Radical, Nail architect, Skoncentrowany rekonstruktor paznokci

Radical, Nail architect, Skoncentrowany rekonstruktor paznokci

Skoncentrowany rekonstruktor paznokci. Kuracja regenerująco-wygładzająca.
- radykalnie wzmacnia paznokcie
- skutecznie regeneruje i odbudowuje strukturę płytki paznokciowej,
- przywraca jej zdrowy odcień i chroni przed przebarwieniami

Unikalna formuła łącząca wzmacniającą siłę skrzypu i wapnia z unikalnym kompleksem Pro Rebuild działa silnie naprawczo na zniszczone i osłabione paznokcie zapewniając im maksymalną regenerację, optycznie rozjaśnia ich kolor i przywraca naturalny, zdrowy odcień i piękny połysk.

Skrzyp - naturalny składnik roślinny o dużej zawartości krzemu, chroni płytkę paznokcia przed rozdwajaniem i łamliwością oraz wyraźnie wzmacnia paznokcie i przyspiesza ich wzrost.
Wapń - rewitalizuje, odżywia, nawilża i regeneruje oraz wzmacnia strukturę płytki, poprawiając ogólny stan paznokci.
Pro Rebuild - kompleks składników odżywczych, który wnika w strukturę paznokcia, regeneruje uszkodzenia, skutecznie odbudowuje i odżywia płytkę, przywracając jej zdrowy wygląd.

odżywki do paznokci
wszystko w jednym
w buteleczce
żel / płyn

Z takim architektem łatwiej zadbać o stan swoich paznokci

Rekonstruktor paznokci Radical to mój przypadkowy zakup. Nie miał jakiejś wielkiej ilości opinii w internecie, ale postanowiłam dać mu szansę. Już nie raz i nie dwa zdażyło się bowiem, że jakiś produkt Radical pozytywnie mnie zaskoczył. A że paznokcie miałam w momencie zakupu w naprawdę złej kondycji, to zakup był jak najbardziej uzasadniony.

Moje paznokcie rozdwajają się od jakiegoś czasu. Momentami miałam wrażenie, że przy pomocy witamin i odżywek ich stan się poprawia, by po krótkim czasie wrócić do punktu wyjścia. Natomiast Rekonstruktor paznokci ma naprawdę przyzwoite działanie i daje efekty.

Zacznę od tego, że stosuję go od ok. 2 miesięcy zgodnie z zaleceniami producenta w trzydniowych cyklach. Pierwszego dnia nakładam 2 warstwy preparatu na "nagą" płytkę paznokci. Przez następne dwa dni dokładam po jednej warstwie, a 4 dnia zmywam paznokcie i powtarzam cykl. Kilka razy zastosowałak także 1 warstwę odżywki jako base coat pod zwykły kolorowy lakier. Odżywka solo prezentuje się na paznokciach niczym bezbarwny lakier, który delikatnie wybiela płytkę, wytównuje ją i nabłyszcza. Paznokcie wyglądają na zadbane i eleganckie. Jeśli chodzi o zastosowanie jako baza pod lakier, kolorowy lakier dobrze przywiera do Rekonstruktora, a manicure nie odpryskuje i trzyma się do 4 dni w praktycznie nienaruszonym stanie (może mieć na to także wpływ sama jakość kolorowego lakieru). Zasycha na paznokciach w kilka minut, łatwo się go aplikuje za sprawą optymalnej szerokości pędzelka, który jest miękki i nie wystaje z niego połamane włosie.

