Eucerin, Ochrona Przeciwsłoneczna, Fluid matujący SPF 50+

Eucerin, Ochrona Przeciwsłoneczna, Fluid matujący SPF 50+

Zapewnia wysoką ochronę UVA / UVB - zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej. Beztłuszczowy. Wodoodporny. Matujący (nie daje efektu błyszczenia się skóry).
Naukowcy z Centrum Badań Eucerin zastosowali innowacyjne podejście do ochrony przed promieniowaniem UVA / UVB, dzięki opracowaniu unikalnej ochrony biologicznej z Licochalcone. Licochalcone to naturalny przeciwutleniacz, który chroni komórki położone w głębszych warstwach skóry przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie słoneczne. Dzięki temu zdrowie skóry jest pod doskonałą ochroną.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Octocrylene, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylpropanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Homosalate, Butyrospermum Parkii Butter, Polyamide-5, Lauroyl Lysine, Polymethylsilsesquioxane, Titanium Dioxide, Alcohol Denat., Ethylhexyl Salicylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimenthicone, VP/Hexadecene Copolymer, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, BHT, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben

Cena: 49zł / 50ml
/m/

bardzo dobry

Używałam w upalne wakacje w Grecji i faktycznie chroni :)
Bardzo praktyczne małe opakowanie z kuleczka wewnątrz, która przy lekkim potrząsaniu miesza produkt.
Przy końcówce produktu można opakowanie spokojnie stawiać "do góry nogami" na specjalnie płaskiej zakrętce. W ten sposób w opakowaniu zbiera się resztka produktu, która można zużyć do końca.

Rodzaj białej emulsji, która całkiem dobrze się wchłania i nie zapycha skóry jednak pozostawia tłustawy film.
Buzia się świeci ale po użyciu pudru uzyskujemy piękne rozświetlenie. Nie bieli.

Raczej dla skór mieszanych w kierunku suchych.
Bardzo ładnie pachnie, nie uczula i jest niesamowicie wydajny- ja swój zużyłam po ok. 4 miesiącach.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

narazie najlepszy

musze zaznzczyc ze kupilam go w okresie wczesnej wiosny w UK, w TKmaxxie za 4 funty, wiec prawie darmocha, wzielam w ciemno pierwszy raz go testowalam, wzielam bo ma matowic
krem ma 5o ml, fajne opakowanie, poreczne , koloru zoltego, fajnie pachnie, mnie sie podoba zapach, konsystencja ani za rzadka wg mnie ani za gesta, w sam raz, szybko sie wchlania, ja nakladalam go na przerozne kremy, nic sie nie dzialo, a potem spokojnie moglam wykonac makijaz, bardzo dobra ochrona, po upalach w Polsce nie przywiozalm ze soba rzadnych niespodzianek na skorze wiec zdecydowanie chroni
nie powiedzailabym ze to pelny mat, ale moja cera o dziwo sie nie swieci jak po moim wczesniejszym ulubiencu a obecnie nie ulubiencu, filtr z pharmaceris spf 50, dlatego obecnie jest moim najlepszym filtrem do twarzy, bo nie bieli, chroni, nie uczula nie zapycha przedewszystkim, jestem wpolowie opakowania, wiec wydajny, ja stosuje codziennie rano na twarz szyje i dekolt, napewno kupie kolejne opakowanie, polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszej buteleczki

Kupiłam go, ponieważ jestem w trakcie kuracji kwasami, a przebarwienia raczej nie są tym, czego chcę : ). W skrócie:

:) nie bieli ZUPEŁNIE, a ma bardzo wysoki spf
:) dobrze chroni przed słońcem
:) szybko się wchłania (ktoś napisał, że zostawia plamy na ubraniach- jak się nie umie czytać, to tak jest. Na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że trzeba odczekać przed nałożeniem ubrań)
:) cena jak na taką jakość
:) nie zapycha, a mnie zapycha nawet krem nawilżający

:( nie zauważyłam żadnych

Ilość zużytych opakowań: 1/2

potworny zapychacz

Używałam go w wakacje 2012.

Fluid jest ponadprzeciętnie wydajny, ma ładne, wygodne w użyciu opakowanie, dobrze chroni przed słońcem, nie bieli i na tym jego zalety się kończą.

Ma byc dobry dla cery tłustej i mieszanej- bzdura! Skóra świeci się po nim jak latarnia, nie pomaga przyłożenie chusteczki ani bibułka matująca. Blask jest na tyle duży, że na prawdę wstyd było mi wychodzić z domu mając ten fluid na twarzy, bo efekt był przekomiczny.

Po ok. 2 tygodniach stosowania odkryłam, że produkt niesamowicie wręcz zapycha! Tak, tak pojawiły sie wypryski, pory zrobiły się przeogromne i dopiero po jakimś miesiącu od odstawienia produktu cera mi się uspokoiła.

Zaczęłam go używać na dekolt, który mam suchy i stwierdziłam, że chociaż tam ochronię skórę, bo szkoda mi było krem za 50 zł wyrzucić. A tu niespodzianka- moją suchą skórę dekoltu też zapycha. Teraz miałam krostki nie tylko na twarzy, ale i na szyi....

Skończyło się na tym, że leży w szafie i planuje go zużyć do stóp, bo to jedyne miejsce, do którego się moim zdaniem nadaje.

