Schwarzkopf Professional, Oil Ultime, Argan &Barbary Fig Oil-In-Shampoo (Szampon do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Szampon do włosów normalnych i niezdyscyplinowanych. Intensywnie oczyszcza i pielęgnuje. Szybko wchłaniający się olej nadaje włosom połysk, gładkość i uczucie lekkości. Seria Oil Ultime Argan & Barbary Fig Oil została stworzona specjalnie do pielęgnacji włosów normalnych i niezdyscyplinowanych. Olej arganowy i opuncja figowa odżywiają, nawilżają i pomagają zmniejszyć puszenie się włosów, zapewniając im cudowny połysk.

Właściwości:
Delikatnie oczyszcza wszystkie rodzaje włosów
Zawiera cenny olejek arganowy oraz maruli
Nawilża i wygładza
Lekka formuła nieobciążająca włosów
Nadaje włosom połysk.

z pompką
Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych
oczyszczające, nabłyszczające, wygładzające, nawilżające

Jeden z ulubionych!

Ten cudowny szampon dostałam w wygranej paczce i po pierwszym użyciu się w nim zakochalam. Ma bardzo ładne opakowanie w kolorze brązowym ze złota pompką. Możemy dzięki temu użyć tyle produktu ile potrzebujemy. Produkt jest bardzo wydajny. Wystarcza 2 pompki rozcieńczone z wodą, aby umyć długie włosy. Ja mam szampon w mniejszej pojemnosci 300 ml, ale jest też w wersji 1000 ml. Szampon ma dość gesta konsystencję, koloru białego i posiada przepiękny zapach, ktory długo utrzymuje się na włosach. Po użyciu zauważyłam że moje włosy są bardzo miękkie i delikatne. Szampon nawilża włosy, wygładza i regeneruje. Włoski łatwo się po nim rozczesuja i są lśniące. Nie zauważyłam, aby podrażnił skórę głowy. Cena jest dość wysoka, bo za litr szamponu trzeba zaplacic ok. 100 zł, ale spisuje się rewelacyjnie. Jak dla mnie ten produkt powinna przetestować każda kobieta.