Rimmel, Max Volume Flash Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Rimmel, Max Volume Flash Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Nowy tusz Rimmel Max Volume Flash pogrubia i wydłuża rzęsy. Ogromna szczoteczka sprawia, że rzęsy aż czternastokrotnie zwiększają swoją objętość, a tusz nie pozostawia grudek! Mascara zawiera kolagen i keratynę. Cząsteczki kolagenu łączą się z każdą rzęsą skutecznie ją wypełniając, co pozwala zwiększyć objętość. Z kolei keratyna wygładza powierzchnię rzęs, wzmacnia je i nabłyszcza.
Innowacyjna szczoteczka idealnie dopasowuje się do rzęs, sprawiając, że tusz dokładnie je pokrywa. W przeciwieństwie do tradycyjnych aplikatorów ze sztywnymi włóknami, które utrudniają nakładanie, włókna szczoteczki mascary Max Volume Flash są elastyczne i wklęsłe. To ułatwia precyzyjne nakładanie tuszu na całej długości rzęs.

Skład: Skład: Water, Paraffin, Beeswax, Stearic Acid, PVP, Carnauba Wax, C18-36 Acid Triglyceride, Triethanolamine, Lecithin, Acrylates Copolymer, Panthenol, Propylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Talc, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Simethicone, Iron Oxides CI 77491, CI 77492, CI 77499 - May Contain, Carmine CI 75470 - May Contain, Chromium Hydroxide Green CI 77289 - May Contain, Chromium Oxide Greens CI 77288 - May Contain, Mica - May Contain, Titanium Dioxide CI 77891 - May Contain, Ultramarines CI 77007 - May Contain

Cena: 21zł / 8ml
/s/

super!

Zaczne od tego, ze nie rozumiem dlaczego tusz ma taka niska srednia? Moim zdaniem zasługuje na min 4 :) Dostałam go od babci w prezencie i kiedy go pierwszy raz użyłam bylam zszokowana :D Pieknie wydłuza i pogrubia rzesy, nie skleja, nie opada, tworzy nieco teatralny efekt, do tego przystepna cena z tego co widze. Jest rewelacyjny i na pewno kupie go kolejny raz.

Jeden z najlepszych, jakie miałam przyjemność wypróbować

Skusiło mnie ładne opakowanie i przystępna cen - 17zł !!
Pomyślałam, że tych kilku złotych nie będzie mi aż tak żal, jeżeli produkt okaże się niewypałem.
Do tej pory używałam wielu maskar- od megadrogich (jak na mój portfel) do zwykłych, z drogerii po 7 zł. Przed zakupem wychwalałam sobie tusz, który kupiłam w małym sklepiku za 10 zł, a także Rimmel Lash Accelelator, za ok. 30zł. Jednak ten bije oba tusze na głowę !!! Mimo, że natura nie obdarzyła mnie firanką długich, gęstych rzęs, po użyciu tego tuszu mogę się poczuć, jakby było zupełnie inaczej. Długie, gęste, co najważniejsze rozczesane rzęsy, bez grudek. Co prawda przy malowaniu zostawia ślady, ale wystarczy że rano wytrę powiekę patyczkiem nasączonym płynem do demakijażu i po sprawie. Cały dzień spokoju. Nie osypuje się. Nie mam też problemów z pomalowaniem dolnych rzęs, jak niektóre Recenzentki. Na chwilę obecną nie mogę znaleźć żadnych minusów :)

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Taki sobie.

Tusz strasznie sklejał moje rzęsy (gdy był swieży). Teraz kiedy przyschnął jest lepiej. Już nie skleja i rzeczywiście pogrubia, ale daje nieco teatralny efekt, ja stawiam na naturalność. Nie należy do moich ideałów.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Bardzo dobry.

Uważam ,że jest to jedna z lepszych mascar.Bardzo ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, nie osypuje się, nie powoduje u mnie wiekszego wypadania rzęs, nie uczula, nie tworzy grudek!Ja smiało moge powiedzieć ,że tusz jak za taką cenę jest rewelacyjny.Dla każdego coś innego ;) Ja jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

jeden z najlepszych tuszy

Jak dla mnie tusze z Rimmel mają najlepsza konsystencje.
Nie zgadzam się z tym że tusz skleja rzęsy-przy odpowiedniej aplikacji rzęsy są pięknie "rozczesane" kwestia umiejętności, podobnie jak z rzęsami na dolnej powiece-nigdy nie miałam z nimi problemu.
Cena przyzwoita, tusz mi wystarcza na ok. 3 miesiące.
Testowałam wiele innych m.in. Astor, Maybelline, ale do Rimmela zawsze wracam.
Przy kilku warstwach i zalotce-efekt sztucznych rzęs.

Minusem jest to że po ok. 2 m-ca gęstnieje, szczoteczka sie skleja i już nie ma takiego efektu jak w pierwszym miesiącu, dlatego odejmują pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok.6

Średni.

Plusy ;
- Ładny kolor. Nie popielaty czy siwy tylko właśnie taka prawdziwa czerń.
- Nie uczula.
- Nie zostawia grudek.
- Konsystencja jak najbardziej ok.
- Nie zasycha szybko w opakowaniu.
- Ładnie rozdziela rzęsy.
- Nie skleja rzęs w nieestetyczne krzaczki.
- Trochę wydłuża.
- Cena - często jest w promocji.
- Łatwo dostępny.
- Wydajny.

Minusy ;
- Szczoteczką można pomalować jedynie górną linię rzęs. Przy jakiejkolwiek próbie pomalowania tych dolnych odciska ślady.
- Nie pogrubia, nie zwiększa objętości.
- Po kilku godzinach kruszy się, osypuje.
- Infantylne opakowanie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

średniaczek

Tusz daje delikatny efekt, dobry na co dzień. Ma ładne opakowanie i fajny kolor czerni. Trochę wydłuża rzęsy. I to chyba wszystkie jego plusy... Minusy:

-miał pogrubiać, a efekt jest średni
-odbija się na powiece
-trochę skleja rzęsy
-tą szczoteczką nie da się normalnie pomalować dolnych rzęs bo od razu brudzi skórę - murowany wygląd pandy

No cóż, nie kupię ponownie tego tuszu

Używam tego produktu od: marca 2011

niewypał

Nie używam często tuszu do rzęs, jednak zachęcona promocją z płynem do demakijażu gratis skusiłam się.

+ Cena w promocji przystępna i ciekawe opakowanie to chyba jedyne pozytywne cechy tego produktu.

- Na wydłużeniu mi nie zależało, ale na pogrubieniu bardzo. Niestety nie sprawdził się w żadnej z tych funkcji. Poza tym skleja rzęsy, robi grudki i pozostawia ślady na powiekach. Szczoteczka niewygodna, ciężko dostać się do kącików oczu.

Wymęczę opakowanie do końca i na pewno więcej tego samego tuszu nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Kolejny zawód :(

Już po raz drugi zawiodłam się tuszem z Rimmel\'a...
Niby nie był jakoś bardzo drogi, ale jednak szkoda mi tych wydanych pieniążków. Po miesiącu "walki" z tym tuszem dałam sobie spokój.
Gdy chciałam pomalować się po raz pierwszy - tragedia. Był wodnisty, sklejał rzęsy, odbijał się na górnej powiece.
Zostawiłam, go więc otwartego na chwilę - zawsze tak robię, gdy mam problem z wodnistym tuszem.
Zamknęłam, wymieszałam. Na drugi dzień maluję oczęta - no i cudo! Rewelacyjnie wydłużone, pogrubione rzęsy. Pomyślałam, że to będzie bardzo udany tusz. Ale nie nacieszyłam się za długo. po tygodniu tusz zaczął robic grudki, szczoteczka się posklejała i żadne próby ratowania jej, przemywania, czyszczenia nie dały efektów. Tusz znów zaczął sklejać rzęsy, odbijać się na powiece, tyle, że tym razem był zbyt gęsty. Walczyłam z nią jeszcze 2 tygodnie, pomagając sobie grzebyczkiem. W końcu nie miałam już siły i na necie wyczytałam, że gdy tusz zasycha można dodać do niego kropelkę Pepsi. Zawarty w niej kwas fosforowy ma rozpuszczać składniki tuszu.
Tak też zrobiłam. I żałuję - wróciłam do punktu wyjścia :(
Po takich przygodach maskara wylądowała w koszu... Nigdy więcej takich tuszy :/

Ogólnie:
- beznadziejna konsystencja
- odbija sie na powiekach
- ciężko się go zmywa
- obrzydliwie skleja rzesy
- śmierdzi
- stwarza zbyt wiele problemów
- szczoteczka jest ogólnie beznadziejna - skleja się
- tusz kruszy się i osypuje

+ ładne, zgrabne opakowanie (ono skusiło do zakupu :/)

+/- przez kilka dni da się go normalnie używać...

Ilość zużytych opakowań: Zuzyłam tylko pół, albo nawet mniej...

porażka & masakra

Na początku byłam zadowolona z tego tuszu, ale to co stało się z nim po dłuższym używaniu nigdy mi się nie zdarzyło.
Coś dziwnego stało się z szczoteczką... jej włoski się posklejały O.o i nie było możliwości malowania się mimo iż było jeszcze dużo produktu. Byłam w szoku.

Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: około rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

na codzień ok!

Tusz jest tani, dostępny w każdej drogerii. Nie będę się rozpisywać i powiem, że na co dzień może być. Daje delikatny efekt przy jednej warstwie.
Taki zwyklaczek :)

Ładne opakowanie,nic poza tym.

Tusz beznadziejny.poprostu beznadziejny.ma tylko ladne opakowanie...
-wodnista konsystencja
-smierdzi
-odbija sie na powiekach,i to bardzo,ciezko go usunac.
-straszliwie skleja rzesy
-wogole nie wydluza
-nie pogrubia
-nie robi nic
-zenujacy tusz za ta cene
-przy zwywaniu trudny do zmycia i tworzy efekt pandy
-szczypie niemilosiernie po dostaniu sie do oka
+ladne rozowo zlote opakowanie:)
+nie osypuje sie
tyle plusow.nie warto kupowac!

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno