Rimmel, Max Volume Flash Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Rimmel, Max Volume Flash Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Nowy tusz Rimmel Max Volume Flash pogrubia i wydłuża rzęsy. Ogromna szczoteczka sprawia, że rzęsy aż czternastokrotnie zwiększają swoją objętość, a tusz nie pozostawia grudek! Mascara zawiera kolagen i keratynę. Cząsteczki kolagenu łączą się z każdą rzęsą skutecznie ją wypełniając, co pozwala zwiększyć objętość. Z kolei keratyna wygładza powierzchnię rzęs, wzmacnia je i nabłyszcza.
Innowacyjna szczoteczka idealnie dopasowuje się do rzęs, sprawiając, że tusz dokładnie je pokrywa. W przeciwieństwie do tradycyjnych aplikatorów ze sztywnymi włóknami, które utrudniają nakładanie, włókna szczoteczki mascary Max Volume Flash są elastyczne i wklęsłe. To ułatwia precyzyjne nakładanie tuszu na całej długości rzęs.

Skład: Skład: Water, Paraffin, Beeswax, Stearic Acid, PVP, Carnauba Wax, C18-36 Acid Triglyceride, Triethanolamine, Lecithin, Acrylates Copolymer, Panthenol, Propylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Talc, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Simethicone, Iron Oxides CI 77491, CI 77492, CI 77499 - May Contain, Carmine CI 75470 - May Contain, Chromium Hydroxide Green CI 77289 - May Contain, Chromium Oxide Greens CI 77288 - May Contain, Mica - May Contain, Titanium Dioxide CI 77891 - May Contain, Ultramarines CI 77007 - May Contain

Cena: 21zł / 8ml
/s/

Słabizna

Albsolutnie NIE! Jednym słowem o tym tuszu słabizna. Ciężko mi powiedzieć co w nim jest dobrego. Moja przyjaciołka przyszła pewnego dnia z niesamowicie umalowanymi rzęsami, nie wiele myśląc pobiegłam kupić dla niego. Myślałam, że to będzie moja zamiana max factor 2000 kcal. To był błąd. Nie kosztuje wiele więc nie jest mi bardzo szkoda. Tusz leży i pewnie niedługo przeterminuje się i go wyrzucę. Co robi? Daje ładny czarny kolor rzęs. Czego nie robi? Ani nie podkręca, ani nie pogrubia ani nie wydłuża. Moje rzęsy z natury długie, więc szukam pogrubienia. Efekt jaki uzyskałam tym dałaby mi zwykła henna w kolorze czarnym. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: połówka

przeciętny

kupiłam go kiedyś, bo raczej nie jestem wierna jednej maskarze przez dłuższy czas i ciągle szukam. akurat wściekle różowe opakowanie rzuciło mi się w oczy.

w zasadzie nie pożałowałam. naprawdę czarny kolor, fajnie wydłuża, podkreśla rzęsy. szczególnie przy kilku warstwach (u mnie standard to 2). niestety skleja i osypuje się, jest dość rzadki. by sprawnie operować tą szczoteczką trzeba mieć wprawę, wtedy nie sprawia problemów. nie wysycha szybko, raczej standardowo.

złote napisy na opakowaniu ładnie wyglądają na początku, jak tusz jest nowy. potem szybko się ścierają, brudząc przy okazji dłonie.

ogólnie stwierdzam, że tusz nie jest zły. nie jest to jednak produkt, do którego chce się wracać, bo nie robi z rzęsami nic zaskakującego. ot taki zwyklak.

Używam tego produktu od: przez ok.3miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 standard.

Dobry, ale nie bez zarzutów

Na początku stosowania nie byłam tym tuszem zachwycona. Bardzo rzadka konsystencja, nadmiar tuszu na szczoteczce, który ostatecznie lądował na rzęsach strasznie je sklejając.
Jednak w miarę upływu czasu troszkę zgęstniał i maluje się nim o wiele lepiej:)

Z pewnością zauważalne jest pogrubienie, wydłuża w moim przypadku niewiele- za to odejmuję pół gwiazdki.
Kolejne pół za sklejanie, może nie takie jak na początku, mimo wszystko to czyni, niezależnie od techniki malowania. Ja lubię mocno wytuszowane rzęsy i z tym tuszem muszę naprawdę uważać żeby nie przesadzić.

Załączam zdjęcie jaki efekt uzyskuję na moich rzęsach. Pokazuję też wielkość szczoteczki - jest dość spora, jednak sprawnie i dokładnie można wytuszować oczy.

Ładny kolor czerni, tusz się nie rozmazuje, ani nie osypuje, nie odbija na dolnej czy górnej powiece. Pojemność 8ml w promocji za ok. 18 zł też na plus.

Gdyby bardziej wydłużał i mniej sklejał rzęsy z pewnością dołączyłby do moich ulubionych maskar:)

Nie wiem czy go kupię ponownie, bo nabyłam też zieloną wersję (ma lepsze opinie) i już czeka w kolejce na przetestowanie;)

W zasadzie jestem zadowolona.

