Avon, Minions For Girls EDC

Avon, Minions For Girls EDC

Pachnąca truskawkami owocowa kompozycja Minions to delikatny zapach dla dziewczynek, w sam raz na dzień pełen przygód.
Kompozycja: delikatna, owocowa
Nuty zapachowe: pyszne truskawki

Czas na truskawkowy zawrót głowy! Ten pysznie owocowy, dziewczęcy zapach stworzono specjalnie z myślą o małych fankach Minionków. Woda zapachowa to najlżejsza wersja perfum. Zawiera w sobie 1-2% olejków eterycznych, dzięki czemu świetnie się sprawdzi dla osób o wrażliwym powonieniu i dzieci.

zapachowa

Kupiony w: U konsultantki

Truskawkowy Minionek

Produkt zakupiony u konsultantki dla córci ma ładną żółtą buteleczkę z motywem dziewczynki z jednorożcem na tle słodkich różowych serduszek atomizer nie zacina się zapach truskawkowy bardzo słodki średnio trwały wydajny podoba się mnie i córci fajny produkt polecam

Kupiony w: U konsultantki

Truskawa

Każdy z nas ma w sobie trochę z dziecka i u mnie objawia się to słabością do paru bajkowych bohaterów, między innymi do Minionków. Kiedy tylko zobaczyłam te serię w Avonie, od razu zaopatrzyłam się w mgiełkę i w balsam do ust.

Cena jest dosyć przystępna, tutaj podana regularna. W katalogu wygląda to chyba trochę lepiej. Opakowanie wygląda naprawdę uroczo. Wyraźny, urokliwy obrazek z żółtymi akcentami. Atomizer działa bez zarzutu, naklejka nie schodzi. Pojemność to 150 ml i starcza na dosyć długo. Pachnie ładnie, ale oczywiście bardzo słodko. Faktycznie czuć tam nutę truskawki. Świeża, przyjemna woń. Z pewnością niedusząco słodka. Doskonała nie tylko dla małej dziewczynki, ale również dla nastolatki i trochę wyrośniętego dziecka. Fajna jest również duża zawartość olejków eterycznych. Jedyny minus to trwałość, ale to jak przy większości mgiełek. Opakowanie jest dosyć duże, więc też raczej średnio nadaje się do torebki. Zwykle używam po kąpieli.

Ja jestem na tak. Naprawdę przyjemnie się jej używało. Nie przepadam za mdlącymi, słodkimi zapachami i trochę obawiałam się, że dostanę coś takiego, a tutaj okazuje się całkiem przyjemnie. Spokojnie mogę polecić.