Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Kategoria
Marka

Oddychające, ultracienkie podpaski o wydłużonym kształcie, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami. Unikalne dodatkowe zabezpieczenie SEP (system for extra protection) przebiegające wzdłuż brzegów podpaski, zapobiega przedostawaniu się krwi na bieliznę. Nowe podpaski Bella Perfecta Ultra Maxi Rose są delikatnie aromatyzowane, dzięki czemu skuteczniej neutralizują intymne zapachy. Polecane przy obfitych krwawieniach.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna, wrażliwa, sucha

Przypadły mi do gustu

Jestem zakochana w podpaskach Belli. Są bardzo chłonne, trzymają się bielizny, nie przesuwają się. Nie przeciekają, sprawdzają się nawet w nocy. Dodatkowo bardzo ładnie pachną, dzięki czemu czuje się świeża nawet podczas "tych dni". Gorąco polecam.

Moje ulubione podpaski

Używam ich od lat, zawsze podczas końcówki mojej miesiączki i nie wyobrażam sobie bez nich tych dni. Są bardzo cienkie, komfortowe w użyciu, trzymają się bardzo dobrze na bieliźnie. Dodatkowo czuję, że moja skóra przez nie oddycha, a przede wszystkich są mocno chłonne.

Najlepsze

Podpasek Bella używam od lat i są moimi ulubionymi podpaskami. Kupuję w różnych wersjach. Są bardzo wygodne i komfortowe w użyciu. Są cienkie, a jednocześnie bardzo chłonne. Neutralizują przykre zapachy, same w sobie są bezzapachowe. Mają skrzydełka, które u mnie są obowiązkowe, dzięki nim jest dodatkowa pewnosc i ochrona, a podpaska się nie przemieszcza. Dobrze trzymają się bielizny. Są chłonne, wygodne i bardzo komfortowo się je nosi. Nic się nie odznacza pod bielizną.

Najlepsze!

Idelane, mięciutkie. Bawełniane, nie powodują podrażnień. Są ani grube ani cienkie, w sam raz. Bardzo ładnie pachną. Są chłonne, nie przemieszczają się.

Są bardzo świetne

Podpaski w wygodnym nie za dużym opakowaniu, każda podpaska zapakowana w oddzielną folie. Podpaski posiadają delikatny i przyjemny zapach. Są bardzo długie dzięki czemu u mnie sprawdzają się również na noc. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie podrażnia. Podpaski są bardzo chłonne, oraz pozbywają się brzydkiego zapachu. Podpaski posiadają dobry klej, który nie niszczy bielizny, ale dobrze ją trzyma w odpowiednim miejscu bez przesuwania się .

Kiedyś miałam już podpaski tej marki z serii Rose, ale była to wersja normal, więc jak tylko zobaczyłam tą nowość, byłam ciekawa nowszej wersji - maxi. Tym bardziej, że podpaski te zdobyły w tym roku nagrodę KWC, więc Wizażanki nie mogły się mylić. Podpaski są świetne – wydłużony kształt zapewnia optymalną ochronę, a świeży zapach odświeżenie i komfort w ciągu dnia. Są cieniutkie i bardzo wygodne w noszeniu zarazem. Mają wszystkie cechy podpaski idealnej.

OPAKOWANIE

Standardowo jak na tą markę opakowanie to śliczny, dziewczęcy kartonik utrzymany w biało-różowych tonach. Na górze opakowania mamy logo marki, oraz nazwę wersji podpasek, na dole zaś rysunek, który przedstawia ich kształt oraz ilość sztuk w opakowaniu. Opakowanie to standardowo foliowy woreczek. Znajdziemy na nim dokładny opis produktu i jego cech.

