Tati Beauty, The Blendiful (Zestaw aplikatorów do makijażu)

Tati Beauty, The Blendiful (Zestaw aplikatorów do makijażu)

Tati Beauty The Blendiful – zestaw genialnych aplikatorów do makijażu
Blendiful to coś, o czym nawet nie marzyłaś!
Zaoszczędź czas, zaoszczędź produkt, zostań ekspertem makijażu!
Blendiful to niesamowicie miękkie i precyzyjne aplikatory do makijażu, które ułatwią Ci codzienne życie! Idealnie sprawdzają się do blendowania płynnych produktów, ale także aplikowania sypkich. Zaokrąglona krawędź i spiczasta końcówka sprawiają, że aplikacji makijażu staje się niesamowicie prosta i precyzyjna. Te mięciutkie aplikatory pozwalają uzyskać idealny makijaż, przy minimalnym zużyciu kosmetyków.
Jak utrzymać higienę puszków?
Delikatnie prać je ręcznie w cieplej wodzie z mydłem.
Nie wybielać. Nie czyścić chemicznie.
Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Możesz użyć ich tak, jak Ci się tylko podoba.
Zestaw zawiera dwa aplikatory, większy szary oraz mniejszy brązowy.

do pudru brązującego, do korektora, do podkładu, do pudru, do różu
zestaw

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

świetne

Zestaw sprawdził się idealnie do całego makijażu twarzy, od podkładu, przez cień w kremie, korektor az po puder.
Bardzo lubie, koniec z milionem pędzli i wiecznie zbyt mokrym beauty blenderem.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

I nie trzeba więcej pędzli....

Zestaw dwóch aplikatorów kosztuje nas 18$ plus przesyłka międzynarodowa 9.50$, co po aktualnym przeliczeniu przez bank kosztowało mnie 111,15zl. Przesyłka od daty złożenia zamówienia a szła 10dni.

Pierwsze wrażenie jest dość dziwne bo wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do mokrych gąbek lub pędzli, ale to naprawdę cudo. Ja zwykle.maluje się w pracy co wiąże się z zabraniem kosmetyczki plus pędzli. Z blendiful oszczędzam dużo miejsca ponieważ nie zabieram już ani jednego pędzla do twarzy, jedynie dwa do cieni. To naprawdę działa! Oprcza tego że nie zostawia smug jak czasami po pędzlu to bardzo precyzyjnie nakłada bronzer róż i rozświetlacz. Aż mnie to zszokolowalo! Mamy bardzo dużą precyzję i kontrolę nad tym "urządzeniem".

Jedyny minus jaki widzę to odwrotna kolejność mycia niż beauty blender ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia. Beauty blender możemy umyć tuż przed aplikacja natomiast ten wypadałoby zaraz po. Schnie za to bardzo szybko, a nawet jak mi się nie chce go umyć to zostaje jeszcze na drugi dzień druga czysta strona. Ja napewno zamówię druga na zapas

U mnie stały gość w kosmetyczce!