Schwarzkopf Got2b, Glued Blasting Freeze Spray (Lakier do włosów)

Schwarzkopf Got2b, Glued Blasting Freeze Spray (Lakier do włosów)

Lakier got2b glued pozwala osiągnąć kosmiczną trwałość fryzury. Dzięki ekstremalnej mocy utrwalającej lakieru i kleju got2b glued stworzysz maksymalnie mocny styl, który zmienisz dopiero po umyciu włosów. Lakier got2b glued zapewni Ci ostateczną kontrolę Twojej fryzury. Opakowanie z dyfuzorem ułatwi precyzyjną aplikację kosmetyku.

utrwalające
lakiery do włosów
Utrwalenie
bardzo mocne
lekkie

Super utrwala!

Używałem tego lakieru do ekstremalnego utrwalenia ekstrawaganckiej fryzury;) Sprawdził się świetnie, najlepsze utrwalenie wśród powszechnie dostępnych lakierów:) Raz spryskana fryzura wytrzyma wszystko. Szczerze polecam tym, którzy potrzebują bardzo mocnego utrwalenia.
Obecnie już nie używam lakieru ale gdybym kiedyś potrzebował na pewno będę szukać tego! :)

On jest świetny! POLECAM! :)

Super, super, super, super i jeszcze raz super.
Tak utrwala, że nic nie ruszy włosów.
Jest po prostu cudowny, ale nie mogę go dostać nigdzie! :(

1.Wydajny.
2.Świetnie utrwala.
3.Niedrogi.
4.Łatwo się spłukuje.
5.Ładnie pachnie.
6.Do każdego rodzaju włosów.

Ilość zużytych opakowań: 10 na bank!

pokochałam i teraz cierpię :(

To była miłość od pierwszego psiknięcia... Używałam chyba już wszystkich lakierów dostępnych na sklepowych półkach, a że lakieru zużywam niewyobrażalne wręcz ilości to zazwyczaj wystarczały mi na około tydzień. Z jednym opakowaniem tego zdarzyło mi się przetrwać nawet miesiąc! a to jest naprawdę wyczyn ;D MAKSYMALNIE utrwala, ale naprawdę MAKSYMALNIE a nie jak ta reszta dziadostwa dostępnego w sklepach które albo skleja albo w ogóle nic nie robi. Świetnie pachnie melonem i ma niezawodny rozpylacz- ani razu nie zdarzyło mu się nawet zaciąć. Moja bezgraniczna miłość do niego udzieliła się znajomym i teraz łączymy się w bólu bo nie można go nigdzie dorwać! Męczyłam nawet koleżanki w innych miastach żeby wyruszyły na łowy i w razie znalezienia kupiły z 50 opakowań ale nie ma :( Przerzuciłam się z przymusu na jego malinową siostrę ale mimo że jest niezła to jednak nie to samo... Niedawno zwinęli mi na imprezie torebkę i znajomi się śmiali, że najbardziej rozpaczałam za ostatnim opakowaniem tego lakieru, który w niej był :P Mieli rację :P

Używam tego produktu od:chyba od roku
Ilość zużytych opakowań:z 20 na pewno ;)

Mój ulubiony!!!

Zużyłam już 2 opakowania tego lakieru, 3 właśnie kończę i bardzo chętnie kupiłabym kolejne, ale niestety coraz trudniej znaleźć ten spray w warszawskich drogeriach, nad czym niezmiernie ubolewam...Ale do rzeczy:
PLUSY:
1. Utrwala ekstremalnie! Fanki naturalnej fryzury niech nawet nie patrzą na ten produkt. Moim zdaniem lakier najlepiej nada się do krótkich włosów, ułożonych jakimś żelem/kremem/pastą, w celu dodatkowego usztywnienia i przedłużenia trwałości fryzury. Genialny na imprezy, kiedy włosy mają przetrwać całonocne szaleństwo oraz ważne uroczystości, gdyż daje pewność, że fryz nie klapnie. Muszę to jeszcze dodać, że używam tego produktu co 2 dni, co oznacza, że jedną noc przesypiam bez porannego mycia głowy. Po przebudzeniu włosy nie są "poczochrane", sterczące każdy w inną stronę. W moim przypadku wystarczy przeczesać je palcami, ewentualnie prysnąć tu i tam i można wychodzić z domu!
2. Wydajny. Zużywam ogromne ilości wszelkich kosmetyków do włosów, jednak ten "klej" starcza mi na relatywnie długo.
3. Świetne opakowanie, przyciągające wzrok, przypomina żółtą gaśnicę (już kilka osób się nabrało) :P stąd też synonim- gaśnica właśnie :)
4. Neutralny zapach, który nie dusi podczas aplikacji (nie znoszę czerwonego lakieru Got2B, który śmierdzi chemicznymi truskawkami- mdłości murowane).
5. Łatwo schodzi podczas mycia włosów.
6. Nie nabłyszcza (dla mnie to plus, gdyż nie przepadam za świecącą głową).

MINUSY:
1. Opakowanie, o ile świetnie wygląda, posiada jedną wadę- przy częstej aplikacji dysza lubi się zatykać (ale wtedy igiełka w ruch i po sprawie).
2. Włosów usztywnionych tym specyfikiem lepiej nie wyczesywać- może się to dla nich źle skończyć. Włosy łamią się i puszą. Ale mi to nie przeszkadza, gdyż znalazłam na niego sposób!
3. Może osłabiać włosy przy częstym stosowaniu, dlatego trzeba je odżywiać maskami, odżywkami, itp.

To chyba wszystko- podsumowując- jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt do mocnego usztywniania najwymyślniejszych cudów na głowie; dla osób, które trwałość fryzury stawiają na pierwszy plan i nie lubią, gdy włosy "machają się" na wietrze :)

Używam tego produktu od:roku; był często zdradzany, zazwyczaj z opłakanym skutkiem
Ilość zużytych opakowań: 2 cale, 3 na wykończeniu