Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Serum intensywnie nawilżające przeznaczone dla skóry wrażliwej i bardzo odwodnionej.
Działanie i właściwości:
- przywraca skórze zdolność nawilżania: kompleks Aquagenium, który usprawnia krążenie wody w naskórku i pomaga zatrzymać wodę w powierzchniowych warstwach skóry,
- natychmiastowo i intensywnie nawilża skórę,
- bezbarwna, lekka i świeża konsystencja zapewnia komfort stosowania,
- przywraca skórze blask i komfort,
- hypoalergiczne.

Cudowne nawilżanie

Serum uratowało moją odwodnioną i przesuszoną skórę. Ma miłą żelową konsystencje i wygodne opakowanie. Przyjemnie lekko pachnie , świetnie się wchłania a skóra jest po nim dobrze nawilżona. Ja stosuję je na co dzień jako bazę pod inny krem z mocnym filtrem.

ŚWIETNE

Super produkt,super skład!Idealne do tłustej cery:)Świetnie nawilża,bardzo wydajne.A co najważniejsze nie ściąga buzi,ani nie powoduje świecenia.Ideał w dobrej cenie-w mojej ukochanej aptece kupuję je za 62 zł:)Ale nie zawsze jest dostępne niestety:(Gorąco polecam,bo naprawdę poprawia wygląd cery,nie zapycha i nadaje się idealnie pod makijaż!

Używam tego produktu od:prawie rok
Ilość zużytych opakowań:4-5

Dobra rzecz

Serum robi to, co obiecuje producent, czyli rzeczywiście szybko i skutecznie nawilża. Ewidentnie podratowało moją cerę, dramatycznie odwodnioną ostatniej zimy. Ma niesłychanie lekką, żelowo-wodnistą konsystencję, za sprawą której nie sposób z kosmetykiem przesadzić - skóra (przynajmniej moja) jest w stanie wchłonąć każdą jego ilość, a na powierzchni nie tworzy się żadna warstwa, która utrudniałaby nałożenie kolejnego kosmetyku, czyli kremu. Ten ostatni rozprowadza się na serum bez najmniejszego problemu. Hydrabio nie kłóci się też z niczym zapachowo, bowiem pachnie bardzo delikatnie, a zapach znika praktycznie w moment po aplikacji.

Specyfik ma wygodne, lekkie i praktyczne opakowanie, pompka "wyciąga" z niego serum do ostatniej kropli, więc nie są potrzebne żadne operacje typu cięcie flaszki nożycami. Ponadto znajdziemy w tymże opakowaniu 40 ml kosmetyku, a nie najczęściej spotykane 30 ml, więc możemy się nim relatywnie dłużej cieszyć. Piszę "relatywnie", bo ja nakładałam je dwa razy dziennie w ogromnych ilościach na twarz i szyję, i zanim się zorientowałam, 2 opakowania zniknęły jak sen jaki złoty :)

Używam tego produktu od: używałam w okresie listopad-luty

Genialne!

Na poczatku zakupilam absolutny niezbednik z serii Hydrabio czyli krem i tonik. Potem dolaczylo mleczko, a teraz takze to serum. I moge szczerze napisac, ze wlasnie z serum jestem najbardziej zadowolona, poniewaz:

+ swietnie nawilza skore
+ pozostawia uczucie wygladzenia na dlugo po uzyciu
+ przy regularnym stosowaniu cera nabiera blasku i rozswietlenia
+ ma idealna konsystencje, nie za rzadka, nie za gesta;
+ nie klei sie na buzi, tak jak inne specyfiki tego typu.

Dodatkowym plusem jest sliczny zapach, higieniczne opakowanie i wydajnosc. Niby tylko 40ml, a starcza naprawde na dlugo. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Godny polecenia

Bardzo dobre serum. Spełnia wymagania mieszanej, odwodnionej cery. Łatwo wchłaniająca się konsystencja nawilża i lekko napina skórę, nie powoduje jej świecenia, ale też nie jest kosmetykiem matującym. Świetnie radzi sobie solo, zarówno w dzień, jak i w nocy, może być także stosowane pod krem (w moim przypadku Bioderma Hydrabio Legere) i nie powoduje to obciążenia skóry. Nie uczulił mnie, nie spodowował żadnego wysypu, od czasu jego stosowania moja skóra wygląda na wyraźnie zdrowszą i rzeczywiście jest lepiej nawilżona. Bardzo dobrze przygotowuje skórę pod makijaż. Wydajność w normie - "2 pompki" wystarczają na jeden raz; zapach delikatny, bardzo przyjemny; opakowanie wygodne, higieniczne.

b.dobry

kosmetyk godny polecenie, skóra świetnie jest po nim nawilżona, konsytencja wprost idealna szybko sie wchłania początkowo daje efekt chłodzenia, przede wszystkim ten kosmtyk polecam osobom z odwodnioną skórą jak moja:)

Używam tego produktu od:miesiąca