Najważniejsze jest jednak mimo wszystko to, jakie działanie pielęgnacyjno-odżywcze zauważyłam na moich paznokciach przez cały czas traktowania ich Rekonstruktorem. Paznokcie przede wszystkim rozdwajają się w mniejszym stopniu, co jest zauważalne. Rozdwojony, złuszczony koniuszek płytki po zaaplikowaniu odżywki tak jakby stapia się z głębszymi warstwami paznokcia, co zapobiega dalszemu rozdwajaniu. Płytka jest wybielona, znika zażółknięcie. Paznokcie są również twardsze, co chroni je przed mechanicznymi uszkodzeniami. Na opakowaniu producent deklaruje, że kosmetyk: wygładza, wzmacnia i rozjaśnia płytkę. Nie sposób się z tym nie zgodzić, nie jest to marketingowy bełkot a najprawdziwsza prawda. Skład preparatu także zasługuje na uznanie, m.in. z uwagi na dobroczynny wyciąg ze skrzypu polnego i wapń.

Przedstatni akapit poświęce opakowaniu. Produkt kupujemy w czerwonym kartonowym pudełeczku, wewnątrz którego znajduje się szklana buteleczka z produktem. Buteleczka jest transparentna, posiada czerwoną zakrętkę, którą bardzo łatwo odkręcić dzięki temu, że jest kanciasta, a nie zaoblona. Na bieżąco widzimy zużycie produktu. W moim odczuciu opakowanie - zarówno sama buteleczka, jak i kartonik, prezentują się elegancko i wyrafinowanie, mimo minimalizmu graficznego, braku zdobień, czy printów.

Ja kupiłam mój egzemplarz w aptece i nie widziałam nigdy tego produktu w żadnym innym miejscu. Polecam przy okazji zaków aptecznych podpytać farmaceutki o jego doatępność, ponieważ jest wart przetestowania. Zwłaszcza przez kogoś, kto potrzebuje wzmocnienia i poprawy kondycji paznokci. Nail Architect zasługuje z pewnością na uznanie i dostaje ode mnie zasłużoną polecajkę.

Prawdziwe koło ratunkowe dla paznokci

Odżywkę Radical Nail Architect dostałam kiedyś od przyjaciółki w ramach wymiany kosmetyków. Od czasu do czasu praktykujemy coś takiego w myśl zasady zero waste. To, czego nie używam z różnych powodów od dłuższego czasu i jeszcze jest "w dacie" pakuję do kuferka i odkładam dla niej, ona taki sam zestaw ma dla mnie. W ten sposób możemy obie wypróbować wiele nowości i albo się do czegoś przekonać i kupić kolejny, albo uratować kosmetyczną półkę przed kolejnym bublem.

Jej ta odżywka nie podeszła, ja stosuję od dawna (mam już kolejną buteleczkę) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ma bardzo dobry skład - chyba najsensowniejszy z tego typu produktów.

Bardzo często mam na paznokciach lakier, preferuję hybrydę, co jak wiadomo nie pozostawia płytki bez szwanku, dlatego średnio co 2 tygodnie używam tej odżywki tak po prostu dla wzmocnienia paznokci. Gdy pokryć nią paznokcie bez lakieru, pięknie je nabłyszczy, odżywi, wzmocni. Można też używać jej jako bazy pod klasyczny lakier do paznokci, dzięki czemu utrzyma się on dłużej oraz zapobiegnie zafarbowaniu płytki pod spodem .

Odżywka jest banalnie prosta w użyciu - wygodnie się nakłada, błyskawicznie wysycha, nie maże się, nie odpryskuje. Dzięki regularnemu stosowaniu paznokcie są wyraźnie mocniejsze, zdrowsze i mniej łamliwe. Efekt nie będzie natychmiastowy, nie ma co się łudzić - jak wszystko, co oparte na składnikach naturalnych, wymaga czasu i systematycznej aplikacji. Jednak warto, bo paznokcie wyglądają świetnie nawet bez wykonanego manicure. Cena jest zdecydowanie na każdą kieszeń (ok 15 zł) a sama odżywka bardzo wydajna. Zdecydowany hit wśród środków do pielęgnacji płytki.

Prawdziwy ratunek dla zniszczonych pazurów!

