BasicLab Dermocosmetics, Famillias, Krem nawilżający do twarzy bogata konsystencja

topestetic

Średnia ocena: 4.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżający krem do twarzy o bogatej konsystencji przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku, a jego bogata formuła dodatkowo zapewnia poczucie pełnego ukojenia, jednocześnie nie obciążając jej. Krem pozostawia matowe wykończenie i doskonale sprawdza się pod makijaż.
DZIAŁANIE:
• Dzięki ultrabogatej formule, zawierającej masło shea oraz ekstrakt z aloesu, krem przynosi ulgę i koi nawet bardzo suchą i skłonną do podrażnień skórę.
• Naturalna witamina E skutecznie odżywia skórę, a wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy dba o utrzymanie odpowiedniego nawilżenia każdego dnia. Tworzy barierę okluzyjną, która zapobiega utracie wody z naskórka, jednocześnie jej nie zapychając.
• Pantenol oraz trehaloza, która znana jest ze swoich właściwości higroskopijnych, skutecznie przyczyniają się do poprawy kondycji cery zwiększając poziom jej nawilżenia i redukując efekt ściągnięcia. Zmiękczają i wygładzają przesuszoną skórę.
REZULTATY:
• Nawilżony i miękki naskórek
• Skóra odżywiona i ukojona, zabezpieczona przed utratą wody
• Cera doskonale przygotowana pod makijaż

uniwersalne
sucha, wrażliwa
regenerujące, nawilżające, łagodzące
hipoalergiczna, bez silikonów, bez parabenów
w tubce
bogate

Mieszane uczucia

Za pierwszym razem miałam bogatą konsystencję. Była ona dla mnie zbyt "treściwa" i czułam na twarzy obciążenie. Kolejnym razem spróbowałam lekkiej konsystencji i sprawdził się już o wiele lepiej. Krem jest bezzapachowy i zdecydowanie nada się do cery wrażliwej/atopowej. Najlepiej sprawdza mi się w połączeniu z serum z kwasem hialuronowym. Jest to dobry produkt, natomiast myślę, że w tej cenie można kupić coś lepszego.

Najlepszy na noc!

Uwielbiam ten krem używać na noc, gdy zamykam całą resztę pielęgnacji. Mimo, ze jest bogata ta formuła, to nie jest ona super tłusta, a przynajmniej w mojej ocenie. Dobrze odżywia, nawilża i reguluje skórę po nakładaniu retinolu. Zapachu nie ma praktycznie żadnego, skład ma super i do tego opakowanie starcza mi na dość długo. Warto patrzeć za nim, gdy jest w promce.

BasicLab krem nawilżający o bogatej konsystencji

Cudowny krem o świetnej konsystencji. Mnie idealnie spisywał się jako krem na noc. Gdy nakładałam go wieczorem, rano zawsze budziłam się z ukojoną, dobrze odżywioną twarzą.
Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, ani nie zapycha, pomimo tego że jest dość gęsty.
Sprawdzi się idealnie dla skóry, która potrzebuje odżywienia lub skóry z niedoskonałościami, która potrzebuje ukojenia, bo świetnie się sprawdza, gdy chodzi o zaognione zmiany trądzikowe.

Dobry krem

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do powstawania niedoskonałości oraz przesuszania się miejscami. Krem używam codziennie. Jak za tą cenę jest bardzo dobry, Zamknięty w szczelnej tubie, bezzapachowy. Nie podrażnia, nawilża, szybko się wchłania. Stosowany pod makijaż nie wpływa na jego trwałość i jakość.
Pewnie przy bardzo suchych cerach może być za słaby, ale dla cer normalnych i mieszanych sprawdza się dobrze.
Bardzo polecam dla całej rodziny.

Robi cuda z cerą

Używam ten krem 4 miesiące temu i jestem zachwycona. Cera po nim przestała być sucha, gdzie zawsze miałam z tym problem w porze zimowej. Świetnie się sprawdza do naprawy swojej bariery hydrolipidowej.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny, basicowy krem

Bardzo Wydajny. Przyjemny w stosowaniu. Jest tresciwy ale moja skóra mieszaną się z nim bardzo lubi. Fajny na domknięcie pielęgnacji albo do stosowania jesienią i zimą. Nie zapycha. Bezzapachowy

Super krem nawilżający

Za tę cenę mogę polecić ten produkt z czystym sercem. Dawno nie spotkałem kremu który byłby tak bogaty i nawilżający, a zarazem lekki i nie sprawiał efektu tłustej skóry. Nadaje się idealnie na koniec porannej lub wieczornej pielęgnacji.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Nie jestem przekonana, nie sprawdził mi się

Po wielu zachwytach ze strony mojej siostry postanowiłam kupić krem z BasicLab i dosłownie wypróbować go na własnej skórze.

Produkt posiada przyjemne dla oka minimalistyczne opakowanie . Krem zamknięty jest w miękkiej tubce o pojemności 75ml.
Jego formuła jest bezzapachowa co dla mnie jest ogromnym plusem.

Ale jeśli chodzi o działanie to mam wrażenie, że krem nie zrobił nic z moją buzią. Producent obiecuje nawilżenie, a ja miałam wrażenie, że nakładam na twarz produkt o tępej jakby kredowej strukturze, który dodatkowo ją ściąga. W mojej opinii nie jest tak bogaty jak zapewnia producent.
Ciężko się też go rozsmarowuje, bo trzeba się porządnie namachać żeby rozsmarować te wszystkie smugi, które zostawia

Dałam mu wiele szans i niestety jestem naprawdę rozczarowana nim.

Taki na czwóreczkę z minusem

Traktowałabym ten krem wyłącznie jako „pielęgnację awaryjną”, gdy akurat skończył się twój kosmetyk.
Dla mnie za mało treściwy, zbyt lekki.
Nie nawilżał wystarczająco mojej skóry, nie zrobił rewolucji, ale też nie wyrządził krzywdy :).

Dobry krem nawilżający

Dobry krem nawilżający do stosowania na noc. Sprawdza się, spełnia swoje zadania zgodnie z obietnicą producenta. Na dzień może być zbyt "tłusty". Na noc może sprawdzić się każdemu, kto oczekuje nawilżenia. Opakowanie jest ok, jest wydajny. Mogłabym do niego wrócić, to taki podstawowy krem, który zawsze się sprawdzi. Mam cerę mieszaną.

Dobry basic na co dzień

Bardzo neutralny krem. Myślę, że to taka lepsza wersja kultowej niebieskiej Nivea, którą może stosować cała rodzina.

Stosowałam go pod podkład, ładnie współpracował
Dla mnie 4/5 ale zostawiam 5, bo w zasadzie robi wszystko co obiecuje producent (tylko to bardzo basic rzeczy, więc raczej nie jest to krem do zadań specjalnych).

Świetni tani krem nawilżający

Jako posiadaczka cery mieszanej szukałam kremu nawilżającego, który mnie nie zapcha, na szczęście natrafiłam na ten krem. Lubię stosować go na noc ze względu na jego bogatą konsystencję. Nie zapchał mnie i nie obciąża cery. Fajnie nawilża i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Stosowałam też pod makijaż, ale w tym zastosowaniu polecam go dla cer suchych lub normalnych. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby pokrył twarz i dekolt, a przy cenie ok 30 zł i pojemności 75 ml jest u mnie nr 1 tanim kremem nawilżającym.