Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.86/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające
bez parabenów, hipoalergiczna
Krycie
mocne
z pompką
mineralne, fluidy
wrażliwa

Fluid

Podkład pięknie wtapia się w skórę, jest przy tym delikatny (nie robi efektu maski, wręcz przeciwnie), naturalnie redukuje przebarwienia (nawet radzi sobie z umiarkowanymi zaczerwieniami, do mocnych zaczerwień jest nieco za słaby ale w połączeniu z kremem poprawiającym koloryt skóry jest świetny).

Lubię ten podkład

Naprawdę lubię ten podkład. Tak jak w opisie jest dobrze kryjący, konsystencja dość gęsta, ale sprawnie rozprowadza się go po skórze. Trwałość jest OK, ale nie wiem jakby to było przy np.tłustej cerze, ja mam cerę normalną i bez poprawek spokojnie do 8godz trzyma się bez zarzutu. Cena w porządku, kupiłam w aptece coś ok.32zł Pompka jako dozownik sprawdza się idealnie.

Dobry produkt

Podkład używałam przez kilka lat i mogę powiedzieć jest wart zainteresowania. Dobrze zakrywa niedoskonałości jednocześnie nie tworząc efektu maski. Skóra po jego założeniu wygląda naturalnie. Jedną z jego największych zalet jest to że nie zapycha i pielęgnuje cerę. Bardzo dobry do stosowania na co dzień. Produkt wart swojej ceny. Opakowanie ma bardzo wygodną pompkę przez co można łatwo wycisnąć odpowiednią ilość.

Mój ulubiony podkład

Używam tego podkładu od ponad 7 lat. Jestem osobą o jasnej karnacji i dla mnie ten podkład w odcieniu 01 jest najlepiej dobranym podkładem. Przez te lata nie znalazłam innego podkładu, który byłby lepiej dopasowany. Polecam każdej kobiecie, która ma właśnie problem z doborem bardzo jasnego podkładu. Ogromnym plusem tego odcienia jest to, że jest bardzo jasny, ale nie zostawia żadnej różowej poświaty. Krycie jest bardzo dobre, trwałość tak samo. Dodatkowym plusem jest to, że podkład jest z filtrem.

Najlepszy

Fluid który skradł moje serce.. Dosłownie. Od ponad 5 lat zawsze ma miejsce w mojej kosmetyczce. W zależności od kolory skóry, latem odcień 2,zima 1.
Dobrze stapia się z moją karnacja, nie tworzy maski, nie czuć go na skórze.
Pielęgnuje skórę, nawilża, a mimo wszystko też porządnie kryje, plus za to, że można budować krycie.
Nakładanie go to przyjemność, ręka, gąbka czy pędzlem efekt jest dobry.
Nie podrażnia i nie wysusza, nie zwiększa nadkreatywnosci naczyń krwionośnych, te mam na policzkach, za to mega plus, ponieważ jestem posiadaczka cery suchej i wrażliwej po zmyciu go nie mam cery zaognionej, wręcz bordowej jak po niektórych fluidach.
Opakowanie super bo z pompka i cena fluidu to też duży plus ok 40 zł a wystarczaa mi naprawdę na długo.
Minusem mogą być odcienie.. są tylko 3, ale plus dla firmy za to że wszystkie bez różowych pigmentów. 1 to odcień bardzo neutralny, 2 posiada nieco więcej żółtych pigmentów a 3 to już dla osób z ciemna karnacja bądź mocno opalona skóra.
No i trwałość... O tym zapomnieć nie można, u mnie trzyma 12 h, niezależnie od tego czy przypudruje czy nie.
Reasumując... Mój hit! Polecam!

Krycie średnie

Stosowałam ten podkład przez kilka lat i ogólnie byłam zadowolona.
Od kilku miesięcy testuje inne podkłady i teraz widzę różnicę jeżeli chodzi o krycie i pharmaceris jest dla mnie średnio kryjącym podkładem. Dobrze stapia się ze skóra i jest bardzo wydajny, starczał mi na 3 miesiące.
Niestety narazie nie zamierzam do niego wrócić.

Powrót po latach!

Tego podkładu używałam kilka lat temu, kiedy pracowałam w aptece jako dermokonsultantka i bardzo go lubiłam. Po ok 2 latach przerwy do niego wróciłam i jakoś mnie nie zachwycił. Po kolejnych dwóch postanowiłam zamówić go ponownie i znowu się polubiliśmy!

Podkład jest w plastikowym, lekkim opakowaniu (dobry na wyjazdy) z pompką. Bez zapachu. Dobry dla cery wrażliwej. Konsystencja dość gęsta i kremowa, łatwo się aplikuje. Dodatkowo posiada SPF co jest na duży plus!

