Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Pojemność 7,5 ml

Długotrwały, szybkoschnący, nadający połysk lakier do paznokci. Dostępny w kilkudziesięciu modnych kolorach. Niewielkie opakowanie idealnie zmieści się w każdej kosmetyczce.

lakiery do paznokci
szybkoschnąca
Efekt
naturalne, perłowe

Świetny !

Świetne lakierki jeszcze w tak niskiej cenie ! Mam już parę kolorków za sobą i na prawdę mogę polecić lakiery z tej serii. Lakiery nie odpryskują do około 3-4 dni, świetnie kryją , szybko schną, są łatwo dostępne, nieziemsko tanie, mają dużą gamę kolorów i mają małe buteleczki dzięki czemu zużywam je do końca. Chociaż mają dość nie wygodny pędzelek mały i wąski. Ale za taką cenę po prostu rewelacja ! :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy

Strasznie lubię lakiery z GL:) Także i tym razem się nie zawiodłam.
Z tej serii mam akurat tylko jeden kolor, ale za to bardzo ładny. Taki koralowy.

Co mnie w nim najbardziej zachwyca to jego trwałość, bo wytrzymuje mi bez odprysków praktycznie cały tydzień!

Oprócz tego:
* dobrze kryje
* łatwo się zmywa
* dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug itp.
* pędzelek jest fajny, troszkę zbyt krótki, ale to mi nie przeszkadza
* jest duży wybór kolorów z tej serii
* lakiery są bardzo tanie

Ogólnie polecam:)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dobry tani lakier

Kupuję lakiery nałogowo, a tych mam kilkanaście różnych kolorów i ze wszystkich jestem zadowolona :)
Zalety:
bardzo dobre krycie
wysoka trwałość i względnie dobra odporność na ścieranie
wysoki połysk
szybkie schnięcie
bardzo duża gama kolorów
cena
wielkość opakowania (jeśli ktoś lubi często zmieniać oolor paznkoci i jest niezdecydowany tak jak ja, to może spokojnie kupić kilka opakowań, nie zbankrutować i nie żałować zmarnowanwgo dużego lakieru ;)

Jedyna wada to trochę za krótki i za wąski pędzelek, ale przy tej cenie to naprawdę mało ważne :)

Dobra rada: nie kupujcie lakierów golden rose na firmowych stoiskach, bo sa tam nawet o połowę droższe niż w osiedlowych drogeriach, przynajmniej w Gdańsku tak jest ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

świetna jakość za grosze

Wreszcie! Wreszcie znalazłam lakier, który mogę nazwać lakierem! Moje wymagające paznokcie na których do tej pory lakiery wytrzymywały niecałą dobę, znalazły się w końcu z golden rose.
Już pomijam fakt, że dwie buteleczki tego niedużego lakieru kupiłam za cenę jednej butelki niskopólkowych, beznadziejnych lakierów rossmannowych, ale...

po 1. kolory! cudowne, dużu wybór
po 2. cena! po prostu śmieszna
po 3. trzyma się już 3 dzień i wciąż nie odpryskuje
po 4. całkiem szybko schnie
po 5. nie za duża buteleczka jest atutem, bo zdąże go zużyć
po 6. jestem przezadowolona, kiedyś miałam lakier z serii Paris i też mnie nie zawiódł, że też wcześniej nie wpadłam na golden rose...

Dobra jakość w niskiej cenie. To lubię :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w trakcie

Fajny lakier

Plusy:
Cena
Fajne krycie, za pierwszym razem bliski ideału, a za drugim idealny . Posiadam kolor koralowy lecz myślę ze krycie lakieru zależy od koloru
Dość długo się utrzymuje na paznokciach bez odprysków ok. 3-4 dni
Szybko schnie
Duzy wybór kolorów
Ładna buteleczka
Minusy:
Mały i niewygodny pędzelek jak dla mnie
Słabo dostępny

Super!!!

Kupiłam ten lakier ze względu na cenę i kolejny raz Golden Rose mnie nie zawiódł :) ;) Mam odcień 08 mleczny róż
Plusy:
+tani
+szybkoschnący
+bez smug
+dosyć trwały około 4 dni
+poręczny pędzelek i wygodna rączka

Minusy:
-słaba dostępność

Za tą cene warto!!! Pewnie zaopatrzę się w jakieś inne kolorki :) :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

TRWAŁY. REWELACJA!

