Moser, Lokówka stożkowa Curl Pro2 13-25 mm

Moser, Lokówka stożkowa Curl Pro2 13-25 mm

Kategoria
Marka

Profesjonalna lokówka stożkowa firmy Moser idealna do loków i fal.
Element grzejny pokryty ceramiczno-tytanową powłoką, zwęża się z 25 do 13mm.
Lokówka posiada regulację temperatury w zakresie 80-210*C i wyposażona jest w wyświetlacz LCD.
Nagrzewa się w zaledwie 30 sekund.
Izolacja termiczna uchwytu oraz antypoślizgowa powłoka Soft Touch, zapewnia duży komfort pracy.

lokówki

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 4

Strzał w dziesiątkę!

Kupując tą lokówkę poradziłam się mojej znajomej fryzjerki, która już na niej pracowałam i była zadowolona. Więc kupiłam ją i nie żałuję.

Lokówka szybko się nagrzewa i ma tą zaletę, że samemu można regulować temperaturę. Jej uchwyt jest bardzo wygodny i dużym plusem jest kabel, który obraca się dookoła dzięki czemu nie dochodzi do jego skręcania. Faktycznie zapewnia to komfort pracy.
Lokówka jest przez co łatwo się nią operuje i nie ma problemu z jej dłuższym utrzymaniem w jednej pozycji (po prostu ręce się nie męczą:)
Zauważyłam również, że nie niszczy włosów tak jak inne produkty tego typu, które wcześniej używałam (wiadomo, że przy bardzo częstym stosowaniu nie ma rady włosy i tak się w mniejszym lub większym stopniu zniszczą).
Nie powoduje również elektryzowania się włosów.
Dzięki stożkowemu kształtowi można regulować wielkość loków, które wychodzą bardzo ładne i utrzymują się długo.

Jedynym minusem jest to, ze lokówka nie posiada żadnego mechanizmu przytrzymującego włosy przy ich nawijaniu. Trzeba to robić samemu ręką i mimo, że do zestawu dołączona jest rękawica ochronna wymaga to trochę wprawy i ostrożności.

Jednak sądzę, że ten produkt to dobra inwestycja.