Johnson's, Cottontouch, Hair & Scalp Oil (Oliwka od 1 dnia życia)

Johnson's, Cottontouch, Hair & Scalp Oil (Oliwka od 1 dnia życia)

Skóra twojego dziecka jest do 30% cieńsza niż twoja, dlatego wymaga niezwykle łagodnej pielęgnacji. Nowa oliwka CottonTouch™ zawiera czystą bawełnę, specjalnie stworzona dla delikatnej i wrażliwej skóry noworodka. Szybko się wchłania i chroni delikatną skórę dziecka od 1. dnia życia

wrażliwa, sucha, podrażniona
oliwki
natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające, ochronne
hipoalergiczna, bez silikonów

Dobry skład, pojemność i natłuszczenie.

Produkty Johnsona to typowa chemia- w serii dla dzieci parafianka i dużo syfu różnego. Natomiast tutaj mamy istny wyłam - dobry sklad- same oleje (słonecznikowy, kokosowy oraz z bawełny) wit E oraz zapach. Wzięłam więc ja dla siebie, cena zacna, brzuch ciążowy coraz większy, a wiadomo w ciąży natłuszczanie skóry jako profilaktyka rozstępowa to podstawa (używam oliwki Hippa, która to też bardzo polecam, ale zachciało mi się zmiany ). Oliwka ładnie wygładza, natłuszcza skórę, pachnie świeżym zielonym jabłuszkiem. Pojemność 250 ml. Czy dla dziecka będzie dobra? Myślę, że tak, ale sprawdzę dopiero za 2 miesiące w praktyce.

Dość dobra nie tylko dla dziecka

Na początku chciałabym zaznaczyć, że oliwkę stosowałam na skórze trądzikowej, mieszanej oraz na skórze ciała

OPAKOWANIE
Ładna buteleczka, bardzo dobrze wyprofilowana, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Dobra jakościowo, przyjemna dla oka. Wszystkie niezbędne informacje są czytelne na opakowaniu.
Jedyny minus opakowania to nakrętka oraz otwór przez który wylewamy lwkę, dla tego typu produktów najlepsze byłyby korki niekapki jak przy sokach owocowych:)

SKŁAD
Jest to jedyna olwika tej firmy z pełnym naturalnym składem, Jako jedyna w składzie nie ma parafiny co jest tutaj niewątpliwym plusem

ZAPACH
Mogłabym mieć takie perfumy:) Zapach z czymś mi się kojarzy, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć z czym konkretnym. Mogę natomiast powiedzieć, że jest dość delikatny, długo utrzymuje się na skórze i jest przepiękny, bardzo umila aplikację produktu na skórę

DZIAŁANIE
Osobiście oliwki używałam na dorosłej skórze. Próbowałam jej na skórze ciała, twarzy i włosach

WŁOSY
Niestety tutaj się nie sprawdziła zbyt dobrze na moich średnioporowatych włosach. Sprawiała, że były mocno spuszone i zdecydowanie szybciej się przetłuszczały (używałam do olejowania na sucho włosów przed myciem)

CERA
Tutaj również produkt nie spełnił moich oczekiwań, używałam oliwki jako olejku do demakijażu. To co mogę o nim powiedzieć; cudownie rozpuszcza makijaż sprawiając, bardzo dobrze oczyszcza z niego skórę, ale cery trądzikowe i mieszane niestety dodatkowo zapycha

SKÓRA CIAŁA
Bardzo przyjemna w użyciu, używałam zaraz po kąpieli wcierając niewielką ilość w sskórę całego ciała. Bardzo dobrze i dogłębnie nawilża skórę. Dość długo się wchłania i pozostawia tłustą warstewkę na skórze (w końcu to oliwka:)
Z rana czuć , że skóra jest ładnie napięta, mięciutka i zrelaksowana.

Daję mu mimo wszystko 4 gwiazdki (za to nieszczęsne opakowanie), ponieważ mimo, że na włosy icere się nie sprawdził to nie takie było jego zadanie. Producent obiecał nawilżenie i ochronę skóry i to jest zdecydowanie widoczne, a obietnice producenta spełnione

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nasza ulubiona oliwka

Oliwka do ciała Johnson's CottonTouch. Jej głównym zadaniem jest natłuścić, nawilżyć i ochronić skórę dziecka przed przesuszeniem. Nadaje się dla dzieciaczków już od 1 dnia życia co jest potwierdzone klinicznie.

