Indigo Nails Lab, Nail Therapy, Lakier klasyczny

Indigo Nails Lab, Nail Therapy, Lakier klasyczny

Lakier klasyczny stworzony z myślą o cienkich, łamliwych paznokciach, wymagających wzmocnienia i intensywnego nawilżenia. Pozwala wzmacniać płytkę paznokci nawet o 12%*.

Nail Therapy to wzmacniająca kuracja dla Twoich paznokci. Może być stosowany jako podkład kolorowych stylizacji. Idealnie łączy się z nową formułą lakierów klasycznych Indigo.

* Na podstawie badania aplikacyjnego „EX VIVO EVALUATION OF THE HARDENING EFFECT” przeprowadzonego przez Transderma Systems.

odżywki do paznokci
regenerujące, ochronne, wzmacniające
w buteleczce
żel / płyn

To jest mój absolutny HIT odkrycie roku!

Boję się zachwalać, bo mogę mieć problemy, żeby później dostać go w sklepie ???? ale to jest absolutna rewelacja nie lakier!
Jestem alergikiem, uczulonym na substancje potrzebne do założenia hybryd i metody żelowej.
Na codzień pracuję rękami (dokładnie palcami) będąc pianistką, więc dłonie są moja wizytówką...
Grając po kilka/ naście godzin dziennie, daję paznokciom chcąc niechcąc mechaniczny fizyczny wycisk, więc o ich zapuszczenie i ładny wygląd naprawdę trudno.
I tutaj przyszedł on! ????
Ja nie wiem czy nazwać go odżywką, lakierem czy bazą, nieistotne ale robi robotę.
Paznokcie po nim oczywiście mają blask jak po malowaniu bezbarwnym lakierem, ale nie o to chodzi!!!
On wzmacnia paznokcie, nie kruszą się, nie rozdwajają, i ROSNĄ JAK SZALONE!!!
Są mocne, zdrowe i zadbane ????
Nie, nie potrzebuję hybryd, ani kolorowych paznokci... naturalna płytka, zadbany paznokieć, ładnie obrobione skorki i francuski manicure - miód!