Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Pojemność 7,5 ml

Długotrwały, szybkoschnący, nadający połysk lakier do paznokci. Dostępny w kilkudziesięciu modnych kolorach. Niewielkie opakowanie idealnie zmieści się w każdej kosmetyczce.

Efekt
naturalne, perłowe
lakiery do paznokci
szybkoschnąca

Są fajne

Dla mnie te lakiery są ok, nie jestem nimi bardzo zafascynowana. Chyba bardziej wolę gamę Miss Selene.

Plusy:
+cena
+opakowanie,
+pojemność
+wydajność
+dostępność
+szeroka gama kolorystyczna

Minusy:
-czasem robią smugi ( u mnie szczegolnie kolor 07)
-zapach
-potrzeba kilka warstw, żeby równomiernie pokryć paznokieć
-trwałość też nie zachwyca

Najbardziej z całej gamy upodobałam sobie odcień w numerze 28 oraz lakiery brokatowe.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

nie dla mnie

Kupiłam ze względu na ładny kolor, jednak jakość bardzo mnie rozczarowała. Lakier jest za rzadki, ciężko się go nakłada i potrzeba kilku cienkich warstw, żeby jakoś wyglądał. Trwałość bardzo krótka, jedynie wybór kolorów jest kuszący.

Ilość zużytych opakowań: 1, zielony kolor

dobry

Miałam już dwa razy kolor 12 - piękna czerwień. Poręczne opakowanie, wielkość pędzelka idealna i do tego niewielka cena. Lakier jest bardzo trwały (najczęściej używałam go do malowania paznokci u nóg) i wydajny

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

TAK

Świetny produkt za śmiesznie niską cenę. Kolor nr 11 to czerwień, która idealnie wpada w mój gust. Trwały, trzyma ok. 5 dni, z całą odpowiedzialnością mogę polecić :)

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Świetny tani lakier ;-)

Lakieru używam już od bardzo dawna,przetestowałam już wiele odcieni tego lakieru. Obecnie posiadam kilka kolorków tego lakieru o numerkach: 71 ciemny niebieski matowy,69 filoecik matowy, 31 czerwien z dronikami. Lakier uważam za bardzo dobry produkt. Jest tani oraz jest całkiem łatwo dostępny:)

Używam tego produktu od: dwóch lat

Ilość zużytych opakowań: Dużo

jest ok

Lubię te lakiery za jego matowe odcienie, jeśli chodzi o nakładanie, to nieciekawa sprawa, ale nie jest najgorszy, chwale go sobie za kolor taki neutralny i delikatny, a bardzo lubię matowe kolory, te są dobre. Za ta cene może być.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: 2 lakiery nr 61 i 76

nie nie nie

Dalam za niego 2.99. Urzekl mnie jego blekitny kolor no i cena ;)))) beznadziejnie sie go nanosi, potrzeba 3 warstw, szybko sie sciera. Jednak za taka cene to nawet sie nie rozczarowalam. Ma dosc fajny pedzelek, nie za cienki, nie za gruby - w sam raz. Ale jakos produktu baaardzo przecietna.

Używam tego produktu od: miesiac

Super, super, super!

Uwielbiam je!!
Mam dwa odcienie:
ciemny róż, ale taki pastelowy nr 57
czerwień nr 11.

Jestem zachwycona. Róż jest piękni i taki, o jakim długo marzyłam! Nie mogłam nigdzie dobrać takiego koloru, zawsze był za jasny, za rażący.
Lakiery utrzymują się długo na paznokciach, z tydzień dadzą radę, jest duża paleta kolorów, tak że każdy wybierze coś dla siebie. Są bardzo tanie!! Myślę, że łatwo się je aplikuje, nie miałam z tym problemu.
Widzę same plusy, więc polecam! ;)

smugi

Kupiłam go za 2 złocisze, nr 04 czyli perłowy biały. Choć lubię tę firmę Ten produkt to nie wypał. Bez względu na ilość nałożonych warstw widać ohydne smugi. A ściera się już po niespełna 1 dniu. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1 sztuki i nie mogę ją zmęczyć tak ją nie lubię

Rewelacyjny

Posiadam odcień 22 - taki łososiowy ze złotym połyskiem.

Lakier jest bardzo trwały - na moich pazurkach jako jedyny wytrzymuje 4-5dni, ma ogromy wybór kolorów i przystępną cenę. Pędzelek jest praktyczny i łatwo nim malować.Lakier nie niszczy ani nie odbarwia paznokci.

Jak dla mnie najlepszy lakier do paznokci jaki kiedykolwiek miałam i na pewno zakupię jeszcze nie jedną buteleczkę.

Używam tego produktu od: pól roku

dobra jakość, świetna cena

Testowałam nr 54 -jaskrawą zieleń oraz nr 23 - żarówiasty pomarańcz.Kolorki idealne na wakacyjny wypad.Konsystencja rzadka, nie gęstnieje po kilku użyciach.Wytrzymałość całkiem przyzwoita: 4-5 dni.Opakowanie małe, poręczne w sam raz na podróż.Cena zachęca do tworzenia caaałej kolekcji różnych odcieni.
Jestem zadowolona.Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: w użyciu 2

DB

Mam wersję białą do french manicure. Nie jest może ach, ale złą też nie ;) Łatwo się rozprowadza, ale po 2-3 dniach już pęka na paznokciu i robią się takie ciemne zacieki. Pod koniec opakowania-gęstnieje i ciężko się rozprowadza. Można spróbować ze względu na chociażby nie żółknącą biel ;)

Używam tego produktu od:paru miesięcy