Miya Cosmetics, Pędzelek do nakładania maseczek

Miya Cosmetics, Pędzelek do nakładania maseczek

Ułatwia aplikację, pozwala precyzyjnie nałożyć maskę w trudniej dostępnych miejscach, jak skrzydełka nosa, czy okolice ust.

Miękkie syntetyczne włosie dopasowuje się do kształtu twarzy i równomiernie rozprowadza maskę. Pozwala w sposób higieniczny rozprowadzić dowolną ilość produktu i stworzyć jej gładką warstwę na twarzy. Zwiększa wydajność maski.

Po każdym użyciu dokładnie wypłucz pędzel pod bieżącą wodą i pozostaw do wyschnięcia.

Długość włosia ok. 2,5 cm

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

potrzebny!

Do momentu kiedy kupiłam ten pędzelek, nie sądziłam że aż tak się polubimy. Bardzo ułatwia nakładanie maseczek i peelingów enzymatycznych. Łatwo się myje, jest poręczny i ma piękny kolor marki Miya :) Mógłby być trochę tańszy i dostępny stacjonarnie.

Ułatwia nakładanie maseczki

Nie spodziewałam się zbyt wiele po zwykłym pędzelku do nakładania maski ale bardzo miło się zaskoczyłam. Pędzelek jest naprawdę fajnie wykonany i spełnia swoją funkcję. Nie jest zbyt duży ale mi w zupełności wystarcza, nawet myślałam, że będzie mniejszy. Solidnie wykonany, dość masywny w dotyku. Włosie jest gęste i miękkie.
Używałam pędzelka tylko do nakładania maseczek Miya, więc nie wiem jak sprawdza się przy innych maskach. W tym przypadku nakładanie pędzelkiem jest o wiele wygodniejsze niż palcami. Suchym pędzelkiem nabieram maskę i wszystko pięknie się rozprowadza, łatwiej ominąć okolice oczu i ust niż przy użyciu palców. Nakładanie jest szybsze i czystsze. Przy długich paznokciach ten pędzelek jest wybawieniem :D Dłonie pozostają czyściutkie a pędzelek bardzo łatwo się czyści. Wszystko ładnie z niego schodzi. Odkąd go zakupiłam ani razu nie nałożyłam maski dłońmi, jest to na tą chwilę mój niezbędny kosmetyczny gadżet.
Cena spora ale myślę, że warto :) Nie żałuję zakupu.

O.K.

Pędzelek jest trochę za mały moim zdaniem. Trzpień rączki powinien być dłuższy, aby swobodnie wydobywać maseczkę ze słoiczka. Suchy nie nabiera nic produktu, działa dopiero po zwilżeniu.
Maseczka rozprowadzana na twarzy jest w sposób zadawalający, wydobycie jednak jej ze słoika jest już ciężkie. Za mokry pędzel ślizga się po niej, zbyt suchy przykleja i ciągnie.