Ardell Lashes, Accent Black 315 False Eyelashes (Sztuczne rzęsy połówki na pasku)

Ardell 315 Accent to profesjonalne rzęsy wykonane z ludzkiego, sterylizowanego włosia. Są umieszczone na bezbarwnym, cienkim pasku, który po nałożeniu na powiekę jest niewidoczny. Pasek jest elastyczny, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do linii rzęs. Rzęsy dają naturalny, piękny efekt. Połówki rzęs świetnie nadają się do podkreślenia zewnętrznego kącika oka. Polecane dla osób z opadającą powieką, ponieważ optycznie powiększają oko. Rzęsy są długie, ładnie podkręcone oraz odpowiednio gęste i miękkie.
Rzęsy są wielokrotnego użytku.
Rzęsy Ardell Połówki delikatnie podkreślą Twoje oczy i doskonałe są do noszenia na codzień. Rzęsy Ardell są łatwe w aplikacji oraz mogą być aplikowane wielokrotnie, jeśli delikatnie zostaną zdjęte z powiek. Rzęsy są wygodne i bezpieczne w noszeniu a dzięki temu, że wykonane są z prawdziwych włosów wyglądają bardzo naturalnie. Rzęsy Ardell są jednymi z najpopularniejszych rzęs na świecie, używane przez profesjonalistów.

sztuczne rzęsy
do oczu, do rzęs

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Naturalny efekt wachlarza rzęs

W związku z tym, że nie mam doświadczenia z doklejanymi rzęsami na mój pierwszy raz z nimi wybrałam właśnie te od Ardell o numerze 315.
Postawiłam na połówki, ponieważ mam nieduże i głęboko osadzone oczy - wybór był idealny, ponieważ nie wyglądają sztucznie czy karykaturalnie i nie ma problemu z ich odstawaniem w wewnętrznym kąciku oka. Na pewno są łatwiejsze w aplikacji, a ich noszenie mniej stresujące dla początkujących. Są delikatne, wyglądają miękko, nie są też zbyt grube, przezroczysty pasek jest elastyczny i łatwo dopasowuje się do powieki. Rzęsy wyglądają na naturalnie gęste i wydłużone.
Myślę, że to dobry wybór jeżeli chcemy nosić doklejane rzęsy na co dzień, albo dopiero co z nimi zaczynamy.

Dla niektórych bardziej naturalne mogą wydawać się połówki 318, ponieważ włoski w nich ułożone są pod różnym kątem, natomiast w 315 ułożone są równiutko względem siebie.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Dobry gdyby nie klej...

Rzęsy od Ardell znajdują się w plasikowym opakowaniu które osłania zawartość przed uszkodzeniem . Pudełeczko łatwo się otwiera i jest wygodne.
W zestawie znajdują się 2 wachlarze rzęs na oko lewe oraz prawa a także klej do aplikacji

Rzęski wykonane są z naturalnego ludzkiego włosia tak jak pisze o tym producent i tak rzeczywiście jest... Włoski są bardzo miękkie gładkie. Rzęski są gęste i idealnie równo, symetrycznie ułożone na paskach . Wykonanie jest bardzo dokładne i fachowe .

Kolor rzęs to czarny ale taki naprawdę nasycony czarny co plusuje.

Jeżeli chodzi o aplikację to nie jest trudna pod warunkiem ze posiadamy wasny klej do rzęs ja osobiście używam "duo" który idealnie trzyma rzęski...
Klej dołączony do kompletu jest bardzo słaby i nie jest w stanie przykleić wachlarza....