Kupiłam ten tusz ze względu na promocję. Opakowanie przywodziło mi na myśl Maybelline The Falsies Express Mascara. Miałam nadzieję na podobny efekt.
Tusz jest bardzo lekki. Szczoteczka nie jest idealna, jak dla mnie trochę za gruba, jednak tusz nakłada się w miarę dobrze. Problem jest z dotarciem do najcieńszych rzęs, nie brudząc przy tym skóry. Nie pogrubia. Wydłuża tworząc ładny wachlarz, ale mogłoby być lepiej.

Używam tego produktu od: tygodnia

JESTEM W NIEJ ZAKOCHANA

jest poprostu niesamowita. mam krótkie, niezauważalne wręcz rzęsy, a ona sprawiła że w końcu moje oko jest podkreślone. Jeżeli ktoś ma wprawe w nakładaniu tuszu to można uzyskać nieziemski efekt. to prawda na początku trudno było mi się z nią oswoić... jednak teraz ją kocham

PLUSY:
-pogrubia
-wydłuża
-podkreśla oko
- intensywna czerń
-nie skleja rzęs
-odpowiedni dla każdych rzęs

MINUSY:
- dłużej niż pół dnia nie wytrzymuje w pełnej okazałości, troche sie kruszy, ale też nie za bardzo

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Jestem zadowolona z zakupu

Kupujac ten tusz nie wiedziałam czy będzie dobry, ale okazało się, że jest.
Jestem z niego zadowolona:)
Wydłuza i pogrubia moje rzęsy, nie wiem jak w innych przypadkach... Ja mam dość długie rzęsy więc jak nałoże tusz czasami wygladaja jak sztyczne.
Łatwo się zmywa pod koniec dnia
Nie rozsypuje się
Jest wydajny
Żeby uzyskać super efekt trzeba go umiejętnie nałożyć:)
Ja osobiscie jestem zadowolona z tej maskary.

jak dla mnie jest super, cudowne rzęsy jak firany;)) kupiłam go zachecona promocjyjna cena jedynie 17zł! i powiem że byłam mile zaskoczona:D nie uzywam go jednak non stop ponieważ lubie próbować nowości;)) ale zawsze miło do niego wracam bo warto i nawet bez promocji nie jest bardzo drogi bo kosztuje ok.25zł w Naturze. Tekze ja osobiście polecam;))

Używam tego produktu od: 2-3lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Skleja bardzo.

Zakupiłam ten produkt zachęcona opinią, którą znalazłam gdzieś w sieci.
Niestety produkt ten zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Szalenie trudno było pomalować nim rzęsy tak, aby nie były one sklejone. Dodatkowo kruszył się i osypywał.
Szczoteczka zupełnie mi się nie podoba.
Konsystencja była niby ok, ale tak naprawdę tuszu było zawsze i na szczoteczce i na rzęsach za dużo. Zbieranie nadmiaru ze szczoteczki powodowało brudzenie się opakowania.
Ogólnie odradzam. Są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Mieszane uczucia

Kupiła mi go mama, przez co nie miałam prawwa wyboru. Przeraziło mnie opakowanie, a zwłaszcza jego kolor. Tusz na początku był zbyt wodnisty, więc sklejał rzęsy. Później przybrał fajną konsystencję i ładnie wydłużał rzęsy (koleżanka stwierdziła, że rzęsy mi "urosły") Nie pogrubiał, pod koniec zaczął się osypywać. Szczoteczka też przestała dobrze malować i zmieniłam ją na szczoteczkę ze starego tuszu.
Nie kupię go więcej z racji, że lubię testować kosmetyki, a także za to, że dużo mu brakuje by powalać na kolana. :/

Naprawdę dobry tusz

Moje rzęsy są cieńkie i krótkie, więc ciezko znaleźć mi odpowiednią maskarę. Używałam już wiele "najlepiej ocenianyh" tuszów z KSW, ale nadal pozostanę wierna temu. Za pierwszym razem przy malowaniu są widoczne małe efekty, ale po "pociągnięciu" kilka razy rzesy stają się pogrubione i wyciągniete. Uwazam, ze jak za tą cenę to naprawdę dobry tusz, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

jestem na nie

na pewno nie należy do lepszych tuszów, których miałam możliwość używać.
+pogrubia
+ładna czerń

- nie wydłuża ani trochę
- strasznie wodnisty
- osypuje się
- szczoteczka mi zmutowała, dosłownie;o powyginała się w 4 strochy świata, i spoko, maluj taką
- źle się go nakłada

nie no, naprawdę wiązałam z nim kiedyś większe nadzieje, ale jego kupno to moim zdaniem strata kasy.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecale

robi to co powinien

Mam mieszane uczucia co do tuszow Rimmela, ale skusilam sie na ten i musze powiedziec, ze mi osobiscie odpowiada. Wydluza i pogrubia, rzesy sa widoczne. Zawsze lubie mocniej wytuszowac rzesy, a ten tusz nie daje efektu rzes kapiacym tuszem i bardzo dobrze. Nie skleja.Nie rozmazuje sie i nie kruszy. Kupilam go tez kolezance i byla zadowolona.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca