Real Techniques, Powder Bleu, Plush Kabuki B 05 (Pędzel kabuki)

Real Techniques, Powder Bleu, Plush Kabuki B 05 (Pędzel kabuki)

Kolekcja Powder Bleu to kwintesencja elegancji i luksusu - zamknięta w najwyższej jakości wykonania dzięki technologii FauxBleu™, która wykorzystując syntetyczne włosie osiąga efekt miękkości inspirowany włosiem niebieskiej wiewiórki. Posiadanie produktów z kolekcji Powder Bleu to prestiż i ogromna satysfakcja. Sięgnij po nie i rozpocznij długą, fascynującą przygodę w kolorze blue! Wypróbuj pędzel Bleu Kabuki z krótką główką i krótkim czcionkiem oraz niezwykle miękkim włosiem. Uniwersalny, idealnie nadaje się do nakładania okrężnym ruchem skoncentrowanej ilości produktu - bronzera, rozświetlacza lub innych suchych produktów. Na twarz, szyję i dekolt.

pędzle
do pudru brązującego, do twarzy, do podkładu, do pudru
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Aplikuje podkład szybko i dokładnie!

Zanim kupiłam ten pędzel byłam totalną antyfanką nakładania podkładów czymś innym niż gąbka. Wszystkie smużyły albo sprawiały, że podkład wyglądał ciężko... Na kanale Beauty Boya zobaczyłam, że używa pędzla z tej samej serii i pobiegłam do TKMaxa na łowy. Były tylko takie więc wzięłam, nie spodziewałam się cudów...

Włosie okazało się orgazmicznie mięciutkie i przez dobre 15 min miziałam się nim po ręce. Żaden z moich pędzli nie jest aż tak przyjemny jak ten!
Nie jest to pędzel to wklepywania, tworzą się dziwne dziury i wgl efekt nie powala. Kiedy rozsmarowujemy podkład efekt jest rewelacyjny. Podkłady mają większe krycie ale samo wykończenie i wprowadzenie produktu w skórę dosłownie jak po użyciu gąbki.

Minusem jest pranie tego pędzla. Używam w dużej mierze podkładów trwałych i zastygających co nie ułatwia mi sprawy... Bardzo ciężko jest domyć pędzel od środa ze względu na jego gęstość i poziom zbicia. Schnie czasem ponad 24h i to położony na ręczniku papierowym, na podłodze z centralnym ogrzewaniem...

Czy kupię go ponownie? Oczywiście! Czaję się na rzut tych pędzli w TKMax (59zł) bo cena 150 zł w douglasie jest dosyć wysoka. Jak dla mnie to idealny zamiennik wszystkich gąbeczek jakich wcześniej używałam.

• Design produktu: 5

Dobry

Pędzel jest dobry , al;e bardziej do nakładania produktów na ciało bronzera lub rozświetlacza mi do twarzy sprawdza się średnio . Fakt włosie jest delikatne i nawet jak nałożymy podkład to tak jakby go nie wpijał , ale jest taki za ciężki i za duży jak na twarz.

• Design produktu: 5

Kolejny geniusz!

Ten pędzel spędzał mi sen z powiek, gdy tylko się pojawił. Niestandardowa wielkość, kształt i wygląd. Cudeńko!
Pędzle tej firmy zdecydowanie przeważają teraz w moich zbiorach, zwłaszcza, że kolekcje, które są wymieniane dość często, lądują w moim @tkmaxxat . ;)
Włosie tego pędzla jest bajecznie wręcz miękkie!
Kilkoma ruchami nabierzemy i rozprowadzimy puder w kamieniu, bronzer. Do pudru sypkiego średnio się nadaję, ponieważ jest duży i w rzadko które opakowanie się mieści (właściwie mi nie mieści się w żadne).
Uwielbiam go używać z paletą Becca Be a Light i nakładać nim ciemniejszy puder wygładzający, ponieważ ten pędzel nadaje mu jeszcze większej miękkości.
Standardowo, jak to w przypadku Real Techniques, żadne włosie nie wypada, łatwo jest go umyć (chociaż długo schnie) i jestetm przekonana, że będzie mi służył tak długo jak pozostałe ich pędzle.
Polecam.