Nie kupię po raz drugi i nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

BDB

FLuid kupiłam na szybko bo pojawiły mi się plamy...paskudne plamy na twarzy.
PLUSY
Stosuję go rano- codziennie- niezależnie od pogody od ok 5tygodni. A na noc silnie nawilżający la roche p. Plamy pięknie schodzą. Baardzo szybko bo krem totalnie blokuje słoneczko. Chodzę 3,4 razy w tygodniu na basen- fluid jest nie do zdarcia- nie zmył się nawet po godzinnym pływaniu żabką krytą.
Matuje bardzo dobrze- wystarczy odczekać parę minut i przyłożyć odrobinę papieru toaletowego czy chusteczkę higieniczną do twarzy.Polecam.
MINUSY
albo mi się wydaje, albo zapchał mi pory- nieznacznie- i patrząc na to czy mam mieć parę krostek, których prawie nie widać, a plamy na policzkach i górnej wardze- wybaczam mu to.

Używam tego produktu od: około 5ciu tygodni - okres letni
Ilość zużytych opakowań: połowa

dość lekki

Krem ma lejącą, oliwkową konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza. Wprawdzie nie matuje (choć na to i tak nie liczyłam), ale w porównaniu do innych filtrów jest mniej tłusty. Nie bieli. Naprawdę świetnie chroni przed słońcem - testowałam go podczas wakacji nad morzem. Największy minus tego kosmetyku, który niestety jak dla mnie go dyskwalifikuje, to koszmarne zapychanie cery.

nie matowi

Miałam jeden sezon i na pewno do niego nie wrócę. Ma jedną zasadniczą wadę - nie matowi, a kupowałam go tylko i wyłącznie ze wzgledu na chęć otrzymania ochorny+matu. Obietnica producenta i nazwa ma się nijak do efektu na mojej twarzy. Twarz się błyszczy niemiłosiernie (tak samo inne aprtie ciała nim wysmarowane), do tego szybciej spływa makijaż. Fakt: ładnie chroni przed słońcem, nie zapycha, ale to robią inne kremy, niejednokrotnie tańsze i nie dające tak tłustego filmu na mojej twarzy. Nie podoba mi się też żółty kolor, gdyż trzeba odczekać dość dobrą chwilę zanim ubierze się coś białego, bo inaczej zostają na ubraniu przybrudzne plamy.
Na pewno nie wrócę do niego. Dodatkowo ten eksperyment skutecznie odwiódł mnie od spróbowania innych kosmetyków eucerina.

Używam tego produktu od: Używałam w ubiegłe wakacje.
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Zapewnia wysoką ochronę

Produkt ogólnie dobry. Zapewnia wysoką ochronę, idealny na plaże, zwiedzanie w 40 stopniowym upale itp. Sprawdzony przeze mnie w ekstremalnych warunkach. Trzyma się dość długo na twarzy. Nie jest ciężki. Nie podrażnia. Nie bieli. Jest bardzo wydajny. Ma poręczne opakowanie. Dostrzegam jednak kilka minusów. Ma zbyt wodnistą konsystencję (wylewa się). Nie matuje, twarz po nim się świec. Okropnie brudzi ubrania.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc

Daje radę

Z powodu problemów trądzikowych i nadmiernego łojotoku potrzebowałam filtru do twarzy, żeby słońce nie pogorszyło sytuacji. Cieszę się, że wybrałam ten fluid. Przede wszystkim dlatego, że jest przezroczysty. Wszystkie inne tego typu produkty nadawały mojej cerze brzydki kolor. Poza tym nadaje cerze miły blask, świeży wygląd. Ja na to nie stosuje już żadnego podkładu, tylko korektor i bronzer. I efekt jest naprawdę dobry. Produktu nie trzeba używać dużo, więc jest całkiem wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

na tle innych-dobry

faktycznie nie pozostawia tłustej maski na skórze tak jak to robi np.Avene ,niestety świeci się i błyszczy ale po zmatowieniu pudrem jedwabnym naprawde niezły ,nie czuć tej maski na twarzy.Jest wydajny,ma bardzo rzadką leistą konsystencje,jak oliwka,.Największą zaletą jest jednak to że nie bieli,naprawde nie bieli,co jest dużą ulgą po innych filtrach.nakładany wprost na twarz nie pielęgnuje i słabo nawilża suchą skóre ale nie do takiej jest skierowany,można pod niego lekki kremik dać nawilżający bo nie jest obciążający.

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

bardzo dobry do codziennego użytku

spełnił moje oczekiwania w 100%. Już od kwietnia używam codziennie przed wyjściem z domu na krem pielęgnacyjny aby zapobiegać przebarwieniom, które pojawiały się wraz z pierwszymi promieniami słońca. W tym roku po raz pierwszy nie mam tego problemu. Ma naprawdę lekką konsystencję, szybko się wchłania, skóra się nie świeci, nie zatyka porów. Idealny dla skóry mieszanej i tłustej!!!! polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50

Całkiem, całkiem

Ma swoje plusy i minusy.
Przede wszystkim nie jest taki tłusty jak większość filtrów. Nie śmierdzi, nie roluje się. Wytrzymuje dzielnie na twarzy nawet cały dzień. Chroni, naprawdę nie opaliłam się ani trochę, a zdarza mi się siedzieć godzinami na słońcu. Przyjemnie się go aplikuje i jest bardzo wydajny. Jedno wyciśnięcia daje wystarczającą ilość na moją twarz. Nawet się aż tak bardzo nie świeci, ale po matującym w nazwie, oczekiwałabym większego efektu matującego. I może to głupie, ale po jego aplikacji, odnoszę wrażenie, że skóra mojej twarzy jest brązowa, podczas gdy go zmywam staje się jasna.

Używam tego produktu od: Niespełna miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego