Bella, Perfecta Ultra Blue, Podpaski higieniczne (nowa wersja)

Bella, Perfecta Ultra Blue, Podpaski higieniczne (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

Ultracienkie, 2 mm podpaski z osłonkami bocznymi, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami.
Podpaski są oddychające, co zmniejsza ryzyko infekcji. Dla jeszcze lepszej ochrony bielizny, osłonki boczne zostały powiększone o 30% (w porównaniu do dotychczasowych podpasek Bella Perfecta Ultra), a powierzchnia
podpaski jest nawet do 10 razy bardziej sucha niż dotychczas.

normalna, wrażliwa, sucha
podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet

Bardzo dobrze spełniają swoją funkcję i są delikatne dla skóry

Bardzo dobry i tani produkt, a przy okazji świetnie spełnia swoją rolę.
Każda podpaska jest oddzielnie zapakowana dzięki czemu bez możemy wziąć ją ze sobą do torebki czy kieszeni bez konieczności noszenia całego opakowania.
Klej dobrze trzyma się bielizny dzięki czemu podpaska nie przesuwa się.
Jest cienka, a materiał delikatny i miękki w dotyku. Nie powoduje pocierania o skórę.
Super chłonie, nie powodując przeciekania więc mamy duży komfort podczas noszenia.
Dostępność w większości drogerii i marketów.

Porządne, wracam do nich, gdy brakuje moich ulubionych.

Przez pewien czas Bella perfecta ultra blue były moimi ulubionymi podpaskami. Zostały zdetronizowane ale i tak bez oporów do nich wracam.

Największe zalety:
Nie szeleszczą - to dla mnie bardzo ważne.
Przyjemne dla skóry - są miękkie i nie obcierają wrażliwej skóry.
Porządny materiał - bawełna pierwszej jakości.
Idealne na długość.
Nie są za grube - gdy nieco nawilgną, stają się jeszcze bardziej komfortowe.
Nie tracą fasonu, nie mechacą się.
I najważniejsze- dobrze chronią przy lekkim i średnim okresie (mocnego nie sprawdzę, bo na szczęście mnie nie martwi)
Klej nie niszczy bielizny, nie odklejają się.

Wady:
Są dosyć sztywne, muszą nieco nawilgnąć, by stały się jeszcze mniej wyczuwalne
Odstają, gdy założymy np. spodnie z lekkiego materiału/piżamę
Zdarza się, że skrzydełka się odklejają.
Często używam folijki z nowej podpaski do zawinięcia zużytej. Niestety jest ryzyko, że to się rozwinie.

Niemniej uważam je za naprawdę porządne podpaski, godne zaufania. Są też bardzo łatwo dostępne, więc w krytycznych sytuacjach jestem pewna, ze będę zadowolona.
U mnie jeszcze plus za bezzapach.

W trakcie testowania, dobre.

Zalety:
– bez substancji zapachowych (wyrażenie no perfume to nie to samo co bez substancji zapachowych, więc pewności nie ma)
– na mały i średni okres w sam raz
– niedrogie

Wady:
– za wąskie skrzydełka jak przy wszystkich podpaskach, powinny być szersze

Producent powinien napisać bez substancji zapachowych, barwników, wybielaczy i innej chemii. Do poprawy.

Należę do grona zadowolonych użytkowniczek

Podpaski „Perfect ultra blue” od Belli znajdują się w mojej kosmetyczce od wielu lat. Najpierw używała ich moja mama, potem zaczęłam sama je kupować, gdy wyprowadziłam się z rodzinnego domu. Miałam krótki epizod stosowania produktów innych firm, ale wiernie wróciłam do tych. Dlaczego? O tym poniżej.

Podpaski są dość cienkie, dzięki czemu nie czuję się jakbym nosiła pieluchę. Pomimo tego są odpowiednio chłonne, nigdy nie miałam problemu z przeciekaniem. Dzięki miękkiemu wyścieleniu (bez żadnej siateczki) podpaski nie podrażniają, nie odparzają delikatnej skóry. Nie doznałam żadnych nieprzyjemności podczas ich stosowania. Na pewno wpływa na to fakt, iż są bezzapachowe. Klej trzyma mocno, a skrzydełka dodatkowo zabezpieczają przed przesuwaniem. No i chronią brzeg bielizny przed zabrudzeniem. Długość też jest odpowiednia, idealnie nadają się do dziennego noszenia.

Każda podpaska zapakowana jest oddzielnie, dzięki czemu możemy wrzucić ją do torebki czy kosmetyczki bez obaw o zabrudzenie. W moich pochwałach nie bez znaczenia jest również dostępność podpasek – można je dostać praktycznie wszędzie. I to za niewielkie pieniądze, ponieważ kosztują regularnie około 7 -8 PLN za opakowanie 20 sztuk, ale na promocji spokojnie możemy dorwać je jeszcze taniej. A jeżeli dodam do tego, iż jest to produkt wyprodukowany w Polsce (czyli daje zatrudnienie naszym rodakom) to naprawdę nie widzę powodów, aby zmienić je na inne.

Mam nadzieję, iż Bella zacznie pracować nad technologią, która umożliwi produkowanie podpasek bez używania plastiku (nawet za cenę kilku złotych więcej). Wtedy byłby to dla mnie produkt idealny. Osobom, które jakimś cudem nie znają marki Bella, polecam zacząć swoją przygodę właśnie od tych podpasek.

