Deborah, 24 Ore Lipliner Pencil (Konturówka do ust)

Deborah, 24 Ore Lipliner Pencil (Konturówka do ust)

Pojemność 1,5 g

Deborah Milano 24 Ore Lipliner Pencil to drewniana konturówka do ust, która pomoże ci je precyzyjnie podkreślić i ułatwić ich malowanie.

Formuła zawierająca olejki sprawia, że kredka jest miękka i niezwykle gładka, dzięki czemu przyjemnie i równomiernie rozprowadza się po ustach. Witamina E natomiast posiada działanie nawilżające.

Kredka do ust 24 Ore Lipliner Pencil jest długotrwała i mocno napigmentowana. Można jej używać jako konturówkę, jak i w formie pomadki. Testowana dermatologicznie.

Dostępna w kilku kolorach.

do temperowania

Idealny, wyrazisty odcień pomarańczowej czerwieni nie tylko do podkreślenia konturu ust

Konturówka do ust Deborah 24 Ore w odcieniu 06 wpadła mi w ręce przez przypadek podczas zakupów w Rossmann. Cena promocyjna była wręcz śmieszna- 4,99, ale najważniejsze dla mnie było to, że ta włoska kredka ma naprawdę idealny, bardzo rzadko spotykany w konturówkach odcień mojej ukochanej, pomarańczowej czerwieni, która doskonale współgra z moimi brązowymi oczami, rudymi włosami i złotymi piegami. Czarny, drewniany, elegancki ołówek kryje w sobie miękką konturówkę o lekko matowo-satynowym połysku, przedłużonej trwałości i niewysuszającej ust formule. Produkt nadaje się nie tylko do obrysowania konturu ust przed użyciem pomadki, ale z powodzeniem może ją zastąpić- pozostawiając na ustach elegancki, lekko masełkowy film i przepiękny, żywy i wyrazisty kolor. Wprawdzie formuła kredki jest przedłużona, ale nie nazwałabym jej 24-godzinną. Jeżeli więc ktoś oczekuje tego typu trwałości- zawiedzie się. Usta wprawdzie trzymają kolor i aby go zmyć do końca, należy użyć olejku czy płynu micelarnego, ale kredka nie jest kilerem, który zostanie na ustach przez wieki. To jednak moje jedyne zastrzeżenie, ponieważ odpowiada mi zarówno formuła produktu, jakość kosmetyku, cena promocyjna i , rzecz jasna- wspaniały odcień makowej czerwieni. Kredka idealnie współpracuje z moim ukochanym, makowo-metalicznym błyszczykiem od Estee Lauder. Jeżeli spotkam ją jeszcze w Rossmann w cenie promocyjnej- kupię zapas;-) Cena regularna jest, jak to z kosmetykami Deborah, trochę za wysoka. Polecam fankom bardzo intensywnych usteczek;-)