Podkład bardzo ładnie kryje niedoskonałości jak i przebarwienia. Ma co prawda tylko trzy odcienie ale kolory są bardzo ładne i każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapycha. Daje efekt bardzo naturalny, zwłaszcza wklepany mokra gąbka ale palcami również nie robi smug. Trzyma się spokojnie niemal cały dzień. Buzia wyświęca się trochę w ciągu dnia ale dla mnie nie jest to problem. Polecam! Warto spróbować zwłaszcza że jest łatwo dostępny i w niskiej cenie!

Ok ale... tylko do suchej skory

Mam cerę normalna/ mieszana i niestety czuje sie jakbym wysmarowała sie masłem. Jak dla mnie bardzo mokry, po przypudrowaniu nadal klejąco a po kilku godzinach lepiej twarzy nie dotykać. (Pracuje 12h) Nadkładam pędzlem cienka warstwę na przygotowana twarz. Kupilam bo dziesięć lat temu używałam podobnych i sie sprawdzało jednak cera sie zmienia. Oddaje koleżance z bardziej sucha skora. Krycie srednie

Dobry,ale nie dla każdego

Kupiłam w sumie z przymusu,ponieważ musiałam zmienić mój podkład na coś lekkiego,delikatnego i niekomedogennego z powodu leczenia trądziku. Pierwsze odczucie po nałożeniu trochę podkładu na brode były okropne. Byłam przekonana,że od razu wywalę go do kosza. I w tym momencie zostałam pozytywnie zaskoczona.

Fluid jest delikatny,ma kremową konsystencję,bo zawiera w sobie filtr. Niezbyt odpowiadała mi opcja tej konsystencji,ale przekonałam się. Wygląda on super naturalnie na buzi. Łatwo się go rozprowadza i niewielka ilość wystarczy aby pokryć cała twarz. Jestem pozytywnie zaskoczona jego kryciem,ponieważ kryje naprawdę dobrze. Większe niedoskonałości wymagają pomocy korektora,ale z innymi w zupełności sobie radzi. Pomimo ubogiej gamy kolorystycznej najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny i naprawdę podoba mi się jak wygląda. Wielkim plusem jest jego niekomedogenne działanie,przez co nie wnika w otwarte pory. Filtr w podkładzie jest mega super,bo wiem że ochroni moja buzię przed nadmiernym promieniowaniem:)

Niestety pomimo mocnego przypudrowania fluid łatwo ściera się z twarzy,wystarczy małe przejechanie i podkładu brakuje. Nie ma w nim również efektu matującego ,wiec przy cerze tłustej czy mieszanej niezbyt się sprawdzi. Cena mogłaby być mniejsza.

Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Przy mojej bardzo problematycznej cerze sprawdza się całkiem dobrze. Na plus jest jego dobre krycie oraz to, że łatwo się rozprowadza. Nie wysusza również skóry i nie zatyka porów. Minusem jest to, że przy większych przebarwieniach to krycie nie jest takie idealne oraz nie za dobrze trzyma się na buzi. Całego dnia bez poprawek na pewno nie wytrzyma. Minusem jest również to, że słabo matuje i po kilka godzinach skóra się błyszczy.

dobry podkład, ale nie dla tłustej skóry

Podkład dobrze kryje, ale moja twarz zaczyna się tragicznie świecić już po pół godzinie. Nawet jak użyję do zmatowienia pudru ryżowego to i tak po jakimś czasie zaczyna błyszczeć. Generalnie bardzo lubię ten podkład, za jego krycie, ochronę SPF oraz to, że nie zapycha problematycznej skóry. Używam go jednak rzadko, jak moja skóra jest w gorszej kondycji. Nie mam siły do tego nienaturalnego świecenia się twarzy po jego użyciu.

Nie dla mnie

Dostałam ten podkład od koleżanki, u której się nie sprawdził (ma cerę mieszaną), ponieważ bardzo wysuszał jej skórę. Postanowiłam go przetestować na sobie, moja cera jest tłusta, więc myślałam, że mi za bardzo krzywdy nie zrobi. Ogólnie rzecz biorąc podkład jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką. Lubię takie za to, że można rozsądnie porcjować produkt i nie przesadzać z ilością, a przy podkładach nie ma co, bo wygląda się po prostu źle. Ten produkt ma bardzo dobre krycie, ale efekt końcowy przypomina maskę, nawet po wykończeniu makijażu. Do tego po kilku godzinach podkład wręcz spływa z twarzy, więc trwałość niestety na minus. W moim przypadku nie wysusza bardzo cery, ale uwidacznia suche skórki. Dodatkowo zauważyłam, że bardzo zapycha, po zmyciu makijażu nie raz zauważyłam nowe pryszcze. Ze względu na przeważającą ilość minusów na pewno do niego nie wrócę.