Bambaw, Reusable Makeup Remover Pads (Wielorazowe waciki kosmetyczne bambusowo- bawełniane)

Waciki kosmetyczne wykonane z włókien bambusa i bawełny, dzięki czemu są super miękkie i idealne dla każdego rodzaju skóry. Zestaw zawiera 12 miękkich i 4 peelingujące płatki, odpowiednie do złuszczania naskórka. Natomiast miękkie waciki świetnie nadadzą się do oczyszczania wrażliwych obszarów, takich jak oczy, bez problemu spełnią swoje zadanie przy zmywaniu codziennego makijażu.

płatki higieniczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Ekstra akcesorium do codziennej higieny!

Dostałam wielorazowe waciki Bambaw od mamy na święta, bo od dłuższego czasu staram się wprowadzić w swoje zycie idee less-waste. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia i użycia :D sprawdzają się świetnie w codziennej pielęgnacji twarzy oraz przy zmywaniu makijażu. Po użyciu odkładam je na osobny stosik i piorę na delikatnym (w bawełnianym woreczku, nie polecam luźno wrzucać ich do pralki :)) i wyciągam czyściutkie. Co do trwałości - no mam je ponad miesiąc i nie zauważyłam jakichkolwiek zniszczeń. Myślę, że posłużą mi na długo.