Herbal Essences, Hello Hydration Intensive Mask (Maska do włosów 'Nawilżenie po brzegi')

Intensywna maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych. Nadaje włosom połysk i blask, doskonale wygładza i nawilża. Maska zawiera wyciągi z kokosa i orchidei.

Ekstra

- nawilża

- włosy są wspaniałe w dotyku, takie mięciutkie i jedwabiste

- po kilku użyciach tej maski wraz z szamponem z tej serii zauważyłam znaczną poprawę kondycji włosów

-przepięknie pachnie, kocham ten zapach :)

- dość wydajny

Ja nie używam go tak jak opisane na opakowaniu, że zmywam po minucie. Tylko nakładam na głowę, zakładam czepek i chodzę tak z 20 minut z maską na głowie. Uzyskuje się lepsze efekty :)
Szczególnie polecam dla kręconych włosów, sama mam takie, wiec wiem jakie włosy kręcone mogą być suche i zniszczone.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Na taką cenę- SUPER!

Maska ta ma super zapach, konsystencję i działanie. Odjęłam gwiazdkę bo niestety jest mało wydajna. Kupiłam opakowanie o pojemności 200ml i po jakiś 6 użyciach maski prawie nie ma (mam długie włosy). Na szczęście nie jest droga.
Włosy po niej łatwiej się rozczesują, są gładsze (mam włosy mocno falowane) i po tych 6 użyciach mogę stwierdzic, że są mniej suche. Nie w jakimś wielkim stopniu, bo jednak to drogeryjna maska ale naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Bardzo dobra

Kupiłam ją, bo moje włosy po noszeniu syntetycznych dreadów dostały nieco w kość. Mam bardzo długie włosy, farbowane, dość suche z tendencją do szybkiego niszczenia się. Ta maseczka podratowała moje włosy i jestem zadowolona z jej efektu. Włosy przede wszystkim super się rozczesują, przepięknie pachną kokosem, są miękkie, puszyste, lśniące, widocznie bardziej nawilżone i ładnie się układają. Myślę, że kupię ją jeszcze nie raz, jest ona jak na razie najlepszą maską jaką stosowałam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego opakowania

Nie zauważyłam efektów

Maseczka jest bardzo przyjemna w stosowaniu.
Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję oraz ładny niebieski kolor. Bez problemu nakłada się ją na włosy.
Niestety, ale raczej wcale nie poprawia stanu włosów.
Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, może jedynie włosy są po jej użyciu trochę wygładzone i ładnie pachnące.
Używanie jej jest przyjemne, ale nie ma co liczyć na poprawę stanu włosów.

Ach gdzie, ach gdzie to nawilżenie ?? ;)

Moje włosy są trudne w utrzymaniu i rzadko co sobie z nimi radzi, więc nie mam pretensji do tej drogeryjnej maski ;) Oczywiście nawilżenia nie otrzymałam właściwie żadnego, wręcz moje włosy jeszcze bardziej się po niej puszyły, przypominając imponujący stóg siana :) Zaznaczę od razu, że mam suche i kręcone włosy, czyli dodatkowo z natury bardziej suche niż normalne proste ;) Ta maska może sprawdzi się u kogoś o włosach mało wymagających. Zużyłam opakowanie i więcej do niej nie wrócę, bo nie ma sensu. Ile bym jej nie trzymała na głowie- 5 minut, albo 50 minut, efekt ten sam. Pod czepkiem, p0od ręcznikiem, bez nich- to samo. Napuszone, sianowate włoski, w dodatku pozbawione naturalnego skrętu. Na plus- zapach. Pięęęknyy :) Cudowny kokos. I tyle :) Trochę za mało ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy i zużyć nie mogłam ;]
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Tylko w ostateczności

Używam tej maski, ponieważ moja profesjonalna się skończyła i myślałam, że ta będzie w porządku. W ostateczności ją bym kupiła po raz kolejny jak by mi zabrakło swojej. Moje włosy zniszczone, rozjaśniane włosy nie chcą się kręcić po niej, a mają tendencję do tego kiedy używam innej maski. Poza tym myję włosy co drugi dzień i za każdym razem nakładam maskę, więc jak dla mnie to trochę za mało te 200 ml.