PODPASKI

Podpaski pakowane są pojedynczo w białe kieszonki w fantazyjne wzorki, które potem można wykorzystać przy wyrzucaniu. Każda z nich ma anatomiczny kształt, kolorowy wzór na środku, co dodaje im uroku. Lubię je za to, że są na prawdę cienkie. Posiadają mocny i wytrzymały klej, który zapobiega przesuwaniu i odklejaniu. Są niezwykle komfortowe w noszeniu, praktycznie niewyczuwalne, a dzięki temu, że są dłuższe lepiej chronią podczas snu. Podpaski posiadają delikatny kwiatowy zapach, mnie bardzo się on podoba. Jeśli chodzi o chłonność to sprawdzą się nawet podczas obfitych miesiączek, mnie jeszcze nigdy nie zawiodły. Wykonano je z miękkiego i przyjemnego dla skóry materiału, delikatnego w dotyku, który zapobiega odparzeniom i podrażnieniom skóry. Można zakupić małe lub duże opakowanie, w zależności od naszych potrzeb. Na pewno kupię je ponownie i sprawdzę inne, nowe warianty.

PLUSY
+ bardzo cienkie
+ mają mocny klej
+ praktycznie niewyczuwalne
+ anatomiczny kształt
+ ładny zapach
+ przyjemny materiał
+ korzystna cena

Doskonała ochrona!

Szczerze mówiąc jak dotąd nie znalazłam produktu na "te dni", który by się tak dobrze sprawdzał jak podpaski z serii Perfecta Ultra firmy Bella. Wypróbowałam je już w wielu wersjach kolorystycznych i przeważnie były niezawodne. Te konkretne różowe i w wersji maxi zamknięte są w bardzo ładnym pod kątem szaty graficznej opakowaniu zbiorczym, a dodatkowo każda podpaska jest oddzielnie zapakowana w folijkę. Podpaski mają świetny kształt, który dobrze dopasowuje się do bielizny, a dzięki skrzydełkom trzymają się cały czas na swoim miejscu, bez przesuwania np. w trakcie aktywności ruchowej. Poza tym podpaska jest na tyle długa, że nie trzeba martwić się o zabrudzenie bielizny, jest także bardzo chłonna, a dzięki delikatnemu zapachowi czujemy się świeżo i czysto. Ogromną zaletą jest również niewielka grubość - daje to komfort stosowania oraz niska cena - zwłaszcza w promocji. Z pewnością sięgnę po te podpaski jeszcze niejeden raz. Marka Bella na rynku podpaskowym jest zdecydowanie moim nr 1!

Fajne, ale...

Podpaski te są cienkie, wygodne i dobrze się trzymają, nie odklejają się ani nie przesuwają. Nie podrażniają. Fajnie, że są delikatnie zapachowe, jest to komfortowe. Wolę jednak podpaski z siateczką która wchłania całą krew zamiast takich z miękką włókniną. Kupiłam je na próbę, ale nie polubiłam. Pozostanę przy takich z siateczką

Dobre i niezawodne

Podpaski mają kolor różowy i bardzo ładnie pachną. Kupiłam je na promocji w Rossmannie.

Co jest szczególnie dla mnie ważne, podpaski są małe i bardzo cienkie, dlatego też nie są wyczuwalne podczas noszenia. Czy na rowerze, czy podczas pracy w pozycji siedzącej, zapomniałam że w ogóle mam okres.

Podpaski są również bardzo chłonne, pochłaniają idealnie nawet podczas pierwszych dni okresu. Nic nie przecieka, a podpaska przez cały czas jest na swoim miejscu.

dobre

Bella podpaski są higieniczne , chłonne i komfortowe. Sięgam po nie co jakiś czas szczególnie w nocy kiedy robię przerwę od tamponów. Wykonane z odpowiedniego materiału, nie mają niepotrzebnych siateczek jak inne marki. Są bezpieczme i nie przeciekają.

Niezmiennie od kilu lat!

Kupuję od kilku lat i wcale nie zapowiada się, abym miała je zmieniać. Nie ma znaczenia jak intensywny mam okres, one zawsze się super sprawdzają. Jeśli jeszcze któraś z Was nie testowała to serdecznie polecam.

Bardzo dobre na trudne dni

Podpaski są duże, chłonne i wygodne w noszeniu. Czyli idealnie spełniają swoją rolę. Nadają się przy pierwszych dniach, które są szczególnie ciężkie... Na pewno sięgnę po następne opakowanie