Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Pojemność 7,5 ml

Długotrwały, szybkoschnący, nadający połysk lakier do paznokci. Dostępny w kilkudziesięciu modnych kolorach. Niewielkie opakowanie idealnie zmieści się w każdej kosmetyczce.

lakiery do paznokci
szybkoschnąca
Efekt
naturalne, perłowe

Bomba!

Uwielbiam lakiery z Golden Rosaa ale ten jest najlepszy!!!Kupiłam go za 2.90.Cena nie odzwierciedla jego możliwości.Bez zadnych odprysków utrzymuje się pond tydzeń,paleta braw niewyczerpalna.Jak najbardziej POLECAM!!Używam tego produktu od:pary lat
Ilość zużytych opakowań:trudno zliczyć;)

mój faworyt

Nie lubię lakierów z wyższych półek, bo najczęściej rozczarowują. Ze średniej półki przypadł mi do gustu produkt Maybelline, bo jest naprawdę bardzo dobry. Ale Golden Rose Charming jest jeszcze lepszy. Kupiłam go ubiegłego lata na wschodzie Polski za bardzo śmieszne pieniądze, chyba za 1 zł. i 50 gr. To był cudowny, jaśniutki, złocisty beż. Nie obiecywałam sobie za wiele zważywszy cenę, ale już pierwszy ruch pędzelka wyprowadził mnie z błędu. Byłam zaskoczona, bo o ile LOreal maźdygał mi się na paznokciach pozostawiając nędzne smugi, to ten taniutki lakier ślicznie i błyskawicznie ułożył mi sie na pazurkach gładką, równiutką taflą. Maluje sie nim bajecznie i szybko. Zrobi to łatwo nawet niewprawna ręka. Szybko wysycha. A jak długo się trzyma, to dziewczyny już pisały, a ja potwierdzam. W dodatku gęstnieje bardzo powoli. Długo nie mogłam go dostać w moim mieście, ale dziś go dopadłam i kupiłam dwa - znajomy mi już beż i cudowny, ciemny wiśniowo-bordowy, w sam raz na modowe upodobania tego lata. Gorąco polecam. Kosztuje obecnie 2 zł., a starcza na bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań:1 całe i dwa w toku

Zdecydowanie polecam.

Wszystkie lakiery Golden Rose bardzo przypadły mi do gustu. Mają dużą paletę kolorystyczną i w moim przypadku utrzymują się na paznokciach około tygodnia. Później zaczyna delikatnie się ścierać na końcówkach. W dodatku cena jest przystępna, u mnie kosztują około 3zł-6zł max.

Używam tego produktu od: rok ?
Ilość zużytych opakowań: nie wiem.

bardzo fajny lakier

Kupiłam numer 32, ciemny róż. Lakier ma odpowiednia konsystencje, fajnie sie nakłada, pędzelek wygodny i precyzyjny. Szybko wysycha, nie robi smug, bardzo intensywnie błyszczy. Pociągnięty wysuszaczem lakieru lub jakimś innym topem trzyma sie 4-5 dni, czasami nawet dłużej. Delikatnie ściera się na końcówkach, ale nie odpryskuje. Polecam, warto!

Używam tego produktu od: 3mies.