Philips, Moisture Protect, Lokówka automatyczna BHB878/00

Philips, Moisture Protect, Lokówka automatyczna BHB878/00

Kategoria
Marka

Inteligentny system kręcenia loków ułatwia stylizację

Efektowne, trwałe loki już po naciśnięciu jednego guzika. Dzięki technologii wzmacniania loków zakręcisz każde pasmo jak profesjonalny fryzjer. Doskonałe rezultaty jak z salonu — w zaciszu własnego domu.

Dłuższy wałek pozwala układać jednorazowo dwa razy więcej włosów*

Ta automatyczna lokówka ma wyjątkową, otwartą konstrukcję z dłuższym wałkiem. Dzięki temu możesz teraz układać jednorazowo dwa razy więcej włosów, skracając o połowę czas przygotowania fryzury*.

w por. z: HPS940

Automatyczne powiadomienie z sygnałem dźwiękowym — kiedy lok jest już gotowy
Automatyczne powiadomienie z sygnałem dźwiękowym — kiedy lok jest już gotowy

Ta lokówka powiadamia Cię automatycznie — ciągły, nieprzerwany sygnał dźwiękowy pojawia się, kiedy Twój lok jest już gotowy. Ta innowacyjna funkcja pozwala uzyskać wspaniałe, długotrwałe rezultaty za każdym razem, jednocześnie chroniąc i pielęgnując Twoje włosy.
Pionowy uchwyt dla łatwiejszego użytkowania
Pionowy uchwyt dla łatwiejszego użytkowania

Trzymanie tej automatycznej lokówki w naturalnej, pionowej pozycji nie wymaga wysiłku. Dzięki temu możesz zakręcić idealne loki na całej głowie. Przyciski funkcyjne znajdują się dokładnie w miejscu chwytu, co umożliwia intuicyjną obsługę. Twoje loki będą wyglądały jeszcze bardziej naturalnie i olśniewająco.
Ochrona termiczna dla bezpiecznego układania loków
Ochrona termiczna dla bezpiecznego układania loków

Nasza bezpieczna, innowacyjna konstrukcja całkowicie izoluje Twoje ręce i palce od wysokiej temperatury. Wyprofilowany, kobiecy kształt komory umożliwia wygodne tworzenie loków jeszcze bliżej nasady włosów.
Inteligentne klamry podążają za naturalnym ruchem włosów
Inteligentne klamry podążają za naturalnym ruchem włosów

Nasze wyjątkowe, inteligentne klamry pozwalają uzyskać efektowne i trwałe loki. Obracają się, podążając za naturalnym ruchem włosów, i delikatnie owijają je wokół wałka. Każde pasmo jest równomiernie zakręcane w wybranej temperaturze, co pozwala uzyskać idealne rezultaty za każdym razem. Doskonałe efekty jak z salonu i z własnym stylistą — w zaciszu własnego domu.
27 opcji stylizacji dla loków, o jakich marzysz
27 opcji stylizacji dla loków, o jakich marzysz

Od delikatnych fal po sprężyste loki. Gwarantujemy, że każdy wybór będzie doskonały. Dobierz temperaturę, czas i sposób kręcenia loków, by za każdym razem osiągnąć wymarzony efekt.
Technologia MoistureProtect zachowuje naturalne nawilżenie włosów
Technologia MoistureProtect zachowuje naturalne nawilżenie włosów

Technologia MoistureProtect reguluje i dostosowuje temperaturę, aby zwiększyć blask i zachować naturalne nawilżenie Twoich włosów. Chroni włosy przed przegrzaniem, zawsze dobierając optymalną temperaturę. Ciesz się pięknymi włosami chronionymi i na zewnątrz, i od wewnątrz.
Jonizacja dla gładkich, niepuszących się, błyszczących włosów
Jonizacja dla gładkich, niepuszących się, błyszczących włosów

Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się gładkie, lśniące i nie puszą się.
Powłoka ceramiczna z keratyną dla gładkich i zdrowych włosów
Powłoka ceramiczna z keratyną dla gładkich i zdrowych włosów

Keratyna stanowi jeden z najważniejszych składników budulcowych Twoich włosów. Odpowiada za ich silny, zdrowy i olśniewający wygląd. Ceramiczny wałek wzbogacony keratyną zapewnia gładkie przesuwanie się pasm włosów i ich ochronę podczas stylizacji.
Konstrukcja zapobiegająca wplątywaniu się włosów
Konstrukcja zapobiegająca wplątywaniu się włosów

Wyjątkowe połączenie naszej otwartej konstrukcji, gładkiego wałka i inteligentnego czujnika umożliwia uzyskanie pięknych loków bez wysiłku, jednocześnie pozwalając Ci zapomnieć o ryzyku wplątania włosów. Inteligentny czujnik wstrzymuje pracę urządzenia, gdy wykryje on, że umieszczono w nim zbyt wiele włosów lub gdy włosy zostały do niego włożone nieprawidłowo. Innowacyjna otwarta i pionowa konstrukcja umożliwia Ci natychmiastowe wyjęcie włosów. Gładki, szczelny wałek minimalizuje tarcie i pielęgnuje włosy. Stylizuj włosy, nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo.

