Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Pojemność 7,5 ml

Długotrwały, szybkoschnący, nadający połysk lakier do paznokci. Dostępny w kilkudziesięciu modnych kolorach. Niewielkie opakowanie idealnie zmieści się w każdej kosmetyczce.

lakiery do paznokci
szybkoschnąca
Efekt
naturalne, perłowe

Bardzo dobra jakość

Nie spodziewałam się, że ten lakier będzie się tak długo utrzymywał i dawał tak piękny efekt na paznokciach. Posiadam lakier o numerze 46- złoty drobny brokat. Ślicznie wygląda na czerwonym lakierze. Schnie faktycznie w ekspresowym tempie. Buteleczka 7ml moim zdaniem w sam raz nie za mała nie za duża zdąży się zużyć zanim się znudzi/zgęstnieje/przeterminuje.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

nie spodziewalam sie, ze bedzie dobry

Lakier kupilam w malej miejscowosci nad polskim morzem. Wybralam odcien pastelowo-pistacjowy ( nr 90)
Bylam przekonana, ze jakos tego lakieru bedzie tragiczna i po jednym uzyciu wyrzuce go do kosza. Tak sie jednak nie stalo. Lakier ma odpowiednia konsystencje i latwo sie go naklada. Robi delikatne smugi, ale ja zawsze nakladam dwie warstwy i wtedy efekt jest idealny. Kolor jest taki sam jak w buteleczce.
Schnie dosyc szybko, a w kazdym razie wcale nie wolniej od innych lakierow. Na moich paznokciach utrzymywal sie 4-5 dni i pozniej zaczal sie juz dosyc mocno scierac, nastomiast na paznokciach u stop wystrzymal 10 dni, a dopiero wtedy zaczal odpryskiwac. Za taka cene nie spodziewalam sie wiele, ale ten lakier jest naprawde dobry. Odcien i efekt na paznociach sa identyczne jak w podobnym kolorystycznie lakierze OPI, ktory posiadam.

Używam tego produktu od: mam go od lipca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 na zmiane z innymi

Świetny

Szeroki wybór kolorów, niska cena, czego chcieć więcej jeśli chodzi o lakiery do paznokci?
Ja lubię często zmieniać kolory na paznokciach i lakiery takie jak z tej serii są dla mnie idealne. Nie mają ogromnej pojemności – co osobiście lubię, bo jeśli mam jakiś ulubiony lakier to zawsze mogę go kupić jeszcze raz, a jeśli mi się nie spodoba, to nie będę musiała się z nim męczyć do końca życia.
Tak jak już wspominałam – wybór kolorów jest ogromny. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Pędzelek jest cienki ale wygodny. Konsystencja lakieru w sam raz, nie za gęsta i nie za rzadka.
Mój bordowy odcień kryje po nałożeniu dwóch warstw. Trwałości nie sprawdzałam, dwa dni spokojnie można go nosić, potem zmyłam :).

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Najlepsze!

Najlepsze lakiery, jakich miałam przyjemność używać :)

+ dostępne w każdej mniejszej drogerii
+ groszowa cena (3 zł)
+ wydajność - ostatnio szary odcień używam, i używam, i końca nie widać
+ trwałość - 5 dni bez problemu, przy praniu ręcznym i zmywaniu
+ pędzelek - nie mam nic do zarzucenia
+ ogromny wybór kolorów, aż ciężko się zdecydować :D

- mały minusik, ale tylko jeden - wydaje mi się, że dość szybko zasychają w buteleczce.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 8

charming? yes :)

Ogólnie lubię lakiery z Golden Rose. Są tanie, może nie tak rewelacyjne jak Ingloty, ale za taką cenę każda wizyta w sklepie kończy się kupnem chociażby jednego malutkiego. Wszystkie są podobnej kosystencji- jak dla mnie dobrej, bo nie za gęste. Pigment mają czasem inny, bo niektóre po jednej warstwie wymagają drugiej, a reszta już nie. W każdym razie ja jestem zadowolona, nieodpryskują, wysychają jak wszystkie inne lakiery- całkiem szybko. Wielka rozpiętość barw też działa na plus. Pędzelki też niczego sobie. Polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużooo rozpoczętych

