Remington, PROLuxe, Lokówka do włosów CI91X1

Remington, PROLuxe, Lokówka do włosów CI91X1

Kategoria

Lokówka PROluxe sprawi, że Twoja fryzura nadąży za intensywnym trybem życia. Wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje temperaturę lokówki. Do wyboru jest 10 ustawień w przedziale 120°C - 210°C. Średnica lokówki 25mm-38mm umożliwia tworzenie pięknych fal, które utrzymają się przez cały dzień. Lokówka wyposażona jest w technologię OPTIHeat, która dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne. Wyposażona jest również w powłokę antypoślizgową oraz funkcję Pro +, która automatycznie ustawia temperaturę na 185°C, dbając o zdrowie włosów.
Funkcje dodatkowe:
- automatyczne wyłączanie,
- funkcja blokady temperatury,
- nienagrzewająca się końcówka,
- obrotowy przewód,
- powłoka ceramiczna,
- szybkie nagrzewanie.
Dodatkowo w wyposażeniu posiadamy etui oraz rękawicę odporną na wysoką temperaturę.

lokówki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Lokówka do eleganckich fal

Lokówka ma przemyślaną konstrukcję - trzymając ją w rękach podczas kręcenia włosów nie mam problemu z tym, że niechcący wyłączam urządzenie lub zmieniam temperaturę. Duży plus za to, że można dopasować temperaturę do swoich potrzeb. Fale wykonane tą lokówką są delikatne, nie ma opcji zrobienia sobie "komunijnych" loków. Urzadzenie szybko się nagrzewa. Sprzęt nie jest zbyt ciężki, a co za tym idzie ręce nie męczą się jakoś wybitnie podczas stylizacji włosów. Mnie osobiście najlepiej sprawdza się przy włosach średniej długości, ponieważ wtedy efekt fal wygląda najbardziej naturalnie

Do lokówki dołączone jest etui, w którym wygodnie można przechowywać urządzenie bez obaw o uszkodzenia.

• Trwałość / wykonanie: 4

Średnio

Lokówka jest wykonana bardzo dobrze, dołączone etui oraz rękawica to dodatki, które zaskoczyły mnie bardzo na plus. Co do samej lokówki: powłoka jaka jest powleczona sprawuje się bardzo dobrze. Włosy nie ześlizgują się. Jednak lokówkaśrednio radzi sobie z kręceniem grubych i lub opornych wlosow.

Rewelacja

Rewelacja...Piękne loki. Szybko się nagrzewa. Jest świetnie wykonana. Polecam szczerze. Bez trudu i umiejętności zrobimy piękne loki. Rękawica bardzo pomocna.

Niezastąpiona na co dzień

Lokówkę otrzymałam na prezent urodzinowy. Byłam zachwycona i nadal jestem. Lokówka tworzy na włosach piękne delikatne fale, wyglądające bardzo naturalnie. Do lokówki dołączone było etui, które jest bardzo praktyczne - lokówka nie obija się gdzieś po kątach tylko leży sobie w etui. Korzystam również z rękawicy, która była dołączona do zestawu ( i tu widzę taki minus, że rękawica jest zwyczajna, nie jest tym czego bym oczekiwała od rękawicy odpornej na wysoką temperaturę, gdyż jest to zwykła czarna rękawiczka). Lokówka posiada wyświetlacz, który informuje nas jakiej temperatury używa lokówka - możemy ją regulować ( jest to na prawdę dobre rozwiązanie, żeby dopierać temperaturę adekwatnie do typu swoich włosów). Obrotowy przewód jest zbawieniem, ponieważ ja lokując włosy kręcę się po łazience. Lokówka nie przesusza włosów, jest dla nich delikatna. Lokując włosy nie mamy obaw, że się poparzymy, ponieważ wyposażona jest w zimną końcówkę.

Wygląd loków/fal:
- włosy średniej długości - efekt lekkich fal, nadanie włosom objętości
- włosy długie - piękne naturalne fale ( w zależności od typu włosów , np. ja mam włosy cienkie i bez objętości, ciężkie na stylizację - u mnie loków nie da się zrobić, wychodzą jedynie fale)

Jak mogę ją ocenić po roku stosowania?
Do codziennych fal, wyglądających bardzo naturalnie idealna, ale loków na wielkie wyjścia nie ma co oczekiwać :)

Polecam kobietom, które lubią nieprzesadzone fryzury.