lokówki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Idealny produkt

Prezent od męża. Zaskoczenie w łatwości użytkowania. Fakt, przy długich włosach należy pilnować grubości pasm. System zatrzymujacy działanie urządzenia w przypadku wplatania włosów działa niezawodnie. Ale po pierwszych próbach takie sytuacje już nie mają miejsca. Regulacja kierunku skrętu.
3 stopnie temperatury
3 stopnie czasu kręcenia
Dźwięk oznaczający koniec czasu ( pomocne, dla mnie irytujące szczególnie bardzo rano) funkcja której nie można wyłączyć
Ogólnie urządzenie pieknie kręci włosy bez szarpania i niszczenia
Dla mnie, osoby ktora cale życie bała się lokowek (zawsze poparzenia) rewelacja

długotrwałe skręty

lokówkę dorwałam ze zniżką partnerską 40%, także zapłaciłam niecałe 400zł. wydaje mi się, że w cenie standardowej nie zdecydowałabym się nią, bo to jednak szaleństwo ;)

wcześniej korzystałam już z tego typu sprzętu, tylko że marki Babyliss, także znałam dobrze działanie. uważam, że warto w niego zainwestować, jeśli ktoś lubi kręcone włosy - moje są długie i oklapnięte u nasady, czego nie znoszę, tym samym non stop je kręcę. wcześniej na prostownicę, co też lubiłam, jednak efekt jest krótkotrwały i mniej spektakularny. przy lokówce automatycznej bujne loki potrafią utrzymać się u mnie nawet do trzech dni bez mycia włosów, a fryzura nadal wygląda świeżo. za to właśnie ją sobie cenię, mam nawet wrażenie, że na drugi dzień fryzura prezentuje się dużo lepiej niż pierwszego.

sprzęt jest lekki, poręczny - potrzebowałam kilka dni, aby nauczyć się nim operować, gdyż mechanizm jest trochę inny niż w przypadku poprzedniczki. Babyliss działała na zasadzie zatrzaśnięcia pasma, tutaj pasmo należy włożyć umiejętnie do urządzenia, a następnie włączyć przycisk, który zakręca je na wałku. szybko jednak doszłam do wprawy. kabel jest długi, za co również duży plus.

producent obiecuje, że dzięki szerokiemu wałkowi można kręcić grubsze pasma włosów. u mnie, niestety, nie sprawdza się to - kiedy nabieram ich za dużo, zaczynają się wkręcać i lokówka wydaje długi pisk, a następnie się wyłącza. ta funkcja zapobiega wkręcaniu i spaleniu włosów, więc nie ma się co obawiać, że włosy się zniszczą. i tutaj poprzedniczka nie zdawała egzaminu - strasznie wyrywała i łamała moje włosy :( stąd też decyzja o zmianie.

urządzenie pozwala na skręty w różnych kierunkach, możliwe jest ustawienie kilku temperatur, a także kilku czasów nagrzewania loków. tym samym efekty można uzyskać różne - po lekkie skręty, do prawdziwego pudla ;) ja preferuję te lżejsze, jednak najważniejsza dla mnie jest trwałość. włosy w mojej opinii są nadal w dobrej kondycji i używanie lokówki nie wpływa na nie negatywnie.

Piękne fale

Tą lokówką można wyczarować piękną fryzurę. Nie trzeba mieć umiejętności, w kilka minut można zrobić przepiękne trwałe fale. Używam jej od dłuższego czasu i nie zauważyłam by zniszczyła mi włosy. Super produkt, polecam!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Automatyczna lokówka Moisture Protect

Moja recenzja wideo:

Rewelacyjna i najlepsza lokówka jaka kiedykolwiek miałam w dodatku piękna MoistureProtect! Lokówka nagrzewa się w błyskawicznym tempie, w szybki i łatwy sposób można zrobić piękne loki już w 20 minut, lokówka nie przegrzewa włosów a dzieki kielichowi w ksztalcie tulipana nie poparzymy sobie palców podczas kręcenia loków ;). Włosy można krecić w prawo, w lewo i do środka, jestem zachwycona lokówką ponieważ zwykłą lokówką moje włosy były ciężkie do zakręcenia, spędzałam nad tym bardzo duzo czasu, a efekt był taki że po godzinie włosy byly już proste. Automatyczna lokówka moisture protect taka nie jest włosy mozna zakrecìć w parę minut i fryzura utrzymuje się do kilkunastu godzin bez użycia lakieru i innych kosmetyków, lokówka tania nie jest ale jest warta swojej ceny.

Hit!

Dla mnie idealna. Żadne inne Babyliss czy Remingtona nie umywają się do tej lokówki. Testowałam wyżej wymienione a Philipsa kupiłam i był to najlepszy mój zakup w tyn roku. W bardzo łatwy sposób można zrobić super fryzurę - w przeciągu 20 minut fryzura weselna gotowa :). Nawet na najmniejszej mocy -170 stopni loki maja mocny skręt. Lokówka nie niszczy włosów. Jeżeli włosy zaczną sie plątać na wałku, lokowka automatycznie się wyłącza i bezproblemowo można je wyciągnąć. Zdjęcia przedstawiają loki na najmniejszej temp. (170°) oraz w najmniejszym czasie (8s). Jednym słowem idealna!