Bourjois, Rouge Velvet Ink (Pomadka do ust w płynie)

Bourjois, Rouge Velvet Ink (Pomadka do ust w płynie)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 3,5 ml

Pomadka do ust w płynie o intensywnie nasyconym kolorze. Zapewnia matowy efekt, który bez problemu nałożysz przy pomocy precyzyjnego aplikatora. Pomadka jest niezwykle trwała, nawet do 24h.

w płynie
kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Odjazdowa czerwień, super formuła

Nadszedł ten czas gdy zechciałam sięgnąć po czerwień, do której przez lata byłam uprzedzona i wybrałam się na poszukiwania odcienia idealnego. Padło na tą szminkę w odcieniu 09-cudny odcień bez pomarańczowych podtonów, mam wrażenie że pasowałby do każdej karnacji i każdego typu urody. Pomijając już jednak kolor, zachwyciła mnie zarówno formuła tej pomadki, jak i piękne opakowanie. Jakie jest- każdy widzi- wygląda na wysokopółkowy kosmetyk. Ma świetny cieńki aplikator który pozwala precyzyjnie aplikować szminkę.
Co do samej pomadki, rewelacja. Formuła pięknie się nakłada, wystarczy cieńka warstwa dla uzyskania idealnego efektu i dokładnego pokrycia kolorem. Zastyga dość szybko, ale nie daje efektu ciężkości i przesuszenia. W sumie wygląda jak jednolity gładki cieńki filtr na ustach. Nie jest ultra trwała, ale dość ładnie się ściera, równomiernie i reaplikacja wygląda dobrze. Jestem bardzo ciekawa czy inne kolory zachowują się podobnie i chyba skuszę się jeszcze na jakiegoś nudziaka.

Dobra ale dla wprawionych w makijażowym boju

To moja druga pomadka z serii Rouge Velvet, kuzynka wersji aksamitnej. Głównym powodem zakupu który skłonił mnie do sięgnięcia po nią były bardzo dobra opinia o wspomnianej kuzynce plus obłędny kolor fuksja cha cha. Kolor - który łudząco przypomina mi moją ukochaną lata temu pomadkę Laura Mercier. Dodatkowo na plus dla wersji Ink przepiękne jakby luksusowe opakowanie, naprawdę wyglądające jak z wyższej półki:) czyli piękny gadżet do torebki :)

O ile wersja aksamitna jest banalna w użyciu (moim zdaniem ciężko zrobić sobie nią krzywdę) o tyle w przypadku wersji Ink trzeba już być bardziej precyzyjnym. Pomadka bowiem ma bardziej rzadką konsystencję i tutaj trzeba wprawy aby nie zrobić sobie Jokera na twarzy:) Bardzo duży plus za pigment,w zasadzie jedno pociągnięcie aplikatorem wystarczy aby pomalować usta. Dodatkowo pachnie pięknie, znów kojarzy mi się z produktami luksusowymi:) Co do efektu jest to zdecydowany mat,potrzebuję ok 30 sekund aby zaschnąć na ustach i trzyma się na ich naprawdę długo. O ile faktura wersji aksamitnej jest właśnie aksamitna o tyle tutaj mamy nieco inne odczucie, bardziej przylegającego filmu, jednak w moim odczuciu w niczym mi to nie przeszkadza. podobnie jak przy zwykłym Velvet Rouge rekomenduję regularny peeling i pielęgnację ust.
Sam efekt jest naprawdę fajny,jest to jedna z tych pomadek za które jestem w stanie zapłacić dużo pieniędzy,choć cena nie jest jakaś zaporowa i bywa w promocji. Gama kolorów dość spora,ale są to kolory dla odważnych:)
Daje tylko 4gwiazdki, gdyż miewam momenty że wspomniany film na ustach załamuje się,co wymaga nawilżenia transparentnym błyszczykiem bo inaczej pojawi się nam efekt spękanej ziemi. Mimo to,chyba wrócę do niej w innej wersji kolorystycznej:)

Piękny kolor

Pomadka ta jest prawdziwym majstersztykiem, jeśli chodzi o matowy efekt. Po nałożeniu zapewnia gładką i intensywnie matową powierzchnię ust. Precyzyjny aplikator ułatwia rysowanie konturu i nanoszenie produktu.