Oliwka ma delikatny, przyjemny zapach, który nie jest zbyt intensywny i dość długo utrzymuje się na skórze, dzięki czemu czuć tą świeżość ????

Konsystencja jest płynna i tłusta. Bardzo łatwo się ją aplikuje i wystarczy niewielka ilość żeby wmasować w delikatne ciałko dziecka

Oliwka zamknięta w przezroczystej buteleczce, dzięki której widzimy ile produktu nam ubyło. Zawiera nakrętkę typu push-off, należy ją nacisnąć i przekręcić w celu odkręcenia, także stanowi super zabezpieczenie przed dziećmi i wylaniem. Starcza naprawdę na bardzo długo.

Oliwka po regularnym stosowaniu dała świetne rezultaty. Robiłam masaż oliwką córkom zaraz po kąpieli. Bardzo to uwielbiają! ???? Oliwka Johnson's zawiera czystą bawełnę i skóra dziewczynek po stosowaniu jej jest miękka, gładka w dotyku i natłuszczona. Bardzo dobrze się wchłania, dzięki czemu wnika wgłąb skóry odpowiednio ją nawilżając i tworząc barierę ochronną przed przesuszeniem. Jestem naprawdę bardzo z niej zadowolona bo sama również z niej korzystam.
Także polecam jak najbardziej

Ładny skład i przyjemny zapach.

Po raz pierwszy sięgnęłam po tę oliwkę, gdy tylko dowiedziałam się o jej dobrym składzie. To już moja druga buteleczka i z pewnością nie ostatnia. Produkt ma pojemność 200 ml i należy go zużyć w przeciągu (aż!) 36 miesięcy od otwarcia. Olej z nasion słonecznika, olej kokosowy oraz olej z nasion bawełny tworzą świetny skład. Oliwki używam nie tylko dla siebie, ale również dla mojego Bobaska. Kosmetyk posiada bardzo przyjemny zapach i wmasowany w skórę doskonale ją nawilża i natłuszcza. Taka pielęgnacja - zwłaszcza regularna - daje naprawdę genialne rezultaty. Skóra jest nie tylko bardziej gładka, ale również staje się widocznie bardziej ujędriona i napięta. Często wsmarowuję oliwkę w skórę całego ciała po kąpieli. Produkt stanowi dla mnie również świetne rozwiązanie tuż po depilacji nóg - łagodzi, koi i nawilża przesuszoną skórę. Nie zawiera parafiny. Dla mnie oliwka 'Cottontouch' jest produktem bardzo udanym. Spełnia swoje zadania i przydaje się w wielu sytuacjach. Czasami używam jej do olejowania moich włosów. Po takim zabiegu, pasma są błyszczące i wyglądają na zdrowe. W ekstremalnych sytuacjach, gdy - na przykład - zabraknie mi płynu micelarnego, to używam tej oliwki do zmywania makijażu. Jednakże faktem jest, że najczęściej CottonTouch stosuję do pielęgnacji mojego ciała, do wieczornych masaży, do nawilżania i natłuszczania mojej skóry. Kosmetyk sprawdza się świetnie i ma wiele zastosowań; jest wyjątkowo wydajny i wystarcza na długo. Jestem bardzo zadowolona z tej Oliwki i na pewno kupię ją ponownie i polecam każdemu. Jej delikatny zapach dodatkowo przyciąga...

Miło zaskoczona

Jest to jedyny produkt Johnson's jaki znam z bardzo dobrym składem. Całkowicie naturalnym składem! I jest to jedyna oliwka tego producenta, która nie zawiera parafiny. Płyn do mycia z tej serii jest dla mnie koszmarny pod względem składu jak i działania, bo okropnie wysusza skórę. Za to ta oliwka jest świetna. Stosujemy ją rodzinnie, zamiast kremów, na mokrą skórę do ciała zamiast balsamów. Używam jej do demakijażu, po depilacji, do olejowania włosów, zamiast odżywki na końcówki włosów. Dobrze się wchłania. Nawilża, natłuszcza, nie zapycha skóry. Ma tylko bardzo mocny zapach, który utrzymuje się cały dzień. Jedyne co mnie denerwuje to korek. Kiedyś oliwki Johnson's Baby miały taki korek, że można go było palcem otworzyć, a teraz trzeba docisnąć i przekręcić całą zakrętkę.