Ziaja, Sopot Sun, Emulsja do opalania wodoodporna (SPF 6, 10)

Ziaja, Sopot Sun, Emulsja do opalania wodoodporna (SPF 6, 10)

Wodoodporna emulsja do opalania z faktorem ochronnym 6, 10, 15 do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera układ fotostabilnych filtrów UVA i UVB oraz kompleks substancji aktywnych - masło Shea, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również podczas kąpieli. Zapobiega poparzeniom słonecznym oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wydłuża czas bezpiecznego przebywania na słońcu. Intensywnie nawilża skórę i nie powoduje podrażnień. Szybko się wchłania.
Substancje aktywne:
fotostabilne filtry UVA i UVB, masło Shea, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Całkiem ok:)

Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Myślę, że dobrze chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Plusy:

+ chroni przed poparzeniami słonecznymi (mam jasną skórę, skłonną do poparzeń; po posmarowaniu tym balsamem nic takiego się nie działo)

+ dobrze się wchłania

+ lekko nawilża

+ dość wydajny

Dałabym więcej gwiazdek, jeśli by lepiej nawilżał, był jeszcze bardziej wydajny, no i opakowanie też mogłoby być lepsze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć

Oparzenie gwarantowane :/

Kupiłam mleczko z filtrem 15. Pierwszy i ostatni raz. Bardzo lubię naszą polską Ziaję, ale seria przeciwsłoneczna (cała) jest kompletnie nei udana przede wszystkim dlatego że SĄ TO FILTRY NIESTABILNE!! Czyli praktycznei rzecz biorąc-nie zabezpieczają przed szkodliwym działaniem słońca! Kupiłam mleczko 4 lata temu - wtedy nie miałam zielonego pojęcia że "jest coś takiego" jak dobry filtr i zły filtr.
W wakacje 4 lata temu niestety dostałam nauczkę :( Pojechałam na Wegry na 4 dni. Smarowałam się tym mleczkiem spf15 naprawde czesto - w trakcie opalania kilka razy, po wyjściu z wody (w trakcie 4 dni zuzyłam całą buteleczkę) - i co? Moja skóra była czerwona jak burak mimo, iż zawsze opalałam się na brązowo.
Nawet najwikęszemu wrogowi go nei polecam.

Używam tego produktu od: 4 lata temu przez 4 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (tak, w 4 dni)

OK!!!

Od paru lat używam wyłącznie tę emulsję do opalania. Przed nią miałam duże kłopoty, ponieważ część specyfików po prostu mnie uczulała! Ziaja jest ok, łatwo się wchłania, ładnie pachnie, dobrze chroni przed słońcem, chociaż samo opalanie znoszę bardzo dobrze.Niestety, ma małą wydajność i trudno wyciska się z opakowania! Polecam, ale nie osobom, które mają wrażliwą i jasną skórę źle znoszącą promienie słoneczne ze względu na niskie factory.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Mogło być lepiej

Wreszcie zmęczyłam całe opakowanie i mam mieszane uczucia. Plusem może być to, że nieźle się wchłania, jest tani, nie pachnie źle (chociaż zapach później zaczął mnie strasznie drażnić), ma nawet przyjemną konsystencję. A co do ochrony przed słońcem to chyba nie jest dobrze, bo mam ciemną karnację i po kilkakrotnej aplikacji tego balsamu (spf6) i opalaniu skóra była przesuszona i schodziła, co praktycznie mi się nie zdarza :( Podsumowując można kupić, ale rewelacji nie ma, jakiś supertraumatycznych przeżyć nie było, jednak mnie nie zadowolił. Raczej nie kupię go już, chociaż ostatnio kupuję prawie same kosmetyki Ziaji.

Jak dla mnie bardzo dobry. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i chroni przed słońcem. Miałam SPF20 i stanowczo wystarczał, aby nie spiec się na czerwono. Polecam.

nic specjalnego

kupilam przed wyjazdem na wakacje żeby sie nie spiec na "raczka" no i z tym sobie poradził.... ale od początku:)
opakowanie fajne takie kolorowe-wakacyjne...zapach specyfiku nie nachalny i jak dla mnie ładny, bardzo dobrze sie rozprowadza i wchłania nie zostawiając przy tym tłustej powłoki na skórze...miałam filtr 10 i nie poparzyło mnie słoneczko mimo leżenia "plackiem" na słoncu przez kilka dni z rzędu:) jedynym minusem jest fakt że dopiero po opalaniu ma sie strasznie tłustą skóre i pierwsze o czym sie marzy po "zejściu" ze słońca jest prysznic zeby zmyć mleczko z ciała:) ale za tą cene to można chyba wybaczycUżywam tego produktu od:tego lata

zwyczajny.

Zabrałam go tego roku nad morze. Używałam tylko do ciała, bo do twarzy mam inne filtry. ma przyjemną konsystencję, "gładką", ładnie się wchłania, pozostawia ciało apetycznie nawilżone, delikatnie natłuszczone. Nie powoduje zaczerwienień a nawet delikatnie je łagodzi.

Polecam tym, którzy chcą nabrać ładnego odcienia.

Po prostu średni

Posiadam SPF 20.
Plusem jest na pewno niska cena (nie całe 10zł) oraz jego konsystencja, aż przyjemnie się nim smaruje - pielęgnuje skórę.
Trzeba go dość często nakładać ponownie, przez co jest mało wydajny.

Naprawdę chroni przed poparzeniami. Po całym dniu na słońcu nie ma się ani jednego zaczerwienienia.

Używam tego produktu od: 2-3msc

Dobry

Emulsja szybko sie wchlania ma ladny zapach dobrze nawilza i jest wydajna.Niestety troche droga - okolo 14 zl za nia zaplacilam.
Slaby filtr- najwyzszy tylko 20stka.
Z nim sie nie poparzylam bo unikam slonca ale staram sie nim smarowac gdy wychodze na dwor.

Używam tego produktu od:paru m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

wspaniała

używam spf 15, jednak jestem jestem fajnie przyrumieniona bez żadnych oparzeń, co się dość często zdarzało, zauważyłam, że moja skóra jest miękka i nawilżona, dla mnie najlepszy :D

Używam tego produktu od:2 lat

W porządku

Miałam emulsję z faktorem 15. Uzywałam przez 2 lata, ponieważ była naprawdę wydajna.
Byłam z tej emulsji zadowolona- ładnie pachniała, nawilżała skórę i spełniała swoje zadanie, czyli ochronę przed promieniami słonecznymi.
Znalazłam tylko jedną wadę- osobiście nie podobało mi się w tym kosmetyku to, że pozostawiał na skórze taki tłusty film, który trochę mi przeszkadzał. Takze zaraz po opalaniu prysznic obowiązkowy, by zmyć to z siebie.
Ale poza tym jest w porządku.

Używam tego produktu od:używalam ok.2 lata temu

Super!!!

Kupilam go ze wzgledu na cene i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze chronil skore i dosc ladnie pachnie. Dobrze sie wchania i nawilza skore, jest dosc wydajny.Naprawde dobry!!!

Używam tego produktu od:na wakacjach 2006
Ilość zużytych opakowań:pol