Ziaja, Sopot Sun, Emulsja do opalania wodoodporna (SPF 6, 10)

Ziaja, Sopot Sun, Emulsja do opalania wodoodporna (SPF 6, 10)

Wodoodporna emulsja do opalania z faktorem ochronnym 6, 10, 15 do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera układ fotostabilnych filtrów UVA i UVB oraz kompleks substancji aktywnych - masło Shea, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również podczas kąpieli. Zapobiega poparzeniom słonecznym oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wydłuża czas bezpiecznego przebywania na słońcu. Intensywnie nawilża skórę i nie powoduje podrażnień. Szybko się wchłania.
Substancje aktywne:
fotostabilne filtry UVA i UVB, masło Shea, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

nie lubie

mi nie odpowiada, smiesznie pachnie , za szybko sie wchlania i skora pozostaje moznaby powiedziec bez ochroony , bardzo ltwa ulec poparzenia slonecznym ogolnie bleeee

bardzo dobry

Posiadam emulsję z faktorem 10. Nie wiem jak inne faktory- ale ta wcale nie jest tłusta, ma dobrą, lekką konsystencję, szybko się wchłania. Opalenizna jest równomierna i ma ładny odcień. No i spełnia swoje zadania- co do ochrony. Opakowanie jest poręczne. Wg mnie to całkiem dobre mleczko. Na pewno kupię następne opakowanie. Polecam
p.s....a opakowanie i kolory na nim...bardzo podobne do oriflame :)

bardzo dobra

Moim zdaniem ta emulsja nie jest wcale gorsza od innych, DROŻSZYCH produktów. Spełnia swoją funkcję ochronną, konsystencje ma w sam raz, jest gęstsza od innych emulsji ale dzięki temu po nagrzaniu na słońcu nie wylewa się z opakowania. Nie maże się, daje ładny kolor opalenizny. Podoba mi się opakowanie o niezbyt dużej pojemności, jest w sam raz na jedne wakacje, przynajmniej sie nie zestarzeje. Ogromnym atutem jest cena, napewno kupie ją jeszcze.

porządne

Jak dla mnie wystarczająco dobre mleczko.
Spełnia wszelkie stawiane mu wymogi.Dobrze się je rozmarowuje, skóra nim potraktowana jest gładka i ładnie wygląda.Używałam SPF 10, kiedy byłam już trochę przyzwyczajona do słońca i czerwona nie byłam ani razu przebywając na plaży.Opaliłam się bardzo równomiernie, skóra lśni.Zaznaczam, że nie mam ani uczulenia na słońce, ani nie jestem bladasem. Zasadniczo dobrze toleruję słońce, czasami jednak skóra mi się zaczerwieni, ale dzięki ziaji nic takiego nie miało miejsca.
Godny polecenia.

niezła

Miałam 15. Gęsty, bezzapachowy, trochę się maże, ale dobrze się wchłania. Zostawia trochę lepki, ale nie bardzo tłusty film ochronny. Dobrze chroni, używając go nie zaczerwieniłam się, a opalenizna nabiera ładnego, czekoladowego odcienia. Niestety, ma nieporęczne opakowanie, z którego bardzo trudno coś wycisnąć już w połowie, a co dopiero pod koniec.

całkiem dobry

Całkiem niezła emulsja za niską cenę.Ma neutralny zapach i dość szybko się wchłania ale pozostawia tłustawy film.Osobiście używam SPF5 i jestem zadowolona, po opalaniu skóra była złocista bez śladu zaczerwienienia.Sądze ,że za taką cenę kosmetyk jest naprawdę niezły. ...