Od lat przetestowałam wiele różnych odżywek do paznokci. Bywały lepsze i gorsze, ale przyzwyczaiłam się do efektu "szału nie ma, ale jest lepiej".
Radical Nail Architect - rekonstruktor podniósł poprzeczkę. Kupiłam go, bo przyciągnęły mnie słowa "architekt" i "rekonstruktor" - moje paznokcie oceniam jako bardzo zniszczone, do tego okropnie łamliwe, tu potrzebny jest dosłownie rekonstruktor. No i... zrekonstruował! Zawsze, gdy go używam paznokcie widocznie i szybko zmieniają się na lepsze. Rosną, twardnieją, wyglądają zdrowo, nawet (może mi się wydaje, ale) nabierają kształtu. Dla mnie zdecydowanie HIT.

Jak najbardziej na tak

Odżywka działa i spełnia swoje zadanie. Wzmacnia paznokieć, rozjaśnia płytkę. Moje paznokcie stały się mocne, twarde, nie łamią się i nie rozdwajają. Szybko rosną. Produkt wystarcza na bardzo długo. Polecam. Bardzo fajny pędzelek, który przywiera do płytki dopasowując się do niej. Jest miękki więc dobrze się nim maluje.

Wzmacnia paznokcie

Odżywkę stosuję od dawna, jestem zadowolona z efektów. Zdobyłam ją kiedyś w Rossmanie podczas spontanicznych zakupów, odżywka miała najsensowniejszy skład ze wszystkich dostępnych na półce. Hybrydy i zwykły lakier często pojawiają się na moich paznokciach, dlatego średnio co 2-3 tygodnie używam tej odżywki tak po prostu dla wzmocnienia płytki. Nałożone solo nabłyszcza paznokcie. Odżywkę używam też jako bazę pod zwykły lakier do paznokci, dzięki czemu lakier trzyma się dłużej oraz zapobiega barwieniu się płytki . To produkt bardzo prosty w użyciu - wygodnie się nakłada, do minuty wysycha. Po wielu miesiącach używania tej odżywki stwierdzam, że dzięki regularnemu stosowaniu paznokcie są grubsze i rzadziej się łamią. Efekt nie przychodzi od razu, wymagał czasu i regularnej aplikacji. Cena jest bardzo atrakcyjna, produkt jest bardzo wydajny. Polecam, to naprawdę bardzo dobra odżywka!

Tak

Lubię używać tej odżywki, bo działa przy systematycznym stosowaniu. Działanie nie jest może tak spektakularne i natychmiastowe jak przy odżywkach "na sterydach" (typu Eveline) ale to kwestia mniej chemicznego składu, co jest dla mnie plusem. Odżywka wzmacnia paznokcie i wydłuża trwałość lakieru. Lubię też efekt wygładzonych paznokci po pomalowaniu. Długo pozostaje płynna.

Skuteczny

W ostatnich miesiącach z moimi paznokciami działo się coś niedobrego. Rozdwajały się, łamały, pękały nawet przy skracaniu i opiłowywaniu. Po tej odżywce widzę efekty. Czekałam na nie kilka tygodni, ale było warto. Paznokcie są mniej kruche i nie łuszczą się na końcach, a z tego powodu lakiery odpryskiwały nawet po jednym dniu. Rekonstruktor stosowałam jako kurację nakładaną kolejnymi warstwami przez kilka dni.

absurdalna nazwa, programista opakowania. lekarz pędzelka

Zaczynając swoją recenzję chciałabym przede wszystkim wyrazić swoje rozczarowanie nazwą produktu. Jako architekt z zawodu, jest to irytujące. Nie mówimy o hydrauliku jako lekarzu rur dlatego tutaj nie powinnyśmy używać architekta paznokci w określeniu do odżywki.

Trafił w moje ręce po przeanalizowaniu składu innych odzywek w drogerii. Ta odżywka miała najlepszy, dlatego zdecydowałam się na jej kupno.

Nie wiedziałam czego się spodziewać od dawna nie używałam żadnej odzywki do paznokci dlatego wzięłam tą i jeszcze inna na przetestowanie.. I o ile ta druga sprawdziła mi się cuuudownie (od alterry) to do tej, także miałam wysokie oczekiwania. Niestety zawiodłam się.

