Ziaja, Jeju, Cukrowy peeling do ciała w czarne kropki

Ziaja, Jeju, Cukrowy peeling do ciała w czarne kropki

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Cukrowy peeling do ciała w czarne kropki złuszcza naskórek, zapewnia efekt gładkiej i pachnącej skóry.

Zawiera:
- olej z kamelii japońskiej,
- wyciąg z czystka,
- brahmi,
- masło shea

peeling cukrowy
w słoiku

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Przyjemny, bez efektu wow

Peeling przyzwoicie złuszcza naskórek. Daje uczucie ochłodzenia i świeżości, jednak tylko podczas użytkowania. Po wysuszeniu skóra jest delikatnie sucha.
Zapach świeży - idealny na lato.
Dużo lepiej sprawdzał się u mnie peeling cukrowy z Ziaji.

Przyjemnie porzeczkowy peeling

Można powiedzieć, że otrzymałam to co producent obiecywał, bo peeling jest dosyć delikatny i w sumie tego się spodziewałam jak zobaczyłam na opakowaniu napis „młoda skóra”, ale to co mnie zachwyciło to zapach. Faktycznie czuć czarną porzeczkę! Ogólny efekt po zastosowaniu też w porządku.

Lubimy się

Peeling jest w wygodnym opakowaniu, z ładną szatą graficzną. Peeling charakteryzuje się bardzo przyjemnym i orzeźwiający zapachem. Posiada drobinki ale łagodne. Peeling świetnie wygładza skórę, usuwa martwy naskórek. Peeling jest wydajny i przede wszystkim delikatny również dla skory wrażliwej. Produkt w niskiej cenie.

Bardzo tłuste

na początku bardzo spodobało mi się samo Pudełko. Opakowanie jest ładne, minimalistyczne dobrze się je otwiera i zakręca.

osobiście uważam że ścieralność jest dobra. Niestety być może z powodu użytych składników, nie wydaje mi się aby Peeling pomagał. Daje on bardzo tłustą warstwę na skórze która mi przeszkadza.

tłusta warstwa ma chyba imitować krem i nadawać nawilżenia niestety dla mnie jest po prostu Tłusta.

wydajność moim zdaniem jest dobra produktu nie potrzeba wiele.

Peeling mnie nie uczulił nie było po nim żadnych wyprysków lub za czerwień. Jednak nie zamierzam kupić go ponownie. Nie jest to produkt którego szukam

Tłuścioch

Pierwszy peeling z Ziaji, który mi się nie sprawdził. Ciężko jest mi znaleźć jakieś plusy tego peelingu poza zapachem. Producent obiecuje nam peeling z olejem z kamelii japońskiej, wyciągiem z czystka, brahmi oraz masłem shea o zapachu mięty, granatu i czarnej porzeczki. Zapach jest ładny, ale stworzony sztucznie. W składzie mamy niezliczoną ilość pochodnych parafiny, które oblepiają skórę, sprawiając, że sztucznie jest wygładzona, a inne składniki nie mają szans zadziałać. Szkoda, patrząc po ekstraktach jakie mamy: olej palmowy, wosk pszczeli, bacopa monnieri (roślina ajurwedy), olej kokosowy. Obiecane składniki są tylko co z tego.

Bardzo dobry efekt wygładzenia

Bardzo dobry efekt wygładzenia, produkt pozostawia skórę miękką i aksamitną w dotyku. Posiada bardzo ładny zapach - miło się go używa. Dosyć duża pojemność, peeling starcza na długo.

Podoba mi się!

Skusiłam sie na ten produkt ze względu na jego niską cenę. Opakowanie ładne, estetyczne, przejrzyste. Ale to Tylko opakowanie.

Jeżeli chodzi o sam produkt, konsystencja przyjemna dla ciała. Skóra po tym peelingu jest gładka i nawilżona. Zapach jest mało intensywny ale przyjemny również chociaż jak dla mnie można by było dodać nieco więcej mięty. Jednak wydaje mi sie że produkt jest mało wydajny.

Super!

Peelingi cukrowe to chyba moje ulubione peelingi do ciała.
Wielkość drobinek cukru jest idealna - nie za duża i nie za mała.
Samo opakowanie serii Jeju są w pewnym sensie urocze, mimo, że nie różowe. Jest nie za duże, mieści się na wannie , więc dla mnie super :) Uważam, że nie jest to produkt wyłącznie do skóry młodej - peeling jest uniwersalny, bezpieczny dla każdego.
Ma świetny , owocowy zapach.
Raczej wydajny - mi wystarczył na miesiąc na spółkę z partnerem, który nieustannie mi go podkradał :D
Czuję się po nim zdecydowanie "domyta" i odświeżona. Skóra jest gładka po użyciu , a jednocześnie nawilżona i sprężysta. Peeling zostawia po sobie takie fajne, przyjemne nawilżenie i miękką skórę.
Polecam bez zastanowienia! Ja już się wybieram do drogerii po kolejne opakowanie tego cudeńka.
Ktoś mógłby powiedzieć, że to zwykły peeling - ale nie dla mnie , konsystencja jest idealnie nie za gęsta i nie za rzadka. Poza tym według mnie używanie go ze słoiczka to wygodniejszy sposób niż peelingi w tubkach, których nigdy nie mogę wycisnąć do końca...

Przyjemny, pięknie pachnie, mało wydajny

Fajny produkt, przyjemny zapach, ciekawe i wygodne opakowanie. Niestety mało wydajny.
Pięknie wygładza skórę, ma dość grube drobinki, które fajnie ścierają, nie podrażniając skóry. Zanurzone są w oleistej substancji, która jednocześnie nawilża skórę, pozostawiając na niej "tłusty" film.

Mieszane uczucia

Peeling ma cudowny zapach i bardzo przyjemnie przez to się go używa. Jest to raczej delikatny peeling, więc jeśli potrzebujecie solidnego skrobania, to nie polecam. Pozostawia po użyciu baaaardzo tłustą skórę, lecz jej nie nawilża. Powoduje złudne wrażenie, przez zapychacze w składzie. Raczej nie polecam na długotrwałe stosowanie, bo może spowodować wypryski czy inne niedoskonałości, gdyż skóra po tym nie oddycha. Zostawia również osad na wannie, który bardzo ciężko zmyć. Więc podsumowując poza pięknym zapachem, nie zachęca do ponownego zakupu.

Zbyt tłusty

Peeling jest dość gruby, gęsty i mocny. Swoją robotę wykonuje poprawnie - złuszcza naskórek i przyjemnie wygładza ciało. Niestety jego konsystencja jest zbyt tłusta... ciężka, wazelinowa. Przykleja się do wanny, ciężko to zmyć spod prysznica jak i z ciała - mimo użycia ciepłej wody. Mam wrażenie, że jego resztki ścieram jeszcze ręcznikiem. Nie lubię uczucia oklejenia ciała jakie pozostawia - i przez to raczej już po niego nie sięgnę. Zapach dość neutralny, na ciele się nie utrzymuje.

Cukrowy zawrót głowy :-)

Tak tak tak! Jestem fanką produktów Ziaja i tak też jest tym razem. Na początek warto wspomnieć o fenomenalnym, orzeźwiającym zapachu. Drobinki nie są za grube, skóra po użyciu peelingu jest cudownie wygładzona. Dobrze ściera martwy naskórek, nie podrażnia i nie uczula, także jeśli macie wrażliwą skórę to bez obaw! Sprawdzi się idealnie!