Tworzy smugi

Kupiłam bezbarwny oraz kolor 07 (mleczny beż). O ile bezbarwny jest jak każdy lakier bezbarwny i nie wymagam od takiego lakieru cudów niewidów, tak 07 tworzy okrutne smugi. Mieszałam go z bezbarwnym dla rozcieńczenia, nawet ze zmywaczem - nic mu nie pomoże. Schnie bardzo szybko, bo już przy nakładaniu - nie mogę poprawić smugi z jednej strony paznokcia, bo wyschła gdy zdążyłam raz przeciągnąć drugą stronę paznokcia, i w rezultacie tworzą się grudy i zadziory... Więc akurat tej cechy nie oceniam na plus. Nie wiem jak długo pozostaje na paznokciach, bo szybko zmyłam to okropieństwo. Może inne kolory są ok, mlecznych nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: kilka prób pomalowania zakończonych porażką

Super!

Mam lakier nr 29 - jest to ciemna czerwień wpadająca nawet w bordo. Do uzyskania koloru z buteleczki potrzeba 2 warstw, czasami jak pomaluję starannie wystarczy 1. Lakier nie jest ani za gęsty, ani za rzadki - w sam raz :) Dzięki temu oraz fajnemu pędzelkowi malowanie jest szybkie i bezbolesne. Lakier dobrze się trzyma na moich paznokciach, nie odpryskuje. Serdecznie polecam, muszę koniecznie poszukać innych kolorów.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Genialny za tą cenę!!!!

Posiadam kolorek nr 67 - piękny koralowy odcień wpadający lekko w pomarańcz, czyli dokładnie taki jakiego szukałam.

Plusy:
- piękny kolor
- przyjemna aplikacja
- 2 warstwy idealnie pokrywają płytkę
- 2 dni bez ŻADNYCH ubytków
- łatwe zmywanie
- bardzo przystępna cena (ok. 3,5zł)

Minusy:
na razie nie widzę żadnych :)

Używam tego produktu od: 1 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo fajny:)

Ładne kolory, poręczna buteleczka, łatwa aplikacja, szybko zasycha, ładna barwa przy lekkiej warstwie.

WSZYSTKO SUPER ale...
gwiazdkę odejmuję za trwałość. Trzyma ok. 2 dni:(

RADA: Fajny efekt wychodzi po zmieszaniu różnych odcieni. ;)

Świetny lakier za 2,70zł

Długotrwały (ta seria i sweet color najdłużej u mnie wytrzymuje) i tani. Co tu więcej mówić... Krycie dwie warstwy, niektóre odcienie jedna grubsza. Tani i nawet spore jak za tą cenę. Odejmuję pół gwiazdki za monotonną gamę kolorystyczną (przeważają róże i czerwienie, mało letnich kolorów). Po 8 miesiącach jeden z lakierów zgęstniał - ale na opakowaniu jest informacja, że lakier ma datę ważności do 8 miesięcy, więc wybaczam mu to.

Myślę, że wrócę do tych lakierów, marzy mi się jednak więcej kolorów.

Lubię te lakiery, ich plusem jest zdecydowanie niska cena i mała pojemność.
Nie trzymają się rewelacyjne , jednak nie tego oczekuję.
Ta seria ma dosyć ubogą gamę kolorystyczną.
Czas zasychania jest średni.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: Kila całych, i kilkanaście napoczętych

Super gwiazdki

Mam lakier nr 49 - bezbarwny + srebrne mieniące się gwiazdki i drobinki.
Używam go na niebieski lakier (golden rose mini 140) "Wyławiam" gwiazdki i daje po ok 2-3 na niektóre paznokcie.
Dla mnie bomba! :)
Minusem jest to, że paznokcie są chrpowate i można np zaciągnąć rajstopy więc najlepiej pokryć je dodatkowym lakierem bezbarwnym.
Gdy gwiazdek ubywa trudno je wydobyć z buteleczki:)