Herbal Essences, Hello Hydration Intensive Mask (Maska do włosów 'Nawilżenie po brzegi')

Intensywna maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych. Nadaje włosom połysk i blask, doskonale wygładza i nawilża. Maska zawiera wyciągi z kokosa i orchidei.

taka nie do konca

Maska pieknie pachnie ,nawilza włosy..jedna wydaje mi sie jakby je troche obciązala. Efekt nawilzenia jest ,ze tak powiem powierzchowny,widoczny jest do nastepnego umycia wlosow. Mam mieszane uczucia do do tek maski.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

taka sobie

Fajna odżywka poprawiająca wygląd włosów suchych i kręconych, mniej się puszą, bardzo dobrze rozczesują, miękkie i pachnące, lepsze efekty daje trzymając ją na włosach w formie kompresu ok 15 minut. Niestety trochę się zawiodłam ponieważ lekko mnie uczula.

Używam tego produktu od: poru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsza w trakcie

Chemia

Chemiczny zapach, skład zresztą też nie powala

- uczula
- nie nawilża, wręcz miałam wrażenie że trochę wysusza
- zapach trzyma się długo, ale to niekoniecznie plus

Ogólnie bardzo kiepsko. Bardziej szkodzi niż pomaga

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

są lepsze

Plusy:
+ świetny długo utrzymujący się na włosach zapach
+ po użyciu włosy są mięciutkie
+ wspomaga rozczesywanie włosów

Minusy:
- mało wydajna
- nie widać efektów, maska jedynie wygładza, po jej użyciu moje włosy nie były szczególnie nawilżone
- włosy szybciej się przetłuszczają

Używam tego produktu od: listopada 2010

widoczne efekty, naprawdę świetna.

Kupiłam, pomimo że wcześniej zawiodłam sie na HE. Ale tym razem wybór był trafny:)

Maska baardzo ładnie pachnie, włosy pachną jeszcze długo po umyciu.
Wyraźnie czuć i widać, że włosy są mieciutkie, przyjemne w dotyku, więc pewnie też nawilżone:)
Jest wydajna - mi przy niezbyt częstym stosowaniu (raz na tydzień-dwa) wystarczyła na ok. pół roku, może więcej.
Jak na moje, niezbyt wymagające i niezbyt zniszczone włosy, jest naprawdę świetna.

Ilość zużytych opakowań: 1, 200ml

IDEAŁ- jak cała seria

To jest mój KWC.
Mam zadbane włosy, nie używam takich wynalazków jak prostownice i suszarki, może dlatego moim włosom do pełnego blasku niewiele trzeba;)
Włosy są delikatne jak nie wiem co, MIĘKKIE, nie trzeba ich właściwie czesać po użyciu;P Czy są nawilżone? Chyba tak, skoro wyglądają tak dobrze po zastosowaniu.
Maska ich absolutnie nie obciąża.
Jedna gwiazdka za hipnotyzujący zapach!

Jest bardzo wydajna- przy włosach do połowy łopatek i używaniu raz w tygodniu starczyła mi na 4 miesiące.

Edit: Nie kupię ponownie, ponieważ Clairol TESTUJE NA ZWIERZĘTACH. Niestety wcześniej tego nie wiedziałam.

Polecam!

db

+ zapach
+ konsystencja
+ cena
+ porządnie nawilża
+ ładna wizualnie. Jestem wzrokowcem, więc to dosyć ważne. Lubię kolorowe kosmetyki, aż chce się używać.

Używam tego produktu: kiedyś

Ok

Niestety troszke sie zawiodlam.Miala nawilzyc moje wlosy ale niezrobila tego wystarczajaco dobrze.Po jej uzycia sa bardziej miekkie owszem pieknie pachna przez dlugi czas,sa blyszczace jednak spodziewalam sie lepszych rezultatow. Maseczka naprawde fajnie pachnie ma ciekawe opakowanie (bardzo wygodne w uzyciu) i dobra konsystencje.
Dam tylko 3 gwiazdki bo na wiecej nie zasluguje.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

moj KWC

Kocham!

Maseczka ta dla moich wlosow jest cudowna, mam wlosy bardzo mocno rozjasnione, przez co suche i lamliwe. Chociaz sa krotkie, mialam problemy z ich rozczesaniem zwlaszcza po myciu, chociaz uzywalam odzywek. Zauwazylam te maseczke, zbierajaca dosc dobre recenzje na wizazu za 7 czy 8 zl w tesco, wiec bez namyslu ja wzielam.

Po 1 uzyciu bylam zachwycona - wlosy swietnie nawilzone, gladkie, bez problemu rozczesujace sie, sypkie, miekkie, no cudowne wrecz. Od tej pory sie z nia nie rozstaje i uzywam przy kazdym myciu.
Dziala blyskawicznie, nawilzenie jest dlugotrwale, ladny zapach utrzymuje sie na wlosach dosc dlugo. Do tego maska nie przetluszcza i nie obciaza wlosow. Moje wlosy dzieki niej staly sie mniej problematyczne. Minusow brak!

Naprawde polecam, innych odzywek juz nie bede kupowala!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

dobry, bez szału

W większości zgadzam się z poprzednią recenzentką, tzn. ładny zapach, kolor.Poręczne pudełko. Również jestem posiadaczką, tzw. siana na głowie, dlatego wybrałąm ten kosmetyk. Jedyne co mnie zdziwiło, to kilkumiesięczne używanie tego kosmetyku...Możliwe, ze nakładam zbyt dużo, w każdym razie, skoro to maska, to nałożyłam porządnie, na całe włosy (mam półdługie). Tym sposobem opakowanie wystarcza mi na jakieś 4 solidne aplikacje.Co do efektu - bez rewelacji. Dużo lepszy efekt był po Pantine do włosów zniszczonych i przesuszonych i przy nim raczej zostanę. Clairol, głównie ze względu na zapach, będzie dla mnie maską drugiego wyboru.

smarowidełko

Powtórzę za czarnuszkiem0890 :

+ przesympatyczny zapach (który pozostaje na włosach)
+ odpowiednia konsystencja (ani za rzadka, ani za gęsta)
+ wydajna (używałam raz w tygodni, starczyła na kilka długich miesięcy)
+ pozytywne opakowanie i ładny kolorek (co dla mnie akurat ważne P)
+ bardzo przystępna cena

Jeżeli chodzi o działanie to niestety nie zauważyłam jakichś piorunujących efektów. Tak naprawdę ten kosmetyk nie powinien nosić nazwy maski, a odżywki. Bo nadaje się właśnie jako taka do codziennej pielęgnacji. Intensywnie ZMIĘKCZA - po nałożeniu na włosy natychmiast stają się gładkie (jestem posiadaczką tzw. "siana", czyli bez nałożenia odżywki moich kudłów nie da się rozczesać). Jako pierwsza pomoc jest więc bardzo OK. W większe oddziaływanie odżywcze nie wierzę. Jak tu ktoś napisał : to "takie przyjemne smarowidełko do włosów ;)"

Używam tego produktu przez kilka miesięcy.

super

Maska ta jest bardzo dobra. Ślicznie pachnie i ładnie nawilża włosy. Miałam włosy bardzo suche, a po jej kilkukrotnym użyciu moje włosy wkońcu są nawilżone ;) Naprawdę polecam ten produkt ;)

Używam tego produktu od: dawna