Masmi, Natural Cotton, Tampoo Regular (Tampony bez aplikatora)

Masmi, Natural Cotton, Tampoo Regular (Tampony bez aplikatora)

Kategoria
Marka

Tampony bez aplikatora Masmi to produkt w 100% organiczny, hipoalergiczny, bez składników zapachowych, sztucznych absorbentów. 0% chemii, 0% GMO, 0% chloru. Bielone nadtlenkiem wodoru, certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Dzięki naturalnemu składowi minimalizują ryzyko wstrząsu anafilaktycznego. Najwyższej jakości produkty, nie zawierają perfum, celulozy, wiskozy, dioksyn, itp., które mogą uszkodzić skórę kobiet, powodować stany zapalne i alergie. Główny powód ich wyjątkowości i unikalności to naturalny skład. Zostały wykonane z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny. Dla zapewnienia, że produkty Masmi są wykonane ze 100% bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne – posiadają aż cztery certyfikaty: GOTS, FSC, VEGAN, COTTON NATURAL. Wszystkie produkty są testowane klinicznie. Wysoce chłonne, zapewniają długotrwałą ochronę. Pełna dyskretność i higiena.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

100% bawel

• Produktu masmi to produkty wykonane ze 100% bawełny organicznej i co jest ogromnie ważne to nie są bielone chlorem - czyli jie zawierają szkodliwych ksenoestrogenów, które mogą zaburzać równowagę hormonalną kobiet
•Tampony sa mięciutkie i chłonne
•Cena również bardzo w porządku

Naturalne, ekologiczne, chłonne

Marka Masmi to dla mnie kompletna nowość, tampony kupiłam online w drogerii Kontigo skuszona sensowną promocją. Nie ma co ukrywać, że produkty z półki "eco" do najtańszych nie należą.
Zauważyłam, że od czasu zgłoszenia tamponów do katalogu przeszły one pewną zmianę - pojedyncze sztuki pakowane są w papier i jest to zdecydowanie godne pochwały. Plusów jest więcej, gdyż tampony wykonane są z organicznej bawełny, są biodegradowalne, wegańskie, nieperfumowane, nadają się nawet do skóry wrażliwej.

Jakości tamponów nie mam wiele do zarzucenia, świetnie sprasowane, sznureczek dobrze zamocowany. Jedynie w niektórych egzemplarzach przy górnej części trafiłam na drobne rozwarstwienie w postaci wystających farfocli bawełny. Ma to ten plus, że zobaczyłam cieniutką siateczkę przykrywającą wkład. Wyczytałam w opisie na stronie sklepu, że takowa jest (ma chronić przed pozostawaniem włókien wewnątrz ciała), ale oglądając tampon na pierwszy rzut oka tego nie widać, produkt wygląda jak zwyczajne, najprostsze Facelle z Rossmanna, które zresztą lubię.
Chłonność naprawdę dobra, mam nawet wrażenie, że nieco lepsza od przeciętnych tamponów rozmiaru "normal".

Pomijając epizodyczne niedoróbki w wykończeniu, recenzowane tampony mają sporo zalet. Jeśli bliska jest Wam ekologia, szukacie produktów przyjaznych środowisku, naturalnych i odpowiednich dla wrażliwców, a przy tym solidnie chłonnych, to warto zwrócić uwagę na Masmi.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Tampon i natura w jednym

Wspaniałe tampony jakie miałam przyjemność testować dzięki drogeriaolmed okazały się bardzo dobre i idealnie sprawdzają się w trakcie "tych dni". Zwykle je korzystam gdy jestem na basenie. Nie czuję się niekonfortowo muszę przyznać, że są wygodne i super chłonne a co najważniejsze dbają o środowisko co jest w dzisiejszych czasach bardzo istotne. Idealnie sprawdzają się gdy mamy mniejszą miesiączkę.

Świetne tampony organiczne

Z tamponów używam Ginger lub tych z O.B. Masmi kupiłam z ciekawości w Rossmanie. Tampony są b. spoko. Wykonane są z delikatnej bawełny, nie podrażniają przy wkładaniu. Poza tym są dość chłonne, więc nadają się i na pierwsze dni @ i na kolejne. Nie przeciekają, nadają się także na noc.

Sznurek się dobrze trzyma co jest ważne przy wyjmowaniu tampona. Opakowanie jest estetyczne a ta folia z tampona bez problemu schodzi.

Polecam je, bo są b. w porządku. I dobrze wykonane i w pełni spełniają swoją funkcję.