Rossmann, Accent, Brown, Odżywka do włosów brąz i farbowanych na brąz

Rossmann, Accent, Brown, Odżywka do włosów brąz i farbowanych na brąz

Odżywka z ekstraktem z karmelu i orzechów laskowych. Specjalne składniki jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem i nadają im atrakcyjny połysk. Dzięki kombinacji filtrów UV i witaminy E włosy uzyskują długotrwały aksamitny brązowy połysk.

świetna!

Wkurzona na drogie kosmetyki do włosów, ogłosiłam protest i w ramach tego protestu zakupiłam tę oto odżywkę. Jakież było moje ogromne zdziwienie, gdy już po pierwszym użyciu moje włosy wyglądały jak lasek z reklam farb do włosów. "Ale, ale - pomyślałam - może to właśnie ten jeden dzień w miesiącu, kiedy cera i włosy wyglądają po prostu pięknie". Jednak czekało mnie miłe rozczarowanie - ta odżywka sprawdza się za każdym użyciem. Właściwie włosy po niej układają się same, mają piękny, zdrowy, naturalny połysk, a kolor jest mocno zaakcentowany. Są miękkie, nie puszą się i nie przetłuszczają zbyt szybko. Jak dla mnie same plusy, mam nadzieję, że moej włosy nie uodpornią się na nią i za każdym razem, będą tak samo reagowały na tę odżywkę. Polecam, aczkolwiek, pamiętajcie, że co dla jednego jest ok, drugiemu może nie odpowiadać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super!

Skuszona niską ceną zakupiłam tą odżywke.. Myślałam ze bedzie to badziewie ale nie! Super odżywiła włosy, nadała piękne refleksy, lekko przyciemniła. Świetnie pachnie! Same zalety. Polecam:)

Używam tego produktu od:niedawna

Strzał w 10 :)

Nigdy jakoś specjalnie nie używałam odżywek. Nie mam problemu z włosami (może poza nadmiernym przetłuszczaniem), dlatego nie spodziewałam się żadnych efektów. Odżywkę kupiłam w parze z szamponem Timotei z henną dla włosów brązowych. Sam szampon bardzo chwalę, ale razem z tą odżywką tworzą po prostu genialny duet. Wydobywają blask z włosów i podkreślają kolor. Poza tym włosy po zastosowaniu odżywki są miękkie i nie przetłuszczają się tak szybko. Jednym słowem bardzo dobry produkt za niską cenę.

cudo za śmiesznie niską cenę

Pierwsze opakowanie kupiłam przypadkiem razem z mgiełką ochronną do włosów Farmona RADICAL.

Odżywka w 100% spełnia swoje zadanie - włosy stają się gładkie, SYPKIE (tym efektem jestem zachwycona - testowałam naprawdę dużo markowych i drogich odżywek) a po kilku myciach pojawiają się delikatne refleksy.

Duet mgiełka ochronna do włosów Farmona Radical i odżywka Rossmann Accent Brown na stałe zagości w mojej łazience, bo tak naprawdę do końca nie wiem co z tych dwojga sprawia, że moje włosy stają się z dnia na dzień bardziej zadbane ;)

Do zalet odżywki można też dodać całkiem przyjemny zapach

Używam tego produktu od:1 miesiąca

nie podkreśla koloru

Jako zwykła odżywka jest niezła - wygładza, nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania się włosów. Ułatwia rozczesywanie i ma przyjemny zapach. Niestety, żadnego efektu pogłębienia koloru nie zauważyłam, a szkoda, bo głównie na nieo liczyłam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dziewczyny lubią brąz

Kolejny dobry rossmanowski kosmetyk. Swego czasu byłam zwolenniczką timotei z henną- ale nadawał rudawego odcieniu moim włosom.
Nieużywanie jakiekolwiek szamponu i odżywki do włosów brąz, kończyło się po dwóch tygodniach matową nijakością czekolady.
Ten kosmetyk mogę zdecyedowanie polecić.
Pięknie pachnie, bardzo dobrze się rozprowadza ułatwia rozczesywanie. Używam go z szamponem z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona.
Do tego cena. Wydajność jak to bywa w przypadku odżywek do włosów- średnio na jeża.
Włoski są lśniące i czekoladowe od farbowania do farbowania.
polecam

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ponad jedno opakowanie