Revolution Beauty (Makeup Revolution), Pout Bomb Plumping Lipgloss With Vitamin E (Błyszczyk do ust z witaminą E)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 4,8 ml

Podkreśl swoje usta za pomocą błyszczyka. Pout Bomb Plumping Gloss zawiera witaminę E, która dodatkowo odżywia usta oraz bogate, błyszczące pigmenty, które dają delikatny efekt mrowienia dla maksymalnej objętości i efektu.

Produkt nie jest testowany na zwierzętach.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
o przedłużonej trwałości
Efekt
kryjące

Bardzo miłe zaskoczenie

Uwielbiam błyszczyki, pomadek używam bardzo rzadko, natomiast błyszczyk jest u mnie na porządku dziennym, mam ich kilkanaście, tańszych i droższych, ale ten jest jednym z moich ulubionych. Dla mnie nie ma wad. Bardzo ładnie wypełnia zmarszczki na ustach, bardzo przyjemnie chłodzi usta, utrzymuje się bardzo przyzwoicie, nie wysusza ust(!) co dla mnie jest mega ważne i nie ma w sobie drobinek brokatu. A cena? Śmieszna biorąc pod uwagę jakość. Dla porównania ostatnio kupiłam błyszczyk CHT collagen bath za 35 euro i nie sprawdza sie u mnie tak dobrze jak ten z REVOLUTION za 5 euro. Serio. Kolory są bardzo twarzowe, klasyczne i całkiem dobrze napigmentowane jak na błyszczyk. Osobiście najbardziej lubię te w odcieniach nude, ale dla fanek mocnych kolorów tez jest kilka opcji. Mam nadzieję, że Revolution poszerzy gamę kolorów (obecnie jest chyba 7).
POLECAM !!!

Ogólnie lubię markę Revolution, uważam, że jakość ich produktów jest super, a ceny są bardzo rozsądne. Ja osobiście nie pamietam, żebym trafiła na bubel.

Jednen z lepszych błyszczyków jakie miałam okazje używać.
Długo utrzymuje sie na ustach, nie ma mocnego zapachu, lepi sie minimalnie.
Produkt jest wydajny i ma duży wygodny aplikator.