NeoNail, Frezarka do paznokci mini 12W

Średnia ocena: 4.00/5

Kategoria
Marka

Profesjonalna frezarka Mini:
Usunie każdą hybrydę i masę żelową.
Pomoże Ci dokładnie opracować paznokcie i skórki.
Ułatwi pracę – jest prosta w obsłudze, więc skorzystasz z niej samodzielnie, w domu.
Frezarka do paznokci Mini to urządzenie niewielkie, ale pomocne w prawidłowym wykonywaniu stylizacji hybrydowych.

Dlaczego warto wybrać akurat ten produkt i komu go polecamy? Sprawdź!

Jak działa frezarka do paznokci Mini?
1. Szybko i skutecznie – usuwa nawet grube warstwy hybrydy oraz żelu. Jeśli przedłużałaś paznokcie bazą, Duo Acrylgelem lub innym produktem – frezarka jest jedynym sposobem na ściągnięcie takiej masy.
2. Bardzo dokładnie – nie ma lepszego sposobu na opracowanie płytki i pozbycia się skórek, jak skorzystanie z frezarki. I odpowiednich frezów oczywiście.
3. Prosto – jej uruchomienie jest łatwe i intuicyjne. Wymiana frezów również nie przysparza problemów. Wystarczy jedynie przekręcić ruchomą część rączki zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wymienić frez i ponownie przekręcić rączkę w drugą stronę.

Jak korzystać z frezarki do paznokci Mini?
Podłącz urządzenie za pomocą kabla USB do komputera lub zasilacza USB.
Włączasz je przy użyciu jednego przycisku R/F.
Włączając kolejny, wybierzesz prędkość obrotów. Przycisk Speed uruchamia 3 stopnie obrotów.
Frezarka zapamiętuje ostatnio używaną prędkość!
Jak wygląda frezarka do paznokci Mini i dlaczego warto ją mieć?

Frezarka do paznokci jest mała, składa się jedynie z rączki. Jest więc lekka i poręczna, a to daje wiele wygody i komfortu podczas opracowywania paznokci.
Jej wygląd i obsługa sprawiają, że urządzenie jest idealne dla osób, które dopiero co zaczynają korzystać z frezarki.
Zawsze wybieraj sprawdzone i wygodne rozwiązania – sięgnij po frezarkę do paznokci Mini!

inne

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 3

Dla średniozaawansowanych zbędny produkt

Kupując ten sprzęt myślałam, że jestem jeszcze początkująca, bo miałam za sobą dopiero kilka miesięcy robienia samodzielnie paznokci, a frezarki nigdy nie używałam. Kupiłam, ja z myślą przyspieszenia sobie pracy.

Posiada ona jednak bardzo słabą moc, aby zdjąć hybryde potrzeba baaardzo dużo czasu, nie mówiąc już o żelach. Dlatego zamiast mi ułatwić prace to ją utrudniła, znacznie szybciej schodzi przy pomocy pilnika. Według mnie bardzo średnio radzi sobie też ze skórkami, nie robi tego precyzyjnie i nie pozbywa sie ich w taki sposób jak powinna przez bardzo słabą moc.

Frezy średniej jakości. Posiada 3 stopnie mocy. Bardzo łatwa w obsłudze.

Na plus to, że jest bardzo poręczna, można ją podłączyć przy pomocy kabla do ładowarki. Nie ma żadnych większych dodatkowych części,

Krzywdy się nią na pewno nie zrobi, ale niestety nic dobrego też nie. Można powiedzieć, że praktycznie nie spełnia swojej roli. Może się ona przydać komuś kto na prawdę pierwszy raz robi paznokcie, ale nie wiem czy warto wydawać pieniądze na sprzęt, który posłuży na maks 1-2 miesiące czyli okres nauki,

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Tylko dla początkujących

Ta frezarka była moją pierwszą frezarką, wcześniej nie miałam styczności z takim sprzętem i nie miałam szkoleń.

Sama frezarka jak nazwa wskazuje jest malutka, bardzo łatwa do przechowywania. Posiada moc 12W, to również bardzo mało, dlatego ściągnięcie hybrydy zajmuje dużo czasu.
Posiada tylko jednostronne obroty, co znacznie utrudnia obrobienie idealnie skórek.
Frezarka w zestawie posiada frezy, ale są to frezy bardzo słabej jakości.

Jak dla mnie się nie spisała, ale dla osób, dla których to będzie pierwszy kontakt z frezarką to jak najbardziej polecam, ponieważ ma bardzo małą moc i dzięki temu uda się ściągnąć stylizacje w dłuższym czasie, ale za to w bezpieczny sposób.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Kupiłam tę frezarkę prawie 2 miesiące temu i od tej pory uważam, że życie z nią jest o wiele łatwiejsze :P Ma dużo plusów:

+ jest bardzo cicha, nie robi hałasu,
+ mała i zgrabna, mieści się spokojnie do torebki, można ją nosić wszędzie ze sobą,
+ długi, wygodny kabel,
+ nie nagrzewa się, a kiedyś miałam inną i po kwadransie była już gorąca,
+ bardzo porządnie wykonana, metalowa i niezniszczalna,
+ trzy poziomy mocy,
+ najczęściej korzystam do niej przy hybrydach i sprawdza się idealnie,
+ ułatwia mi usuwanie skórek,
+ cenowo bardzo przystępna.

Polecam każdej kobiecie, która dba o swoje paznokcie, naprawdę ułatwia życie i przyspiesza pracę.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Idealna do domowego zaciszu, na początek

Frezarkę zdecydowałam się zakupić ze względu na posiadanie problematycznych skórek, dzięki czemu proces oporania się z nimi zrobił się krótszy. Obejrzałam mnóstwo filmików przed zakupem odpowiedniej frezarki, w celu dobrania idealnej dla mnie. Paznokcie robie sobie oraz mamie i sporadycznie paru koleżankom więc nie potrzebowałam urządzenia nie wiadomo jakich gabarytów i mocy chociażby też dlatego że nigdy go nie używałam. Frezarka Neo nail mini przyszła zapakowana w ładne opakowanie, wraz z instrukcją obsługi, kartą gwarancyjną oraz zestawem frezów. Tutaj odrazu mogę zaznaczyć że frezy darmowe dołaczone do zestawu bardziej mogą skrzywić niż naprawić nasze dłonie więc odrazu zakupiłam frezy marki Neonail. Frezarka ma trzy poziomy mocy, podłączana do zasilania poprzez kabel USB, który jest dosyć długi co zaliczam jak najabrdziej do plusów bo niepotrzebny jest nam wówczas przedłużacz. Frezarka zapamiętuje moc na której pracowaliśmy wcześniej, jest lekka prosta w obsłudze i pracuje bardzo cicho. System wymiany frezów jest to typu twist and lock więc zdecydownie również bardzo poręczny i prosty sposób. Rączka nie nagrzewa się szybko co jest również plusem. Na pewno do użytku przy większej ilości osób i do profesjonalnego salonu będzie ona za słaba ale jeśli ktoś szuka pierwszej frezarki na której mógłby się nauczyć z nią obchodzić albo po prostu szuka urządzenia do domowego salonu, jak najbardziej polecam!