Mam kolor oznaczony numerem 02.

Dałam za niego kilka złotych, więc nie przypuszczałam, ze będzie to jakieś odkrycie. Kupiłam go ze względu na ładny jasny kolor.
Jakież było moje zaskoczenie, gdy po kilkukrotnym zmywaniu naczyń, kąpieli i innych czynności okazało się, że lakier jest w nienaruszonym stanie. Zwykle tańsze lakiery od razu się ścierały bądź odpryskiwały.
Ten wytrzymuje przynajmniej 3 dni, a jeśli już odpryskuje to są to jakieś drobne ubytki.
Zdecydowanie moje odkrycie!

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

gdyby nie słabe krycie byłby bliski ideału

+ cena zachęca do wypróbowania całej gamy kolorów
+ schnie naprawdę szybko
+ nie gęstnieje
+ mała buteleczka jest praktyczna przy przechowywaniu oraz sprawia, że lakier się nie starzeje za szybko
+ jest całkiem trwały
+ nie powstają na nim bąbelki

- słabo kryje - potrzebne są minimum 3 warstwy (chociaż przy tak krótkich czasie wysychania nie jest to aż tak uciążliwe)
- ze względu na słabe krycie, lakier ten jest mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: dwa lakiery

Całkiem przyzwoity.

Miałam 3 kolory, jednak numerów już nie odnajdę. W każdym razie był to czarny (x2), ciemnoczerwony i bardzo ciemna śliwka.

+ tani aż miło (płaciłam coś ponad 2 zł)
+ utrzymuje się 4-5
+ czasem wystarczyło mi tylko jednokrotne pociągnięcie pędzlem, by całkowie pokryć płytkę
+ łatwo dostępny

- niewygodna buteleczka, pod koniec są problemy z wydostaniem lakieru

Ilość zużytych opakowań: 3,5

Tani ale ma wady

Zakupilam 3 odcienie , mięte , nudziaka i brzoskwinie.

3 takie same lakiery i 3 rozne opinie..

nudziak odcien o7 jest mega dobra konsystencja , dobrze sie naklada.

ale brzoskwinia to juz inna bajka okropnie sie smuży :( a tkai ma piekny odcien

mieta tez daje rade.

Mysle ze poprostu trafilam na starsza w produkcji ;) wersje brzoskiwni

ale za taka cene mysle ze mozna zakupic sobie pare fajnych kolorkow :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Napewno kupie nastepne :)

Posiadam:
61- czyli śliczny nude, z nutą brzoskwiniową
88-ciemna zieleń

kolorki cudne, nakładam dwie warstwy, trzymają się standardowo

pół gwiazdki odebrałam za wysychanie, może to tylko dla mnie trwa za długo?

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Niezły, ale ma wady

Generalnie, to lakiery Golden Rose bardzo lubię. Wiele kolorów, tanie, różne pojemności - z ekonomicznego punktu widzenia lakiery idealne.

Z serii Charming skusiłam się na dwa kolory: 58 - wesoły róż, który niestety uległ wypadkowi i 20 - piękna "sztuczna czerwień" (odcień bardzo zbliżony do Stellar z Rimmel Apocalips oraz do lakieru Coral Romance również z Rimmela). Kolor zebrał mnóstwo komplementów, a jako że kupiłam go na wiosnę w zeszłym roku, to jakoś się tak bardziej polubiliśmy.

Za co odebrałam gwiazdkę? Za buteleczkę - kształt powoduje, że po przekroczeniu +/- połowy objętości lakieru wydobywanie go staje się nieziemską katorgą. Pędzelek też nie jest wybitny. W sensie jest standardowy, ale na dość krótkiej rączce - wiele innych lakierów ma zdecydowanie wygodniejsze pędzelki.

A za co poszło jeszcze pół gwiazdki? Za to, że 1/4 lakieru musiałam wywalić do kosza - zgęstniał i to tak, że żadne rozcieńczalniki (zaznaczam - nie zmywacz) nie dały sobie rady.

Jeżeli chodzi o zachowanie się na paznokciach, to bardzo poprawne, przez pierwsze 3-4 miesiące (znaczy się wiosnę i część lata) lakier miał przyjemną konsystencję ułatwiającą jego nakładanie, trzymał się standardowo 3-4 dni, czas wysychania (który u mnie w głównej mierze zależy od topcoatu) akceptowalny.

Innymi słowy, dobry, sezonowy lakier.

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka