My Secret, Loose Powder Transparent (Puder sypki)

My Secret, Loose Powder Transparent (Puder sypki)

Sypki, lekki puder do zmatowienia cery i wykończenia makijażu. Kryje niedoskonałości cery oraz idealnie łączy się z podkładem, jednocześnie go utrwalając. Dostępny w jednym kolorze - "Transparent".
Dla sieci Drogerie Natura produkuje go firma Pierre Renee.

sypki
kryjące, utrwalające, matujące
Krycie
lekkie

Bardzo fajny

Nie jest to tępy mat, jednak utrzymuje podkład na swoim miejscu przez wiele godzin. Nie wysusza skóry i ładnie naturalnie wygląda. Opakowanie jest okej, cena niska (można go dostać za 12zł). Wydajność nie jest powalająca ale za tą cenę nie ma co narzekać. Ogólnie na plus ;)

Godny polecenia

Kupiłam ten puder na promocji, ponieważ szukałam akurat pudru. Zaciekawiło mnie to, czy za niecałe 10 złotych puder może być wart uwagi. Ten jak najbardziej jest. Opakowanie wygodne, z sitkiem. Dobrze zmielony. Idealny pod oczy jak i na całą twarzy. Utrwala podkład nie zmieniając zbytnio przy tym jego koloru.

taki sobie

Puder matuje na jakis czas, na co dzien jest ok,jednak na wieksze wyjscie go nie uzyłabym bo nie trzyma u mnie matu az tak dlugo. Bieli twarz . Sa lepsze wiec kolejny raz nie kupie go.

Szału nie robi

Jak dla mnie puder mocno średni, do cery mieszanej z mocno wyświecającą się strefą T nie robi wielkiego wow, może do innych cer sprawdza się lepiej, na mojej twarzy bardzo szybko zaczyna się wyświecać, a niestety poprawiany nie wygląda już tak efektownie. Dla mnie jest ok, ale znam dużo lepsze.

Sprawdza się

Bardzo dobry puder w niskiej cenie.Doskonale kryje niedoskonałości cery i dobrze wtapia się w skórę nie pozostawiając białych plam.Puder jest lekki i sprawdza się nawet w upalne dni.Utrwala makijaż na wiele godzin nie obciążając skóry.Wiele droższych nie daje rady.Ja jestem na tak.

Sprawdza się

Puder idealnie sprawdza się przy wykończeniu makijażu jest bardzo aksamitny po zaaplikowaniu na skórę pięknie współgra z podkładem. Lekko matowi cerę i nadaje jej nieskazitelnego wyglądu. Jest dość trwały choć czasami muszę w ciągu dnia wykonać poprawki na nosie czy policzkach ale ogólnie rzecz biorąc można na niego liczyć. Trzeba tylko uważać z ilością jaką nakładamy na buzie bo wystarczy chwila,żeby przesadzić i wyglądać jak biała mąka :D

bardzo dobry

Trafiłam na niego nieco przypadkiem i nie żałuję !
Nie bieli cery , co dla mnie jest bardzo ważne przy pudrach transparentnych ani nie zmienia koloru podkładu i nie powoduje efektu maski. Ładnie utrzymuje makijaż. Niestety jedyny jego minus, to nie trzyma zbyt długo matu przy mojej mieszanej cerze z przetłuszczaniem się strefy T i troszkę się pyli przy nakładaniu. Na pewno warty wypróbowania ! Polecam serdecznie.

Tani a jaki dobry!

Od dłuższego czasu przymierzałam się, żeby kupić ten puder, ale nie mogłam na niego trafić albo nie po drodze mi było do zakupów w Naturze. Na szczęście, udało mi się go wyhaczyć i to na takiej promocji, że kosztował jakieś 10 zł. Od pierwszego użycia jestem nim zachwycona.
Jest drobno zmielony, nie pyli się mocno i delikatnie matowi cerę. Używam go bardziej pod oczy niż na resztę twarzy, bo z tą okolicą mam największy problem jeśli chodzi o dobranie odpowiednich produktów.
Dobrze utrwala korektor pod oczami i matowi cerę na kilka godzin. Nie robi z podkładem efektu ciastka i skóra jest przyjemnie gładka. Nie bieli cery ani nie zmienia koloru podkładu. Utrzymuje się prawie cały dzień, może nie jakoś idealnie, ale jak za tą cenę - rewelacja.

Bardzo fajny produkt

Puder fajnie, drobno zmielony, chociaż mógłby być bardziej. Nie wysusza, pod oczy jest super, kolor piękny, znika na twarzy. Ja akurat jestem zwolenniczką jego zapachu.
Myślę że przy cerach normalnych lepiej by się spisał, na mega tłustej sprawdza się do ok. 3 godzin. Ale ładnie utrwala makijaż, wystarczy bibułka matująca i znów wygląda się świeżo.
Ja używam go właśnie pod oczy, bo jest delikatny i jestem pewna że będzie dobrze wyglądał tam cały dzień

Prawie idealny

Natrafiłam na ten puder przeglądając forum. Akurat w najlepszym momencie, bo na wakacje zrezygnować z podkładu a mój obecny puder radzi sobie tylko jako wykończenie pod podkład. Dopiero dwa razy go użyłam, ale w sumie się nie zawiodłam. Mam cerę trądzikową, więc nie zakrył wszystkiego- zostało kilka kropek czerwonych. Za to zakrył wszystkie przebarwienia i plamki, mam teraz cerę jakiej nie miałam od dawna. Po dniu w upale i w samochodzie błyszczał mi się tylko trochę nos- a to była tylko jedna delikatna warstwa, także szacun. Dodatkowo nie obciąża tak skóry jak podkład- matowy, mam gładką skórę w dotyku i nie sypie się, nie mam białych śladów. Prócz nieidealnego krycia wadą jest też opakowanie- trochę utrudnione, nasypanie do pokrywki i dopiero nałożenie na pędzelek. Nie wiem jak z wydajnością, ale myślę, że wystarczy na długo- jednorazowo mało użyłam. Cena też jest dobra- niecałe 18 złoty kosztuje większość pudrów- mój poprzedni kosztował 20. Dlatego daję mocną 4. Wiem, że pewnie się powtarzam, ale uwielbiam to, że można użyć go zamiast podkładu- razem z eyelinerem, pomadką, beżowymi cieniami tworzy look idealny.

Fajny matuje!

Efekt mattu może nie utrzymuję się przez wiele godzin, ale znalezenie takiego pudru w tym przedziale cenowym jest praktycznie niemożliwe, Nie podkreśla suchych skórek , pasuje do różnych kolorów podkładów . Opakowanie jest w miarę ładne. Przy aplikacji nie wysypuję się na każdą stronę ;)

Lekki i przyjemny

Zwykle nie używam pudrów sypkich na cała twarz, ale do zagruntowania korektora pod oczy sprawdza się bardzo dobrze. Puder jest drobno zmielony, wydajny, kolor idealnie dopasowuje się do skóry. Nie wysusza, opakowane jest ok, mimo przenoszenia w kosmetyczce, nic się z nim nie stało. Cena niska, łatwo go kupić w Drogerii Natura.