Panasonic, Szczoteczka soniczna EW-DS90-P

Panasonic, Szczoteczka soniczna EW-DS90-P

Szczoteczka soniczna zapewnia idealną czystość jamy ustnej. Ruchy soniczne kierują płyn między zęby umożliwiając delikatne i skuteczne usuwanie płytki nazębnej. Jeśli nigdy wcześniej nie używałeś szczoteczki elektrycznej, przyda Ci się funkcja łatwego startu. Szczoteczka w ciągu pierwszych dni użytkowania delikatnie zwiększa moc, aby przyzwyczaić użytkownika do swojej pracy. Szczoteczka posiada zasilanie bateryjne.

inne

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Świetna soniczna szczoteczka

Szczoteczkę soniczną Panasonic dostałam w prezencie. Szczoteczka ma śliczne opakowanie idealne dla kobiet. Zasilana jest na baterię (paluszek AAA). Szczoteczka ma przyjemne miękkie włosie. Przy pierwszym użyciu stwierdziłam, że jest bardzo delikatna przy czym wspaniale oczyszcza zęby z osadu. Szczoteczka wykonuje delikatne wibracje. Nie podrażnia zębów, dziąsła nie krwawią myślę, że to idealny produkt dla osób, które mają wrażliwe zęby i słabe dziąsła.