Odżywkę do paznokci stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Jest to klasyczna odżywka, która pozostawia połysk na paznokciach.

Rezultatów spodziewałam się od razu, chociażby utwardzenia płytki, Niestety ani po pierwszym dniu ani po tygodniu nie zauważyłam znaczącej poprawy stanu płytki paznokci. Właściwie to nie zauważyłam żadnej poprawy.
Lakier musiałam zmywać co drugi dzień ponieważ odpryskiwał lub się zdrapywał z płytki.

Odzywka ma ładne opakowanie i dobry pędzelek. bardzo łatwo się nakłada. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że jest bardzo trwała i można nanosić na paznokcie kolejne warstwy bez obaw że zaczną odpadać. Wytrzymuje spokojnie kilka dni bez zmywania. Ma delikatny połysk.

Radical, Nail architect, Skoncentrowany rekonstruktor paznokci Base Coat

Szukałam czegoś do wzmocnienia paznokci po hybrydach. Moje paznokcie były łamliwe i się rozdwajały. Wypróbowałam kilka różnych lakierów/baz/odżywek, które miały uratować moje paznokcie. Dopiero Radical -Nail architect sprawił, że zobaczyłam poprawę. Po pierwszym użyciu paznokcie wydawały się twardsze, więc zaczęłam używać produktu jak zaleca producent:
- codziennie 1-2 warstwy, po 3 dniach zmyć i powtarzać zabieg przez ok 10-14 dni.
Po pierwszej kuracji paznokcie wyglądały zdrowiej i mocniej, oczywiście nadal się łamały, ale przestały się rozdwajać.
Obecnie kurację stosuje zawsze, gdy mam przerwę od hybryd, paznokcie są mocne, zdecydowanie mniej się łamią, przestały się rozdwajać.
Lakier szybko wysycha, pięknie nabłyszcza paznokcie i przedłuża trwałość kolorowego lakieru - jest idealny jako baza.

Paznokcie są mocniejsze i jaśniejsze

Odżywka Radical należy do moich ulubionych. Długo trzyma się na paznokciach - nie odpryskuje i nie ściera się. Pięknie błyszczy już po nałożeniu jednej warstwy. Bardzo dobrze zabezpiecza paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi. Przy dłuższym stosowaniu (około miesiąc) sprawia, że paznokcie są mocniejsze i jaśniejsze. Pędzelek jest bardzo wygodny. Buteleczka wygląda ładnie. Odżywka przydaje mi się, gdy robię naturalny manicure. Wycinam dokładnie skórki, maluję paznokcie tą odżywką i całość wygląda naprawdę estetycznie. Stosuję ją też jako baza pod lakier. W takiej roli także sprawdza się dobrze. Polecam!

Wzmacnia paznokcie

Po kilku miesiącach noszenia hybryd, postanowiłam dać odpocząć moim paznokciom. Zauważyłam, że stały się słabsze, zaczęły się łamać i rozdwajać. Jeden pękł mi przy samej skórze, co było bardzo bolesne.
Zaczęłam szukać jakiejś dobrej odżywki, która je uratuje. Wybór padł na Radical. Skusiła mnie promocja oraz skład produktu. Używałam go według instrukcji producenta, czyli dwa radzy dziennie aplikowałam na paznokcie, po czym zmywałam kolejnego dnia.
Konsystencja jest dosyć rzadka, przezroczysta, łatwo sie rozprowadza. Wygodny pędzelek, z którego nie robi się ,,miotełka". Szybko wysycha na paznokciach, co jest dla mnie dużym plusem ponieważ, nie musimy czekać z nieruchomymi dłońmi.
Jeśli chodzi o działanie to bardzo mnie zaskoczył. Po jakiś 5 dniach stosowania paznokcie były znacznie twardsze, gładsze i rozjaśnione, a po dwóch tygodniach dłuższe i przestały się łamać. Zawsze do niej wracam, gdy chcę wzmocnić paznokcie, polecam serdecznie.