Mustela, Maternite, Ouo Smagliature (Olejek na rozstępy bio)

Mustela, Maternite, Ouo Smagliature (Olejek na rozstępy bio)

Olejek na rozstępy certyfikowany BIO, specjalnie opracowany, aby zapobiegać pojawianiu się rozstępów podczas ciąży i po porodzie. Bezzapachowy.
pod wpływem działania hormonów, skóra w ciąży staje się bardziej sucha i napięta. w tym wyjątkowym dla ciała okresie potrzebuje ona znacznie więcej nawilżenia, zarówno wody, której należy wypijać min. 1,5-2l dziennie, jak i dostarczenia skórze lipidów, które działają odżywczo i zmniejszają odparowywanie wody z naskórka.

pielęgnacja ciała
uelastyczniające / na rozstępy, nawilżające, wygładzające
oliwka / olejek
z defektami, normalna

Używam od początku ciąży, bardzo wydajny bo jestem w 9 miesiącu i dopiero drugie opakowanie.
Używam codziennie rano ponieważ szybko się wchłania i nie brudzi ubrań
Olejek bardzo dobrze nawilża, skora nie swędzi i nie jest sucha
Rozstępów nie mam♡
Spełnia swoje zadanie w 100%

Dostępny w każdej drogerii
Ma bardzo dobry skład, jest bez zapachowy

Rewelacja

Olejku używam na brzuszek, uda i piersi. Poza tym, że ma super skład, to rzeczywiście czuć działanie tych składników. Olejek szybko się wchłania, nie ma zapachu, nie pozostawia plam na ubraniu, a skóra po nim przez wiele godzin jest miękka, nawilżona, elastyczna. Rozstępów brak. Produkt wart swojej ceny.

Bardzo fajny produkt dla mam

MUSTELA MATERNITE BIO - Olejek przeciw rozstępom w ciąży.
Kupiony szybko po jego premierze, kierowałam się wielką chęcią przetestowania go, po bardzo fajnym doświadczeniu z kremem Mustela, którego też używałam w ciąży od samego początku.

Krem w porównaniu z olejkiem był o wiele droższy (okolice 80zl). Olejek kosztował delikatnie ponad 30zł. ????

Jest kompletnie bezzapachowy, w konsystencji mocno oleisty.
Nie pozostawia tłustego filmu na skórze (co jest dla mnie ogromnym plusem), choć bardzo ciężko się wchłania. Zazwyczaj wcieram go w brzuszek i uda na noc. Super koi uczucie ścigania i świądu skory na brzuchu w ciąży. Nie mam pojęcia czy działa antyrozstępowo, bo na szczęście nic się u mnie nie pojawiło.

Ze swojej strony bardzo polecam, produkty Mustela to dla mnie jakość warta swojej ceny.