Ładny kolor

Mam ją w kolorze Mauve Sweet i jest to przepiękny brudny roz. Kupiłam ją już sport czas temu, aż wstyd się przyznać, ale wciąż i ładnie pachnie i wyglada na ustach ;)
Szminka ma piekne opakowanie, posiada wygodny aplikator, który jest cienki dzięki czeku możemy precyzyjnie pomalować usta.
Nie wysusza ust, nie tworzy skorupy na nich.

Z minusów to na pewno cena oraz trwałość, bardzo szybko schodzi z moich ust. Podczas picia/ jedzenia - momentalnie się ściera. Za taka cenę oczekiwałabym jednak trochę większej trwałości. Myślę, że za taką cenę można kupic zdecydowanie coś bardziej trwalszego.

elegancka

Pierwsze użycie tej pomadki przypomniało mi, że pomadki matowe nie muszą drastycznie obciążać i wysuszać ust. Pomadka wytrzymuje sie na ustach może nie cały dzień, ale około 4 godzin i można ją delikatnie dołożyć i wygląda to schludnie.
Opakowanie eleganckie ze złota nakrętką. Aplikator jest bardzo precyzyjny - cienki i dość sztywny. Pozwala nawet na obrysowanie konturu. Zjada się, ale w sposób estetyczny (delikatnie od wewnątrz). Na plus, że nie wysusza ust. Cena standardowa trochę powstrzymuje przed zakupem innych kolorów, ale w promocji pewnie się skuszę.

Trwała

Pomadka super mi się sprawdza, jest naprawdę trwała, dodatkowo nie wysusza mi ust jak większość, testuję ją od miesiąca i się nie zawiodłam ani razu. Polecam z czystym sercem

Bardzo przyjemna

Mam dość suche usta. Jako, że uwielbiam matowe pomadki, to postanowiłam wypróbować ten pomadki, dzięki obietnicom producenta. Pomadka ma bardzo ładne opakowanie, z języczkowym aplikatorem. Pomadka jest przyjemna w użyciu. Nie rozlewa się. Jest długotrwała i nie wysusza ust. Polecam pomadkę z czystym sumieniem. Jedynym jej minusem jest cena bez promocji.

trwała, ale nie wysusza

Używam koloru 08, który jest piękną ciepłą czerwienią, która wpada w pomarańcz.
Formuła bardzo fajna - przyjemnie się aplikuje, jest dobrze napigmentowana, nie zastyga aż tak szybko, więc nie trzeba się spieszyć przy nakładaniu. Aplikator jest bardzo precyzyjny dzięki temu, że jest mniejszy niż zazwyczaj w błyszczykach.
Jest trwała, ale nie wysusza ust. Przy zjadaniu się nie robi dziwnych dziur, a przy uzupełnianiu nie robi się skorupa.
Jestem bardzo zadowolona i z chęcią sięgnę po inne kolory.

Godna polecenia

Pomadka ma wygodny, mały aplikator. Można swobodnie pracować i wszędzie dotrzeć. Ładnie wygląda na ustach, nie klei się co się zdarza przy niektórych pomadkach. Kolory nasycone, komfortowo się ją nosi. Trochę dziwnie się "zjada", ale mimo to jest bardzo dobrym wyborem

Rewelacyjna!

Pomadka Bourjois w 100% spełniła moje oczekiwania. Wybór kolorów jest spory, mam ją już w trzech odcieniach. Największym plusem jest pigmentacja oraz komfort noszenia. Po nałożeniu jest praktycznie niewyczuwalna i utrzymuje się naprawdę cały dzień! Nosiłam ją wiele razy, była nieugięta nawet po dwóch posiłkach i deserze! Ostatnią zaletą jest opakowanie. Bardzo piękne, złoty akcent wyglada naprawdę świetnie. Aplikator jest również wygodny, cienki - wiec precyzyjny. Świetnie się trzyma, czuje się w niej bardzo komfortowo, same plusy;)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

