

Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie

Lubię

Na wstępie zaznaczę, że używam tej odżywki głównie do mycia głowy (dla niewtajemniczonych: włosy kręcone nie lubia mycia szamponami, więc myje sie je odżywkami z korzyścią dla włosa). Sprawdza się super, włosy dobrze się po niej rozczesują (to niestety "zasługa" zawartych w niej silikonów), maja ładny połysk. Nie stwierdziłam własciwości ochrony kolorów, ale w zasadzie żadna odżywka mająca służyć temu celowi jeszcze sie nie sprawdziła jak dla mnie. To taki chwyt marketingowy.
DUŻY plus za dobry skład bez zbędnej chemii bardziej szkodzacej niż pomagajacej włosom.
MINUS za silikony, które na dłuzszą mete obciążaja i obklejają włosy.

Używam tego produktu od: kilku mc na zmiane z innymi

średnia

Podobnie jak w przypadku szamponu do zakupu skusiły mnie pozytywne opinie na wizażu. Używałam szamponu i odzywki w komplecie. Odzywka niestety nie zachwyciła mnie tak jak szampon.
Odżywka pięknie, intensywnie pachnie, zapach długo utrzymuje się na włosach. Jest gęsta i wygląda jak budyń czekoladowy. Dobrze nakłada się na włosy, nie spływa z nich.
Działanie jednak nie zachwyca, poza tym, że włosy dobrze się rozczesują i ładnie pachną przez długi czas to nie zauważyłam wielkich rezultatów. Włosy nie były wygładzone, puszyły się, nie odnotowałam tez zwiększonego połysku ani pogłębienia koloru. Po prostu zwyczajna odzywka.
Odżywka ma wygodne i ładne opakowanie, jest poręczna i łatwo zużyć ja do końca ponieważ stoi na zakrętce. Ma przystępna cenę i jest wydajna.

pozorna:)

niby rossmanowska,więc czemu miałaby być dobra?...ale o dziwo jest to jedna z najlepszych odżywek jakie używałam.po żadnej chyba nie mam tak miękkich włosów.rozczesują się bez najmniejszego problemu,są błyszczące i bez zarzutu.więc tą funkcję spełnia akurat w moim przypadku doskonale.odjęłam jedną gwiazdkę,gdyż nie widzę żadnych właściwości koloryzujących.ale nie przeszkadza mi to, skoro nadrabia czym innym:)generalnie godna polecenia

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

Ulubiona

Jak na razie moja ulubiona odżywka.
+ ładnie pachnie
+ wydajna
+ dobra konsystencja
+ pogłębia kolor włosów
+ tania
+ świetnie wygładza włosy, po żadnej innej nie miałam ich tak mięciutkich, sypkich i miłych w dotyku

- być może trochę obciąża, ale nie jestem pewna

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Nic specjalnego

Nic specjalnego. O ile szampon z serii był świetny o tyle ta odżywka nie dorasta mu do pięt. W ogóle po jej zastosowaniu kolor nie był w żaden sposób podkreślony. Efekt szamponu równy szamponowi i odżywce. Sama odżywka nie robiła z kolorem nic. Do tego nie nawilża włosów, jest rzadka przez co spływa z włosów. Jedyny plus to rozczesywanie. Chyba odżywki z Rossmanna mi nie służą. Ja podziękuje.

Może byc

Kupiłam razem z szamponem pod wpływem opinii na Wizażu.Stosuję oba kosmetyki razem.
Plusy:
+wpływa na kolor włosów,staje się on głębszy,podkreślony,naprawdę śliczny.To jest chyba jednyny powód,dla którego byc może kupię ją kiedyś ponownie.
+włosy ładnie się błyszczą,nie jakoś szczególnie mocno,ale jest nieźle :)
+lekka,raczej nie obciąża (uzanałam,że to szampon z tej serii obciąża moje włosy,ale nie ukrywam,że odżywka też może miec w tym swój udział)
+fajna konsystencja,ładny zpacha
+niska cena
Minusy:
-nie odżywia,nie nawilża.Wpływa jedynie na kolor,ale nie ma co lisczyc na jakieś regenerujące działanie.Włosy są gładkie,ale końcówki szybko stają się przesuszone,nie wyglądają ładnie.Włosy raczej się nie plączą-ot usłatwia jedynie rozczesywanie.
-niewydajna-zaczęłam od samego szamponu,później zaczęłam używac odżywkę.Kończy się w ekspresowym tempie.Muszę jej użyc dośc sporo.

Jak już napisałam-może kupię ponownie dla pozytywnego wpływu na kolor włosów.Poza tym to bardzo przeciętna odżywka,żeby nie powiedzie,że bardzo słaba.Można wypróbowac,ale ja osobiście raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

bez rewelacji

Przyznam, że odżywka ta ani nie pomogła moim włosom, ani im nie zaszkodziła. Nie oczekiwałam po niej jakiegoś efektu przyciemnienia włosów i tak też się stało, natomiast miałam nadzieję, ze choć trochę moje włosy odżywi- niestety nic z tych rzeczy. Włosy po zastosowaniu tej odżywki nie stały się bardziej miękkie, czy połyskujące. Odżywka ma lekką konsystencję, więc nie przetłuszcza włosów.
Do plusów tego produktu mogę jedynie zaliczyć zapach, który mi się podoba i cenę, która nie jest zbyt wygórowana.

taka sobie

Kupiłam zachęcona opiniami na wizazu i troszkę się zawiodłam.. ;/ Zapach średni, konsystencja lekka (moim zdaniem za lekka), kolor fajny brązowy, ale jakichś specjalnych właściwości odżywczych i pielęgnacyjnych nie zauważyłam.. ;/ Kolor jaki był taki jest nadal - nie uważam żeby podkreślał brąz, może i trochę ułatwia rozczesaywanie, ale moim zdaniem nie poprawia kondycji włosa. Opakowanie niezbyt ładne. Dość wydajna, ale juz do niej nie wrócę - wolę Gliss Kura Satin brown ;)

nic więcej nie chcę :)

Opinie na wizażu i śmieszna cena zachęciły do kupna. Odżywka jest świetna - nic dodać, nic ująć. Ładnie pachnie, działa szybko, utrzymuje moje włosy w świetnej kondycji (a nawet ją poprawia, od czasu jej używania usłyszałam już parę bardzo miłych komplementów na temat moich włosów :)), ułatwia ich rozczesywanie, ładniej się układają... Wymieniać jeszcze?:D Ach, no i jest wydajna. Jeśli chodzi o kolor to tak, jakby wydobywa z niego taki ciepły odcień, włosy lśnią :)
Z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1, niebawem zapewne kupię drugie :)