Są ze mną od lat

Ładnych parę lat temu spróbowałam podpasek Bella i już zostały ze mną na stałe. Moim zdaniem są najlepsze na rynku. Spełniają swoje zadanie w 100%. Dobrze się układają na bieliźnie, chronią w pełni przed przykrymi incydentami. Fajnie spełniają swoje zadanie skrzydełka, dzięki czemu brzeg bielizny ma również pełna ochronę. Dodatkowo są cienkie, dzięki czemu nie przeszkadzają i są praktycznie nie wyczuwalne. Delikatna powłoczka nie powoduje podrażnień. Dla mnie super. Cena również nie jest wygórowana.

Mój hit

Zarówno nowa wersja jak i stara przypadła mi do gustu. Czuję się komfortowo i pewnie że żaden nieprzyjemny incydent się nie zdarzy. Podpaski nie przeciekają, nie przemieszczają się po bieliźnie i zatrzymują wszelki nieprzyjemne zapachy

Jedne z ulubionych

Wiadomo, że dla prawie każdej kobiety w pewnym przedziale wiekowym podpaski to artykuł pierwszej potrzeby. Już od dawna używam tych konkretnych i są w gronie moich ulubionych. Są cienkie, ale zarazem chłonne, dobrze wyprofilowane. Dobrze dopasowują się do bielizny i zapewniają mi taką ochronę, jakiej potrzebuję. Nie uczulają, są łatwo dostępne, cena jest odpowiednia - dla mnie w zasadzie produkt idealny w tym asortymencie.

Najlepsze!

Dla mnie Bell to królowa podpasek wśród tych które używałam. Klasyczne niebieskie najbardziej do mnie przemawiają. To że oddzielnie pakowane to już standard ale są cienkie przy czym bardzo chłonne i dają radę przy mocniejszym krwawieniu. Mają szerokie skrzydełka, które się nie odklejają i pozwalają utrzymać podpaski na miejscu. Bardzo przyjemna włóknina, jak już wspomniałam chłonna dzięki czemu jest sucho i brak podrażnień. Podpaski są bezzapachowe, ja tych zapachowych niestety nie toleruje ale pomimo to nie czuć nieprzyjemnego zapachu ponieważ jest tam taki neutralizator (gel formula).
I co jest ważne są dostępne praktycznie wszędzie i cena nie jest wygórowana. Ja często kupuje na promocji w pakach po 32 sztuki.

Najlepsze

Podpasek Bella używam od lat i są moimi ulubionymi podpaskami. Kupuję w różnych wersjach. Są bardzo wygodne i komfortowe w użyciu. Są cienkie, a jednocześnie bardzo chłonne. Neutralizują przykre zapachy, same w sobie są bezzapachowe. Mają skrzydełka, które u mnie są obowiązkowe, dzięki nim jest dodatkowa pewnosc i ochrona, a podpaska się nie przemieszcza. Dobrze trzymają się bielizny. Są chłonne, wygodne i bardzo komfortowo się je nosi. Nic się nie odznacza pod bielizną.

Bardzo dobre podpaski

Moim zdaniem Bella to najlepsza marka podpasek, tak jak niżej pisano też lubię zmieniać ich rodzaje, a większość mi naprawdę pasuje. Cieszę się że mamy od polskiego producenta takie porządne produkty. Te konkretne podpaski są z delikatną wierzchnią warstwą, która nie oddziela się od reszty, klej dobrze trzyma, chłonność jest bardzo wysoka. Rozmiar w sam raz jak na wersję "standard". No mogę tylko polecić.

Moje ulubione, polecam je każdej kobiecie

Podpaski ze skrzydełkami Perfecta Ultra Blue marki Bella są dostępne niemal w każdym hipermarkecie i drogerii. Kupuję je od lat i to zdecydowanie moje ulubione podpaski. Mają klasyczny kształt, odpowiedni rozmiar i skrzydełka. Kosztują w granicach rozsądku i są naprawdę chłonne.

Bardzo lubię ich delikatną i miękką powłoczkę. Jest idealna także dla wrażliwej skóry. Poza tym, podpaski są bardzo cieniutkie i praktycznie niewyczuwalne, więc dają naprawdę maximum komfortu podczas noszenia. I co ważne nie odznaczają się nawet w bardzo obcisłych spodniach. Mają porządny klej, nie przemieszczają się po przyklejeniu do bielizny. Nigdy mi nie przeciekły. Dodatkowo są bezzapachowe.

Bardzo lubię ich pakowanie- każda podpaska jest złożona na 3 i zapakowana w oddzielną folię. Wiem, że to mało ekologiczne, ale bardzo praktyczne i można je zabrać ze sobą wszędzie, wkładając nawet w bardzo małą torebkę, gdyż zajmują minimalną ilość miejsca. Bardzo żałuję, że nie było ich na rynku, gdy byłam nastolatką. Mam nadzieję, że nigdy nie zostaną wycofane z rynku. Polecam każdej kobiecie, niezależnie od wieku.

Praktyczne

Podpaski sa bardzo przyjemne w stosowaniu nawet ich nie czuc. Zapach mają taki delikatny, sa w odpowiedniej grubosci. Chlonne sa nawet przez caly dzien. Dostępność w kazdej drogeri