08 Coquelic'Hot - pomarańczowa, gorąca, intensywna czerwień.

Pomadkę Bourjois, Rouge Velvet Ink otrzymałam jako jedną z nagród za nadany mi tytuł Recenzentki miesiąca lutego. Sama raczej bym się na nią nie skusiła, gdyż cena regularna przeraża, choć w drogeriach internetowych lub na allegro można ją upolować w znacznie korzystniejszej kwocie. Pomadkę tę miałam już okazję nałożyć kilkukrotnie na większe, jak i mniejsze wyjście, więc spokojnie mogę opisać jej właściwości.
Opisywany przeze mnie odcień to 08 Coquelic'Hot, czyli bogato napigmentowana, rzeczywiście bardzo gorąca czerwień z odcieniem pomarańczy. Kolor ten bardzo mi się podoba i uważam, że pasuje do mojej w tonacji ciepłej urody.
Sama pomadka zamknięta jest w bardzo ładnym opakowaniu, w którym szczególną uwagę zwraca rączka złotem zdobiona :) Aż się robi luksusowo, choć troszkę widać, że to jednak tańszy luksus, gdyż złota emalia z każdym dotykiem matowieje. Pomadka ma dość gęstą konsystencję, która mam wrażenie, że wraz z każdym kolejnym otwarciem opakowania jeszcze bardziej gęstnieje, a z czasem w środku zaczynają tworzyć się grudki, które są też widoczne na ustach, co wygląda bardzo nieestetycznie (dosłownie tak, jakby skóra z warg się łuszczyła). Aplikator jest cieniutki i rozprowadza produkt względnie bezproblemowo po ustach, choć trzeba uważać przy obrysowywaniu konturów, by zrobić to precyzyjnie (mnie się parokrotnie zdarzyły trochę krzywe obrysowania w "ząbki"). Plus za to, iż pomadka w dość krótkim czasie zastyga na ustach i szybko znika wrażenie lepkości i sklejenia warg. Co ważne, kosmetyk nie wysusza ust i nie tworzy brzydkiej skorupy jak to wiele tego typu specyfików ma w zwyczaju. Bez zarzutu jest również pigmentacja: wystarczy jedna warstwa, by nadać ustom piękny kolor bez prześwitów, choć ja osobiście nakładałam sobie dwie warstwy dla jeszcze głębszego nasycenia. Plusem jest także całkiem przyjemny zapach i smak (ja jestem bardzo uwrażliwiona na aromaty pomadek i zbyt intensywne wonie czy smaki potrafią mnie natychmiast zniechęcić, wywołując nudności). Największym jednak minusem jest fakt, iż pomadka fatalnie się zjada, pozostawiając prześwity naturalnych ust albo nawet zupełnie puste kontury od środka, a pozostają pokryte kolorem obrysy od zewnątrz. Wygląda to dość dziwnie. Poza tym pod wpływem pokarmu pomadka osadza się na zębach, co wygląda nie tylko nieestetycznie, ale i komicznie. Trwałość zdecydowanie nie jest mocną stroną tego produktu - przynajmniej ta w styczności z jedzeniem i piciem. Gdyby się chociaż równomiernie zjadała, byłoby ok, ale przez to, że dzieje się to w sposób opisany powyżej, zniechęca mnie do użytkowania kosmetyku np. na wyjście do restauracji. Wolę już coś, co zje się natychmiast i w całości. Zaś na wypad np. na zakupy będzie ok.

Nawet dobra

Matowa pomadka w płynie ma bardzo ładne opakowanie. Bardzo przyjemna konsystencja przepiękna paleta kolorów, pokrycie również bardzo fajne. Pomadka ładnie pachnie, nie ma problemów z jej aplikacja, a na ustach zapewnia uczucie gładkości. Jedyne do czego chce się przyczepić to jej trwałość która jest bardzo kiepska. Słabo się utrzymuje na ustach niestety trzeba często aplikować dla podtrzymania efektu plusem jest też to że kolejne aplikacje nie tworzą skorupy na ustach.