Ilość zużytych opakowań: Jedno 200 ml

dobra maska z supermarketu

Do zakupu przekonała mnie cena i jeszcze COŚ. To cos jest w składzie szamponu tej serii i w tej masce. To substancja o skomplikowanej w wymowie ,nazwie - dimethicone...
Powoduje nabłyszczanie i wygładzanie struktury włosa.
Oczywiście droższe maski tez to maja, to po co przeplacać. Proponuję stosować wymiennie z maskami które juz posiadacie. Jestem farbowaną blondynką, więc moje włosy potrzebuja max nawilżania. Ta maska nałozona po myciu im to zapewnia. Dodam jeszcze ,ze trzymam ja więcej na włosach niz 3 minuty, tak ok.20.
Włosy są potem gładkie, łatwiej sie rozczesują.
Zarzucacie ze do następnego mycia nie starcza, ok ,ale to co rozpulchniony ,martwy włos wchłonie to ma ,reszta zostanie zczesana z włókna wlosa.
Pozatym za ta cene można sie nią ciapać nawet co drugi dzień.

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Nie jest zła, ale są lepsze

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Jako że testuję różne kosmetyki, pewnego dnia natrafiłam na tę maskę.

Plusy:
+ dość dobrze nawilża, włosy dobrze się rozczesują po użyciu,
+ delikatny, niedrażniący zapach,
+ wygodne opakowanie.

Minusy:
- maska wydaje mi się zbyt droga jak na taką wydajność, szybko mi się wytraciła,
- swoim działaniem przypomina raczej odżywkę (nawilżenie jest wystarczające, ale nie na tyle mocne, żeby dorównała "porządnym" maskom, które lubię).

Podsumowując: maska jest dość dobra i bez problemów ją zużyłam, ale już do niej nie wróciłam, bo jes wiele innych produktów do włosów, które bardziej mi odpowiadają.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Słaba

Taki pic na wodę fotomontaż, z włosami nic specjalnie nie robiła, fakt wygładzała, ale pod tym względem lepsza była odżywka. Natomiast efekt chwilowy, do następnego mycia. Zapach nie najgorszy ale po jakimś czasie nużący.

Używam tego produktu od: Przez jakiś miesiąc jakiś czas temu

Dobra

Działanie maski oceniam na 4, bo aż takiej rewelacji nie ma ale fakt włoski sa po niej dobrze nawilżone i mięciutkie, w połączeniu z szamponem daje niezłe rezultaty. Jak na sklepowa maskę jest dobra i w miare wydajna.

Polecam, bo warto!

Maseczki używam razem z szamponem "Nawilżenie po brzegi" . Zapach maseczki może trochę sztuczny, jednak nie przeszkadza mi to(zapach szamponu zdecydowanie lepszy), działa na włosy wspaniale. Nawilża, nie obciąża, nie przyspiesza ptrzetłuszczania wlosów. Kusi niską ceną, oraz fajnym opakowaniem, a w środku niespodzianka-niebieska konsystencja maseczki. Trzymam na włosach około pół godzin. Produkt warty polecenia! ;p

Używam tego produktu od: 2m-cy
Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Spodziewałam się czegoś lepszego.

To nie jest zły produkt. Dobry też nie. Ot, przeciętniak. Wydajny przeciętniak.

Używam go raz na jakiś czas, na zmianę z innymi produktami. Czasami z szamponem z tej samej serii.

Zapach - jak na Herbal Essences, które przecież zapachami stoi - bardzo słaby. Działanie - nawilżeniem bym tego nie nazwała, na pewno nie długotrwałym. Wygładzeniem i owszem. Produkt strasznie obciąża włosy, szczególnie gdy aplikacja została poprzedzona użyciem szamponu z tej samej serii. Włosy nie pozostają świeże nawet przez jeden dzień. Już pod po kilkunastu godzinach zaczynają się przetłuszczać, opadać i tracić blask.

Polecam tylko osobom, które myją włosy codziennie i mają problem z ich rozczesywaniem.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (lecz nie ciągle, raczej od czasu do czasu)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.